Babaeski Festivali 411k

Join the forum, it's quick and easy

Babaeski Festivali 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aytaç39
Aytaç39
Ad Soyad : Aytaç öztürk
Doğum Tarihi : 01/03/70
Forum Kayıt : 31/10/10

Babaeski Festivali Empty Babaeski Festivali

21/11/2010, 11:47 pm
Tüm arkadaşlara selamlar bugün Babaeski festivalindeydim ilk olarak festivalde katkıları geçen tüm arkadaşları tebrik ederim mutlaka ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmışlardır, fakat ufak tefek organizasyonda noksanlıklar olsada gayet başarılıydı ilgi çok olunca bana alan yetersiz geldi seneye inşallah daha büyük bir alanda gerçekleşir. Tüm arkadaşlara saygılarımla
tayfun.akar
tayfun.akar
Ad Soyad : Tayfun AKAR
Doğum Tarihi : 26/11/78
Forum Kayıt : 03/09/08

Babaeski Festivali Empty Geri: Babaeski Festivali

22/11/2010, 9:08 am
Tüm dostlara selamlar,

Dünkü festivale , gerçekten yetiştirici anlamında yoğun bir katılım vardı.Kişisel kanaatim; büyük salmalıklar ileriki yıllarda çay bahçesinin oldugu alana alınmalı. Bu sayede kücük kafeslerinde araları açılarak, rahat rahat gezme olanagı olusmalıdır.

Güzel bir festivaldi, 2 senedir Babaeski festivallerinde yazdan kalma günler oluyor. Pek çok arkadaşı festival sayesinde tekrar görmüs olduk.Emeği gecen arkadaşlara teşekkür ederim.

Saygılarımla

Tayfun AKAR
Ozdemir59
Ozdemir59
Ad Soyad : Bülent ÖZDEMİR
Doğum Tarihi : 19/01/73
Forum Kayıt : 13/09/09
http://site.mynet.com/guvercin59/guvercin59/indeks.htm

22/11/2010, 11:04 am
Babaeski yönetimine teşekkürü borç biliriz gerçekten çok güzel bir organizasyon olmuş kuşçuluğa merak her geçen yıl artıyor kanaatindeyim her yıl daha kalabalık oluyor ama bu tür organizasyonların sadece satış ile kalmaması gerekir çeşitli yarışmalar düzenlenmesi gerekir iyi kuş yetiştiren kişilere ödül veya plaket verilmesi gerekir festival sadece kuş satma ile sınırlandırılmamalı sevgiler saygılar
anilll39
anilll39
Ad Soyad : anil turk
Forum Kayıt : 31/10/08

22/11/2010, 10:59 pm
babaeski yönetimine teşekkürü borş biliriz. geçen seneki festivale göre bu sene çok daha iyiydi. tabi ufak tefek eksiklikler yok değildi ama ilerleyen senelerde ben babaeskide çok daha iyi festivaller göreceğimize inanıyorum. tebrik ediyor başarılarınn devamını diliyorum...
kerimikiz1953
kerimikiz1953
Ad Soyad : kerim ikiz
Doğum Tarihi : 01/01/53
Forum Kayıt : 30/08/08

23/11/2010, 7:49 am
baba eski festivalini düzenliyen yönetimine teşekürler ederim bilere böyle bir festival düzenledikleri için ve bizlerde böyle festivallerden gözlemci olarak bazı konular hakında bilgiler edin miş oluyoruz tüm kuş sevenlere saygılar teşekürler
kerim ikiz 1953 istanbul
aydın39
aydın39
Ad Soyad : aydın ayıldırım
Forum Kayıt : 13/10/09

2/12/2010, 11:25 pm
duzenlenmıs olan babaeskı festıvalımız hakkındakı guzel dusuncelerınız adına tum emeklerı gecenlerın adına herkeze cok tskr ederız.seneye allah kısmet ederse cok buyuk bır organızasyon duzenlemeyı dusunuyoruz,hepınızın bıldıgı gıbı yerımızden dolayı fazla acılamadık ama seneye dıger salonda sırf gosterı yarısma .bu bolumdede satıs ve sergıler dusunuyoruzz.ınsallah cok daha guzel bır ortamda bulusmak uzere ...
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

4/12/2010, 1:10 am
Babaeski Festivali 3167858558 Babaeski Festivali 1437731403
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum