DİKKAT ARKADAŞAR DOLANDIRICI HIRSIZ VAR !!!! 411k

Join the forum, it's quick and easy

DİKKAT ARKADAŞAR DOLANDIRICI HIRSIZ VAR !!!! 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DİKKAT ARKADAŞAR DOLANDIRICI HIRSIZ VAR !!!!

+24
samir
yt
mozosman
54wanted
refik34
ASGYB
Ali3547
kuheylan
hamzaer62
bigali
cucu
ali ermiş
kuscugsgs
f_1
gebzeli miskici ali
tekolmak
lookinq_21
Forum Admin
avcıı
baba39
aDeMoGlU03
matador
bozkurt61
muharrem54
28 posters
muharrem54
Doğum Tarihi : 05/10/80
Forum Kayıt : 14/05/09

DİKKAT ARKADAŞAR DOLANDIRICI HIRSIZ VAR !!!! Empty DİKKAT ARKADAŞAR DOLANDIRICI HIRSIZ VAR !!!!

6/11/2010, 3:30 pm
ÇANAKKALEDEN VOLKAN EZEN VEYA ESEN TEL NO: ( 05417886040 ) NUMARALI ........ VATANDAŞA KUŞ SATTIK AMA PARASINI ALAMADIK
ÇANAKKALE OTOGARDA BÜFESİMİ VARMIŞ NEYMİŞ ....
TELEFONU AÇIYOR YOK YARIN YOK BENDEĞİLİM KARDEŞİYİM 15 DAKKA SONRA GİBİ TÜRLÜ YALANLAR
ANLIYACAGINIZ GİBİ BENİM EMEKLERİM GİTTİ
DAHA ÖNCEBENDE DIŞARDAN KUŞ ALDIM AMA KUŞA GELDİ PARASINI HEMEN YATIRDIM HER KEZİ DÜRÜST SANIYORUZ
ALLAH TAN BULUR BELASINI
BENİM CANIMI YAKTI ALLAH TA ONUN CANINI YAKSIN
bozkurt61
bozkurt61
Ad Soyad : OFLU Devran
Doğum Tarihi : 11/03/85
Forum Kayıt : 06/06/10

DİKKAT ARKADAŞAR DOLANDIRICI HIRSIZ VAR !!!! Empty Geri: DİKKAT ARKADAŞAR DOLANDIRICI HIRSIZ VAR !!!!

19/11/2010, 7:08 pm
BU adam bende de kus ıstedıı satmadım ılk yolla dıyo kuslarıı parayı verırım dıyo bende parayı gonder öle kus dıyınce sureklı ısrarla aradıı yolla dıyee ama yollamadım serefsıze
matador
matador
Ad Soyad : kaya kaya
Forum Kayıt : 05/12/09

DİKKAT ARKADAŞAR DOLANDIRICI HIRSIZ VAR !!!! Empty Geri: DİKKAT ARKADAŞAR DOLANDIRICI HIRSIZ VAR !!!!

20/11/2010, 3:43 pm
s.a bu şerefsiz iki gün önce benide aradı telefonunu google yazım ne olduğunu gördüm arıyorum adres ver glecem yanına telefonda olmaz bu işler diye delikanlıya telefondan atıp tutuyor şerefsiz.
matador
matador

20/11/2010, 3:44 pm
s.a bu şerefsiz iki gün önce benide aradı telefonunu google yazım ne olduğunu gördüm arıyorum adres ver glecem yanına telefonda olmaz bu işler diye delikanlıya telefondan atıp tutuyor şerefsiz.
matador
matador

12/12/2010, 3:44 pm
bu şerefsiz şimdide 0554 593 00 65 numaralı telefonla hırsızlığa devam ediyorr
matador
matador

DİKKAT ARKADAŞAR DOLANDIRICI HIRSIZ VAR !!!! Empty hırsız tokatçı dolandırıcı

12/12/2010, 4:43 pm
dikkat 0554 593 00 65 çanakkalden hakanım diyor hırsız dolandırıcı
aDeMoGlU03
aDeMoGlU03
Forum Kayıt : 28/12/10

29/12/2010, 9:07 am
BÖYLE İNSANLAR YÜZÜNDEN GERÇEKTEN İNSANLARIN GÜVENCİ SARSILIYOR...
baba39
baba39
Ad Soyad : Özgür AKSULU
Doğum Tarihi : 23/02/75
Forum Kayıt : 29/10/08

