Resimleri photoshop ile değiştirmek 411k

Join the forum, it's quick and easy

Resimleri photoshop ile değiştirmek 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Volkan Gülal
Volkan Gülal
Ad Soyad : Volkan Gülal
Forum Kayıt : 13/11/09

Resimleri photoshop ile değiştirmek Empty Resimleri photoshop ile değiştirmek

21/8/2010, 7:41 pm
Forumda bazı arkadaşlar kuşların resimlerini photoshop programı ile değiştiriyorlarmı bunu merak ediyorum. Zira yapılıyor ise çok ayıp..
Anonymous
Misafir
Misafir

Resimleri photoshop ile değiştirmek Empty Geri: Resimleri photoshop ile değiştirmek

21/8/2010, 8:58 pm
Resimleri photoshop ile değiştirmek 3419840488
yavuzduman
yavuzduman
Ad Soyad : yavuz duman
Doğum Tarihi : 10/04/66
Forum Kayıt : 30/10/09

Resimleri photoshop ile değiştirmek Empty Geri: Resimleri photoshop ile değiştirmek

21/8/2010, 10:27 pm
Olmayanı var gibi gösretmekte yalancılıktır...Ahlak zaafiyetidir..Er yada geç takke düşer kel gözükür..Fakat utanma hissini yitirmeyen böyle bir şeyi aklından geçirmez...Buna rağmen yapanları küfürbazlara emanet etmek lazım..

Not:yapılmayan kuşa bilmeden etmeden yapılmış diyenler varsa onların yaptığıda aynı şiddette ahlaksızlıktır..
Volkan Gülal
Volkan Gülal
Ad Soyad : Volkan Gülal
Forum Kayıt : 13/11/09

22/8/2010, 7:07 am
Yavuz bey dikkat ederseniz kimseyi adıyla suçlamadım. Sadece insanlara burada böyle üçkağıtçı tipler varmı diye sordum. Böyle münferit olaylar oluyorsa bence arkadaşlar burada paylaşsınlar ve herkes öğrensin. İyi kuşçuluk hem kendine hem karşındakine dürüstlük gerektirir. Başkalarını kazıklayarak iyi kuşçu olunmaz.