Fotoshop İle Neler Yapılabilir ? - Sayfa 2 411k

Join the forum, it's quick and easy

Fotoshop İle Neler Yapılabilir ? - Sayfa 2 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotoshop İle Neler Yapılabilir ?

+19
fuatbc
golge1981
posta278
ES_ES_AHMET
turan o.ç
cemal girasun
bluepitbull
kuscugsgs
cabir
SEFA
kuscuozgur
ali ermiş
zaralıemrah
Volkan Gülal
Sakallı Sadık
f_1
volkanx
belhal
Forum Admin
23 posters
zaralıemrah
zaralıemrah
Ad Soyad : emrah
Forum Kayıt : 08/06/10

Fotoshop İle Neler Yapılabilir ? - Sayfa 2 Empty Geri: Fotoshop İle Neler Yapılabilir ?

29/10/2010, 8:43 pm
f_1 hiç bir oynama yapmasan bıle fotografta farklı çıkıyor kuşlar önumde resım çekıyorum bı makınadakıne bakıyorum bıde çıplak gözle kuşlara bakıyorum farkı göruyorsun
ES_ES_AHMET
ES_ES_AHMET
Ad Soyad : Ahmet
Forum Kayıt : 01/10/09

Fotoshop İle Neler Yapılabilir ? - Sayfa 2 Empty Geri: Fotoshop İle Neler Yapılabilir ?

29/10/2010, 9:25 pm
Selamun Aleykum....

Fotoshop İle Neler Yapılabilir ? - Sayfa 2 798139 Herkes Birbirini Yanlis Anlamis Ortalik Karismis Aslinda

Sitemizde secici Bir mercii Olmali Bu tur Foto ile yaniltma niyetinde olan Arkadaslarin Yada bozuk cekimlerin Siteden silinmesini Saglamali Diye Dusunuyorum....
fuatbc
fuatbc
Ad Soyad : xyz xyz
Forum Kayıt : 06/02/10

29/10/2010, 10:08 pm
arkadaslar sadece sunu soylıyecegım belkı bu konuyla alakası yok ama oruc agauzumun kuslarının resımlerını ben cektım ve ınanın gercekte kınaları cok guzel ama resımde hıc cıkmadı :) ve sasırdım ben onun kusunu met etmek felan degıl amacım sadece bunu canlı yasadım ve sasırdım en guzelı kusu gozunle gormektır bu tarz kuslarda bence malesef fotolar yanıltıyor ben kostumden anlamam ben havada ucanla ılgılenırım king saygılar herkese.
f_1
f_1
Doğum Tarihi : 01/01/80
Forum Kayıt : 15/10/10

30/10/2010, 8:35 am
zaralıemrah demiş ki:f_1 hiç bir oynama yapmasan bıle fotografta farklı çıkıyor kuşlar önumde resım çekıyorum bı makınadakıne bakıyorum bıde çıplak gözle kuşlara bakıyorum farkı göruyorsun

bu yoruma bişey demiyorum ama adam diyorki resim ne halttır kuş cok daha güzel şöyle kanat böyle gögüs v.s
e piyasaya bakıyoruz adam dalında nam yapanlardan kötü kuş beslemez o diyor herkez ama kuşlar gelince kimin ne mal olduğu anlaşılıyor,hem kuşu satan sahtekar hem onu öven sahtekarmış meğer:)
neyseki 1 kere kazık yemek bazı şeylerin farkına varmamızı sağlıyor ne demişler bir dayak bin nasihatten iyidir:)
son aldığım takım hariç diğer kuşların tamamı anlatılandan farklı cıktı,abimizi dürüstlüğünden dolayı tebrik ediyorum Fotoshop İle Neler Yapılabilir ? - Sayfa 2 3167858558 Fotoshop İle Neler Yapılabilir ? - Sayfa 2 3167858558 Fotoshop İle Neler Yapılabilir ? - Sayfa 2 3167858558
akıncı
akıncı
Ad Soyad : Nigdeli ABDULLAH
Doğum Tarihi : 02/02/88
Forum Kayıt : 19/12/08

30/10/2010, 10:15 am
selamun aleyküm Malesef kostüm kuşlarından böylesi üçkagıtçılık yapanlarla karşılaşılabiliyor kuş satmak için nete photoshopta hazırlanmış resimler koyulabiliyor ve insanları aldatıyorlar rabbim onları dogru yola iletsin inşallah

photoshop bilgim oldugu için böyle düzenlemeler yapmak mümkün
mehmet73
mehmet73
Ad Soyad : mehmet yapıcı
Forum Kayıt : 04/03/10