29/12/2010, 10:39 pm
Slm arkadaşım çok geçmiş olsun diyeyim sana bir önerim olacak sende karşı tarafın ismi telefonu var dimi hiç yorulmadan emniyete dolandırıcılık masasına başvurmanı dilerim bak ondan sonra neler oluyor seyret başka birilerini dolandırıyormu gör bakalım zaman kaybetme derim bu konuda sen başvur bu sefer o senin peşinden koşacak gel anlaşalım diye benden sana tavsiye ...
avcıı
avcıı
Ad Soyad : ismail
Doğum Tarihi : 29/12/77
Forum Kayıt : 31/12/08

30/12/2010, 8:09 am
ben yerinde olayım basar giderim mesele para veya kuş değil sahtekarlığı kuş üzerinden yapması ona orda iyi davranır kuş uçurtulması müsait biyere götürür kuş diye kanat takar kovalarım hatta oyun bile yaptırırım sonrada videosunu çeker siteye atarım varmı bunu geçen diye ....
adi herifler ciğeri beşpara etmez dört çakalın yüzünden kuşculukta kuşta karalanıyor işte.
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

8/1/2011, 7:56 am
benide aradı bu yahu bunu çanakkale dernek başkanlarına falan şikayet etmemiz lazım
lookinq_21
lookinq_21
Ad Soyad : feyzullah aslan
Doğum Tarihi : 30/08/84
Forum Kayıt : 13/07/10

8/1/2011, 10:42 pm
işte bunlrın yüzünden insanların bir birlerine güvenci kalmıyor şerefsiz adam şimdi evlidirde bu bu kadar insanı kendisine sövdürdü şerefsiz dedir di geniş insan
tekolmak
tekolmak
Ad Soyad : İbrahim Alptekin
Doğum Tarihi : 09/07/81
Forum Kayıt : 28/04/09

9/1/2011, 10:03 am
arkadaşlar bu demekki çanakkaleye kuş yok taki canakkaleli arkadaşlar aralarından bu şerefsizi çıkarana kadar sonuçda bu it soyu canakkalede yaşıyor şimdi bizi arayan her çanakkaleliyi bu sanacagız çünkü adam bir ahmet oluyor bir hakan oluyor
gebzeli miskici ali
gebzeli miskici ali
Ad Soyad : ali demir
Forum Kayıt : 26/11/09

10/1/2011, 8:05 pm
DOĞRU SÖYLÜYORSUNUZ ARKADAŞLAR BU ŞEREFSİZİ ARAMIZDAN ÇIKARTALIM.ÇANAKKALE HALKININ BUNA DUYARLI OLMASI LAZIM.

SEVGİLER SAYGILAR.
f_1
f_1
Doğum Tarihi : 01/01/80
Forum Kayıt : 15/10/10

28/1/2011, 7:22 pm
e sayın kardeşim yokmu bu forumda hiç çanakkaleli
her il yorum yapmış onlar sessiz kalmış!!!
kuscugsgs
kuscugsgs
Ad Soyad : gökhan uzun
Forum Kayıt : 08/03/10

28/1/2011, 9:44 pm
ben CANAKKALE LAPSEKİ liyim istanbul da yasıyorum, bu tip insanlar yüzünden magdur olan abilerime kardeslerime ALLAH yardım etsin diliyorum ,insallah ta bu hatalara hicbirimiz düsmeyiz ama ders olsun cünkü cok yakın abilerimde magdur olmuslardır ,insanın insanlara olan güvenini cok büyük derecede azaltan bu gereksiz insanlarda elbet bulur cezasını GÜZEL CANAKKALEmin cok güzel insanları vardır ama bunlardanda coktur en yakınlarımız bile bizleri aldatmıstır kar ettim sanıp zararın en büyügüne sahip olmuslardır kulamıza küpe olsun dikat edelim hayırlı islerle ugrasalım hayır bulalım baska ilerdede bu tip insanlar var ama bu acıga cıkmıs bi vaka insallah devamı olmaz herkez kendini düzelsin ve sınasın hicbisey gec degildir AFFETCEK yine ALLAH tır kalpten tövbe özür gecerlidir herkez ALLAH a emanet olsun saygılar sunarım.. GÖKHAN UZUN...
ali ermiş
ali ermiş
Ad Soyad : ali ermiş
Doğum Tarihi : 07/03/84
Forum Kayıt : 22/01/10

