PERFORMANS KUŞU YEMLEME... 411k

Join the forum, it's quick and easy

PERFORMANS KUŞU YEMLEME... 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ali3547
Ali3547
Ad Soyad : Ali Demir
Doğum Tarihi : 21/11/94
Forum Kayıt : 13/07/10

PERFORMANS KUŞU YEMLEME... Empty PERFORMANS KUŞU YEMLEME...

12/2/2011, 6:17 pm
S.a abilerim kardeşlerim sordum soruşturdum performans kuşunun akşam bile doyurma diyorlar yane mesela bu işte deneyimi olan abilerim mesela 10tane kuşum var çay baradgı ile gostersenız ne kadar verim cay bardagı ile ? ve akşamları da doyuracazmı ? PERFORMANS KUŞU YEMLEME... 3434830833
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

PERFORMANS KUŞU YEMLEME... Empty Geri: PERFORMANS KUŞU YEMLEME...

15/2/2011, 3:54 am
Yerde veya yemlikte yem kalmamali !!!

Yemlerken karinlarini tam doyurursan istedigin gibi ucmazlar, agirlik cöker üzerlerine, ...

Ramazanda iftardan sonra kendini düsün, insanin kimildiyasi gelmiyor, birde teravi Namazi var, yandik king

Her kusuna bir avuc yem yeter, avuc derken yumrugunu demiyorum, icine ne sigiyor ise onu kus basina ver, ...

Yavruya bakan veya yumurtada yatan kusa tabiki yemini güzelcene ver, yemlikte yem kaliyor isede sen bilirsin artik dolu dolu yem vermeye devam edip etmiyecegine, ... para senin, cok cesitli yem oldugu vakit kuslar sevdiklerini seciyor, sevmediklerinide etrafa saciyor, fakat biraz ac olduklari vakit mecburen hemen hemen herseyi yiyorlar, zaten birde aceleci aceleci sekilde yiyorlar, ac olduklarinda ne yediklerine pek bakmiyorlar sanki king seni bile yerler valla king yeterki ac olsunlar king

Yem ile terbiyele, yerine göre kis, hele hele ucmasini istedigin yavru kuslarda mesela, fakat suyunu ASLA kisma !!!

Dene bir, kolay gelsin !

Saygilar