30/10/2010, 11:09 am
ben kendim şahsım olarak samimi olarak süyleye bilirim benim kuşlarım fotraflarda gürüldüyü gibi deyil ama elimde geldiyi kadarıyla kaliteli kuş beslemeye gayret güsteriyorum maksat onca emek verdiyim şeyin güzel olmasını isterim siteye atarım beyenen olur beyenmeyen ....am işin hakikatına bakacak olursanız sitedeki tüm kuşlar gerçeyi yansıtmıyor çoğu kuş buralardan çıkıp gidiyor gürdüyümüz kuşlar bir bakıyorsun dehşet olmuş yahu biz kürmüydük bu kuşları gürmedik diyoruz soruyoruz kimin kuşuydu o falanca kişinindi diyorlar ama daha düne kadar üyle deyildi gürdüğümüz kuş mübarek sihirli deynek var elerinden sanki bakarmısınız postal postal mirolar var adeta sanki musul arabı o ne oluyor bülgeyi dolaşan bazı arkadaşlar var onlar çıplak güzlede gürdüler . kişinin aklına şaşarım resme bakarak kuş alacak ondan sonra karalamalar çekememezlik bendeki kıral ondaki kütü ünce içimizdeki kütülüğü silelim güvrcin barış demek kardeşlik demek o halde niye kardeş olamıyoruz biri bir yanlış yaptıysa uslubuyla uyaralım akılanmadıysa sitede atın .insan beşerdir herkes hata yapar mühim olan hataya hatalı olarak düzeltmeye çalışmamak hatayı hoşlukla düzeltmek .
posta278
posta278
Ad Soyad : ferhat avcı
Doğum Tarihi : 28/04/86
Forum Kayıt : 27/04/10

30/10/2010, 1:23 pm
mehmet abim sen doğru söylüyorsun ben volkan kardeşime bunu anlatmaya çalıştım ama o anlamadı neyse önemli değil bizde bazı şerefsizleri dost bildik kümesimizde 1000 lira verilen kuşu hediye olarak gönderdik adamdan parası ile kuş istedik bize kamerada farklı kuş gösterdi farklı kuş gönderdi üstad millet ne derse desin biz elimizde olanı biliyoruz vede iddaa ediyoruz kimde iyisi varsa sırtını karartmayla göğsünü sarartmayla değil orjinal haliyle ortya atarız o bileği bükemezsek öpmesini bilirz saygılar mehmet abime
Volkan Gülal
Volkan Gülal
Ad Soyad : Volkan Gülal
Forum Kayıt : 13/11/09

30/10/2010, 2:59 pm
Kim kardeşim bu söylede bizde bilelim ona göre adım atalım. Beni tel ile arayabilirsin..
kuscuozgur
kuscuozgur
Ad Soyad : özgür delice
Doğum Tarihi : 04/08/80
Forum Kayıt : 13/09/08

30/10/2010, 8:12 pm
burda iş adminde siteden silcek yapcak bişey yok başka şeriatın kesdiği parmak acımaz
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

30/10/2010, 8:14 pm
mehmet73 demiş ki:ben kendim şahsım olarak samimi olarak süyleye bilirim benim kuşlarım fotraflarda gürüldüyü gibi deyil ama elimde geldiyi kadarıyla kaliteli kuş beslemeye gayret güsteriyorum maksat onca emek verdiyim şeyin güzel olmasını isterim siteye atarım beyenen olur beyenmeyen ....am işin hakikatına bakacak olursanız sitedeki tüm kuşlar gerçeyi yansıtmıyor çoğu kuş buralardan çıkıp gidiyor gürdüyümüz kuşlar bir bakıyorsun dehşet olmuş yahu biz kürmüydük bu kuşları gürmedik diyoruz soruyoruz kimin kuşuydu o falanca kişinindi diyorlar ama daha düne kadar üyle deyildi gürdüğümüz kuş mübarek sihirli deynek var elerinden sanki bakarmısınız postal postal mirolar var adeta sanki musul arabı o ne oluyor bülgeyi dolaşan bazı arkadaşlar var onlar çıplak güzlede gürdüler . kişinin aklına şaşarım resme bakarak kuş alacak ondan sonra karalamalar çekememezlik bendeki kıral ondaki kütü ünce içimizdeki kütülüğü silelim güvrcin barış demek kardeşlik demek o halde niye kardeş olamıyoruz biri bir yanlış yaptıysa uslubuyla uyaralım akılanmadıysa sitede atın .insan beşerdir herkes hata yapar mühim olan hataya hatalı olarak düzeltmeye çalışmamak hatayı hoşlukla düzeltmek .

