KUŞÇULARIN ÇOĞU YALANCI İSTİSNALAR HARİÇ 411k

Join the forum, it's quick and easy

KUŞÇULARIN ÇOĞU YALANCI İSTİSNALAR HARİÇ 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tolga40
Ad Soyad : yıldız
Forum Kayıt : 01/08/08
http://site.mynet.com/tolga40/

KUŞÇULARIN ÇOĞU YALANCI İSTİSNALAR HARİÇ Empty KUŞÇULARIN ÇOĞU YALANCI İSTİSNALAR HARİÇ

28/12/2010, 9:27 pm
slm arkadaşlar sizlere yıllar önce yaşadığım bi olayı anlatacağım bizim memlekette tanınmış yaşça benden büyük olan bi abi çarşıda karşılaştık bana güzel bi kuş getir sana çok güzel oynayan bi kuşum var onu vereceğim dedi bende bi kuş aldım gittim neyse biraz muhabbet etikten sonra dediki evde misafirlerim var sen kusura bakma eve 100 metre civarında uygun bi yer var oradan izle.bende tamam dedim havaya bi gök saldı kanat ısıtma atma derken kuş bi sefere geldi sanırsınız buluta girecek taklala araları açık 50 metre üzeri çok güzel bi oyun yapıyo bu oyundan yaklaşık 10 sefer yaptı neyse kuş çatıya attı abi çıktı çatıya aldı geldi.
al dedi kuşu gördün en güzel kuşuna vur yavru al ama kuşu uçurma alıştıraman ,kanatlarını kes dedi
bende dedimki böyle güzel oynayan bi kuşu neden veriyosun başkası olsa hemen alır dua eder.
abi dediki bu kuş çok sıkışınca komşumun oraya basıyo bir birimize gireceğiz ondan veriyorum.dediysede ben pek inanmadım neyse ertesi gün kuşlarımla yemledim yanına bi kuş taktım kuşu kaldırdım kuş bizim ilçeyi komple dolandı bi gitmediyse o abinin evinin bulunduğu kısıma gitmedi neyse kuş umudunu kesince yarım saat kadar bi zaman evini aradı evini bulamayınca geldi kalktığı yere aynı bi yabani gibi indi hayret ettim.ertesi gün tekrar kaldırdım kuş 1,2 sefer çok uzun süper oyunlar çıkarttı yine geldi angut gibi indi
meğer bana kuşu veren abi kuş yapışacağı zaman kiş kiş diye ses veriyomuş kuşa kuşta o sesle ürküp fişeğe çıkıyomuş
bu kuşu 1 hafta kapımda kaldırdım meraklısı çıktı altının boş olduğunu söylememe rağmen aldılar

diyeceğim şu ki ben o insana inanıp kuşu en iyi kuşuma eşlesem çıkılması zor bi yola girecektim
BlackJack
BlackJack
Ad Soyad : Fatih Korkmaz
Forum Kayıt : 10/12/08

KUŞÇULARIN ÇOĞU YALANCI İSTİSNALAR HARİÇ Empty Geri: KUŞÇULARIN ÇOĞU YALANCI İSTİSNALAR HARİÇ

20/7/2013, 8:05 pm
bazısıda hayal aleminde yaşıyor kuşlarını nesli tükenmek üzere olan kuşlardan filan sanıyor.halbuki kafasını bir yukarı kaldırsa gerçeği görecek.aa bunlar benim kuşlarımdan diyecek.lol! KUŞÇULARIN ÇOĞU YALANCI İSTİSNALAR HARİÇ 3149687655 KUŞÇULARIN ÇOĞU YALANCI İSTİSNALAR HARİÇ 1533641337 KUŞÇULARIN ÇOĞU YALANCI İSTİSNALAR HARİÇ 169655664 king
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami
Ad Soyad : koray
Doğum Tarihi : 22/04/87
Forum Kayıt : 13/07/14

KUŞÇULARIN ÇOĞU YALANCI İSTİSNALAR HARİÇ Empty Geri: KUŞÇULARIN ÇOĞU YALANCI İSTİSNALAR HARİÇ

15/7/2014, 6:51 pm
KUŞÇULARIN ÇOĞU YALANCI İSTİSNALAR HARİÇ 1437731403