Paylasmanin degeri 411k

Join the forum, it's quick and easy

Paylasmanin degeri 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

Paylasmanin degeri Empty Paylasmanin degeri

6/2/2011, 4:58 am
Degerli Forum üyeleri ve misafirler,

söyle yapilan paylasimlara bakiyorum ve ben dahil bilmedigim seyleri, görmedigim seyleri görebiliyorum, saskinlik icinde kafami kasiyabiliyorum Paylasmanin degeri 3419840488

Allah paylasimda bulunanlardan razi olur insallah !

Söyle bakiyorumda, Dünyada bazi hayvanlari IRKLASTIRAN ALMANLARA bakiyorumda, Güvercinde bilmem kac cins kusu IRKLASTIRAN ALMANLAR, yine Köpeklerde`de ayni basariya imza atmis bulunmakta, ...

Adamlar, bizim yerine göre ve haksiz olmayip kendilerine "GÀVUR" diye hitap ettigimiz halde geri kalan nesillere gereken bilgilerini miras birakmislardir, ...

Bizden örnek vermek gerekir isede, mesela Performans Güvercinin egitiminine bakarsak, taki dogru eslestirmeye kadar, nelere dikkat edilip edilmiyecegi konusunda bizim cogu isi bilende bildigini mezara götürür, ...

Ondan sonra sahip cikamadik vah vah, ...

Bildiklerinizi paylasmaya devam edin demek istedim aslinda, kimseyi incitmeden insallah, ... Allah simdiden razi olsun hepinizden, ... artik bizimde bazi seyleri sayfalara ve kaleme dökmeye baslamaliyiz, yoksa TAKLACI KUSUMUZDA en azindan Avrupada ya ALMANLARA yada RUSLARA kalacak, bunuda böyle bilmekte fayda var, ... !

Saygilar