Fotoshop İle Neler Yapılabilir ? - Sayfa 2 89498
turan o.ç
Ad Soyad : turan O.Ç
Doğum Tarihi : 14/08/77
Forum Kayıt : 31/05/08

31/10/2010, 7:57 pm
posta278 demiş ki:arkadaşlar bahse konu kuş benim kendi kendinizi yormanıza hiç gerek yok kuş satılık değil ister fotoshop yaparım ister kırmızıya boyarım istersem yolar foruma atarım bu arada ben kuşu satacak olursam alacak adam gelir görür alır sefa ve cabir bey biz kimseye kuş satmıyoruz eğer bu kuşun bu şekilde olmadığını iddaa eden arkadaşım varsa ben tuzladayım admin kardeşimiz ta şırnaka kadar gidiyor gelir istanbula bakar o zaman böyle kuş var mı yok mu görür

bu resimle sahibinden com da ilan vermişsin fiyatı 1000 tl miydi neydi:??

satılık değilde orda ne işi vardı dostum:??
zaralıemrah
zaralıemrah
Ad Soyad : emrah
Forum Kayıt : 08/06/10

1/11/2010, 12:15 pm
Volkan Gülal demiş ki:Kim kardeşim bu söylede bizde bilelim ona göre adım atalım. Beni tel ile arayabilirsin..

volkan abının dediği gibi söyleyın bızde bılelım yazalım buraya kımse bu şahıslar

Haksızlığın karşısında susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed (s.a.v)
by_kuşçu
by_kuşçu
Ad Soyad : by_kuşçu
Forum Kayıt : 29/04/10

5/11/2010, 7:43 am
her zaman söylerim yine söylerim resimden kuş beğenilmez en güzeli ve en sağlıklısı canlı bakmak
bluepitbull
bluepitbull
Ad Soyad : zafer daldın
Forum Kayıt : 03/09/08

5/11/2010, 8:11 am
Bencede Ferhat bey kimse bunu yapan kişi lütfen açıklayın ..O kişide savunması varsa yapsın yoksa herkezin huzurunda sizden özür dilesin ve yaptığı hatayı bir şekilde telafi etsin...Bunun dışında kuş bir araçtır güzel dostluklar kurar kişileri bir araya getirir benim şahsen hiç görmediğim ama sürekli konuştuğum ,kuş alıp verdiğim bir sürü dostum oldu eminim herkezinde bu şekilde ilişkileri olmuştur zaten mesele olan da böyle dostluklar kurmaktır diye düşünüyorum.Burada çoğumuz bu işi hobby olarak yapıyoruz ekmeğini bu işten kazanan pek fazla dostumuz yok bu işe duygusal yaklaştığımız için hepimizde bende en iyisi olsun hırsı içerde biryerlerde gizli bu yüzden birbirimizi kırmadan tanışarak ,danışarak ,bölüşerek bu işe devat etmek gerekir diye düşünüyorum eminim sizde kendi çevrenizde böyle davranıyorsunuzdur zaten böyle davrandığınızıda göstermişsiniz,bir kuş iki kanat bir kuyruk,kuşlar geliyor gidiyor,ölüyor,daha iyisi çıkıyor....ama dostluklar hep kalıyor.

Tüm dostlara selamlar...
metoo19
Ad Soyad : mmm
Doğum Tarihi : 30/08/77
Forum Kayıt : 08/02/09

5/11/2010, 9:16 am
bluepitbull demiş ki:Bencede Ferhat bey kimse bunu yapan kişi lütfen açıklayın ..O kişide savunması varsa yapsın yoksa herkezin huzurunda sizden özür dilesin ve yaptığı hatayı bir şekilde telafi etsin...Bunun dışında kuş bir araçtır güzel dostluklar kurar kişileri bir araya getirir benim şahsen hiç görmediğim ama sürekli konuştuğum ,kuş alıp verdiğim bir sürü dostum oldu eminim herkezinde bu şekilde ilişkileri olmuştur zaten mesele olan da böyle dostluklar kurmaktır diye düşünüyorum.Burada çoğumuz bu işi hobby olarak yapıyoruz ekmeğini bu işten kazanan pek fazla dostumuz yok bu işe duygusal yaklaştığımız için hepimizde bende en iyisi olsun hırsı içerde biryerlerde gizli bu yüzden birbirimizi kırmadan tanışarak ,danışarak ,bölüşerek bu işe devat etmek gerekir diye düşünüyorum eminim sizde kendi çevrenizde böyle davranıyorsunuzdur zaten böyle davrandığınızıda göstermişsiniz,bir kuş iki kanat bir kuyruk,kuşlar geliyor gidiyor,ölüyor,daha iyisi çıkıyor....ama dostluklar hep kalıyor.

Tüm dostlara selamlar...
doğru konuşuyorsun kimse söyle dostum bilsin insanlar sana kuş gösterip farklı kuş gönderen adam kimse....
Similar topics