28/1/2011, 10:58 pm
ÖNCELİKLE BU KARAKTERSİZİN TUZAGINA DÜŞMÜŞ ARKADAŞLAR VARSA GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM BU OLAYDA BENİ EN FAZLA ŞAŞIRTAN ÇANAKKALEDEN BÖYLE BİR ADAMIN ÇIKMIŞ OLMASI ŞAŞKINLIGIMIN SEBEBİ EN YAKIN ARKADAŞLARIM ÇANAKKALELİ HEPSİDE MÜKEMMEL İNSANLAR ONLARA KENDİMDEN FAZLA GÜVENİRİM SAYGILAR
Forum Admin
Forum Admin

29/1/2011, 8:41 am
bu kişi özellikle sahibinden.com alım satım sitesinden çok büyük para olmayan 100-200 tl gibi fiyatlı kuşlara talip olup kardeşim asker yarın izni bitiyor komutanına hediye götürecek ben parasını ay başında yollucam maaşla çalışıyom gibi acı tasyon metotları ile milleti kandırmaya çalışıyor. ben dahil 2 arkadaşımı aynı kişi aramıştır.
cucu
cucu
Ad Soyad : Şamil Atç
Forum Kayıt : 18/04/08

30/1/2011, 6:25 pm
SA ARKADAŞLAR BURADAN BU TİP DOLANDIRCILARA KUŞ VEYA PARA KAPTIRAN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM ..MALESEF BU TİP İNSANLAR ARAMIZDA DOLANIYOR ANLADIĞIM KADARIYLA BU KİŞİ DEĞİŞİK İSİMLERLE İNSANLARI KANDIRIYOR BURDA YAPILMASI GEREKEN BENCE OLAYI EMNİYETLE İŞBİİRLİĞİ YAPARAK ÇÖZMEK ZİRA BU KİŞİLER CAMİAMIZINDA ADINI KİRLETİYO ÇANAKKALENİNDE ANCAK BU KİŞİNİN NE ADI BELLİ NE SANI BELLİKİ DEĞİŞİK İSİMLERLE BU İŞİ YAPIYO BİZ ZATEN BU VATANDAŞI TANISAK GEREĞİNİ YAPARIZ BENCE ARTIK BUNDAN SONRA YAPILACAK ŞEY TANIMADIK KİMSEYE NE KUŞ NE PARA YOLLAMAMAK..SAYGILARIMLA ŞAMİL ATAÇ.ÇANAKKALE.
bigali
bigali
Ad Soyad : haluk koyuncu
Forum Kayıt : 01/01/10

31/1/2011, 7:53 pm
arkadaşlar ÇANAKKALE BİGA DAN SELAM VE SAYGILAR aynı durumla ben dekarşılaştım bana internet üzerinden kuşlarınız gördük dedi marketi varmış büfesi varmı çanakkale merkezde GÜVERCİN SİTELERİN DE O ZAMANLAR KUŞLARIMIN RESİMLERİ YOKTU DÜPE DÜZ YALAN ben den de kuş istedi ama yollamadım böyle şerefsizleri ortaya çıkartıp dersini vermek gerekir ŞAMİL ABİ ÇANAKKALE MERKEZDE arkadaşın biri onu bulmuş galiba kimse bilmiyor bunun takibini yapalım BURADA tüm ÇNAKKALE LİLERE GELEN BİR LEKEDİR BU ARADA KUŞ HIRSIZLARI ÇOĞALDI BU ARALAR DİKKATLİ OLALIM ARAKADAŞLAR
BİGA DAN SELAM VE SAYGILAR
hamzaer62
hamzaer62
Ad Soyad : HAMZA ERDEM
Forum Kayıt : 21/11/10
http://hamzaer2006@hotmail.com

31/1/2011, 11:20 pm
ARKADAŞLAR BENDE 5 ADET GÜVERCİN GÖNDERDİM MALISEF AMA ŞERFSİZ TAM CANBAZMIŞ KANDIM FAKAT PEŞİNİ BİRAKMADIM ÇANAKKALE ASAYİŞE MAİL ATTIM GEREKLİ TAKIKATI YAPTIKLARINI OTOBÜS MUAVİNİNDE İFADESİNİ ALMİŞLAR FAKAT BENİ DAVAMIN DEVAMI İÇİN ÇANAKKALEYE GİTMEM LAZIMMIŞ ŞEREFSİZ VOLKAN ESEN TAKMA ADI 0541 788 60 40 BU NUMARASINI KULLANMIYOR ARTIK ARKADAŞLAR SİZE TAVSIYEM BENCE KUŞ ALMAK YADA SATMAK İÇİN SANAL ORTAMDAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN LÜTFEN
hamzaer62
hamzaer62

31/1/2011, 11:22 pm
ŞERFSİZ BİRDE TELEFONDA KJÜFÜR EDİYOR ASLINDA YAKALAYIN ÇANAKKALELİ ARKADAŞLAR ŞU ŞEREFSİZİ YAKALATIN LÜTFEN SESLENİYORUM SİZLERE
hamzaer62
hamzaer62

31/1/2011, 11:32 pm
ÇANAKKALALİ KUŞCU ARKADAŞLAR BENİM ÇANAKKALE ASAYİŞİNDE HAMZA ERDEM ADINA MÜRACATIM VAR ASAYİŞ BANADA DÖNDÜ ORDA BU ŞEREFSİZİN KAYDI VAR SİZLER ORDAN BU ŞEREFSİZİ ASAYİŞTENDE SORABİLRSİNİZ TŞKLER.
hamzaer62
hamzaer62

3/2/2011, 12:55 am
BU ŞERFSİZDEN MADUR OLAN OLMUYAN ARLADAŞLAR LÜTFEN BİRAZ DUYARLI OLIM ÇANAKKKALE EMNİYET GN MD WEP SAYFASINDA ŞİKAYET BÖLÜMÜ VAR ORYA BU SIKNTILARI YAZALIM EMNİYET İLĞİLENİYOR BEN YAZDIM VE CEVAP VERDİLER BU İTİ YAKALATALIM CEP NUMARALARINIDA YAZALIM EN SON KULLANDIGI NUMARA 0554 592 00 54 TAKMA AD VOLKAN VEYA HAKAN VE HEP AYNI TAKTIK KULLANIYOR
kuheylan
kuheylan
Ad Soyad : bedir yanardağ
Forum Kayıt : 12/02/11

12/2/2011, 9:39 am
Arkadaşlar hepinize hayırlı günler keşke bu siteye daha evvel girseymişim hiç olmassa bir bilgi sahibi olurdum...öneren ağbimiz bir vesile ile şamil ataç ağbimiz oldu.bu bahsettiğiniz şahış beni 2 gün evvel aradı ve kendsine 3 takım miski göndermesini istedi.bizde güvenerek yolladık tabiki ders oldu kendisini hakan diye tanıttı tel no da 0554 593 00 65 bunları başkalarıda aldanmasın diye yazıyorum....Forum da arkadaşların da dediği gibi emniyete basvurucam...
hamzaer62
hamzaer62

12/2/2011, 8:50 pm
Sayın Hamza ERDEM;

Müdürlüğümüze hitaben 03.02.2011 tarihinde göndermiş olduğunuz mailiniz ulaşmış ve incelenmiştir.

Aynı konu hakkında daha öcne de Müdürlüğümüze mail attığınız tespit edilmiştir.

Adı geçen şüpheliler hakkında gerekli yasal işlem başlatılması için öncelikle mağdur olduğunuz konu hakkında en yakın EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE veya C.BAŞSAVCILIĞINA sizin giderek bizzat müracaat etmeniz gerekmektedir. Yazılı olarak müracaat etmeniz halinde şahıslar hakkında İVEDİ yasal işlem başlatılacaktır.

Bilgilerinize rica ederiz.

ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ/ÇANAKKALE
kuheylan
kuheylan
Ad Soyad : bedir yanardağ
Forum Kayıt : 12/02/11

14/2/2011, 11:47 am
ağbi ben de çumartesi günü mail cektim haber bekliyorum inşallah hemen savcılığada başvurucam olmadı yarın da giderim cevap gelmeden
hamzaer62
hamzaer62

14/2/2011, 3:06 pm
tşk ederim kardeş ilgisiz kaldikca bu şerfsiz hala devam eder bunu yakalatıp içeriye sokturalaım görsün
Forum Admin
Forum Admin

14/2/2011, 3:33 pm
beni bile aradı ya 3 tane arkadaşımı aramış özellikle ilan sitelerinde yeni iyi niyetli insanları kandırıyor bunun yüzünden çanakkaye kimse kuş yollamayacak.
hamzaer62
hamzaer62

14/2/2011, 3:34 pm
admın arkadaş msn eklermısınız rıca etsem bir konu ile hamzaer2006@hotmail.com
Ali3547
Ali3547
Ad Soyad : Ali Demir
Doğum Tarihi : 21/11/94
Forum Kayıt : 13/07/10

14/2/2011, 4:04 pm
evt admin abimin dedigi gibi sahibinden.comda fazla yuksekfıyat olmayan ılanlar varya oyun kusları 99tl-120tl arası o heralde cunku mıllet 100 tl kazıklaırsak fazla degıl dıyor ama bu şerefsiz 1 kişi degil BİN kişi kazıklıyor ALLAHından bulsun inş...
Similar topics