BOYLE BIR VAHSET OLAMAZ 411k

Join the forum, it's quick and easy

BOYLE BIR VAHSET OLAMAZ 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BOYLE BIR VAHSET OLAMAZ

+14
mehmet73
belhal
PerfoTakla
kuscu47
AYTEKİN
ASGYB
MERAKCI
samir
innuendo
ali memati
Kuscu-Murat
Forum Admin
refik34
DELIYUREK41
18 posters
DELIYUREK41
DELIYUREK41
Ad Soyad : murat koç
Doğum Tarihi : 10/03/84
Forum Kayıt : 21/06/10

BOYLE BIR VAHSET OLAMAZ Empty BOYLE BIR VAHSET OLAMAZ

21/2/2011, 8:16 pm
refik34
refik34
Ad Soyad : REFİK AKAY
Doğum Tarihi : 19/11/59
Forum Kayıt : 12/11/08
http://www.rakayguvercin.com

BOYLE BIR VAHSET OLAMAZ Empty Geri: BOYLE BIR VAHSET OLAMAZ

21/2/2011, 9:23 pm
Sevgili Deliyürek41 Arkadaş, gerçekten böyle bir şey olamaz.Birileri bunu insan olarak nasıl yapabiliyor.Bu insanların içlerinde, insanlık adına hiçmi bir duygu taşımıyorlar.Bunu anlayabilmekte gerçekten güçlük çekiyorum.Zira bu noktada söyleyecek tek şeyim olabilir. Bu bireyler bir an evvel tedavi edilmek üzere, bir hastahaneye yatmaları lazım.Şayet kendi istekleri ile tedaviyi kabul etmedikleri takdirde, zincire vurulup öylesine tedavi altına alınmaları gerekmektedir.Selam ve Saygıyla
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

22/2/2011, 7:28 am
BOYLE BIR VAHSET OLAMAZ 32722
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

22/2/2011, 8:21 am
Üye olmadigimizdan dolayi bakamiyorum, buraya aktarilabilirmi o görüntü ?
ali memati
ali memati
Ad Soyad : ali nart
Doğum Tarihi : 11/04/76
Forum Kayıt : 23/07/10

22/2/2011, 10:14 am
kesinlikle kınıyorum, :301:
innuendo
innuendo
Ad Soyad : Abdurrahman Çakır
Forum Kayıt : 08/07/10

22/2/2011, 10:43 am
Kuscu-Murat demiş ki:Üye olmadigimizdan dolayi bakamiyorum, buraya aktarilabilirmi o görüntü ?

samir
Ad Soyad : samir ercument
Doğum Tarihi : 22/02/74
Forum Kayıt : 23/09/08
http://www.samirercument.piczo.com

22/2/2011, 7:20 pm
avrupalı yapınca normal

hayvan katliamı bu tür hareketleri yapanları lanetliyorum alllaha havale edıyorum samir ercument
DELIYUREK41
DELIYUREK41

22/2/2011, 7:53 pm
bende sızınle aynı dusuncelerdeyım arkadaslar.bunu yapanlar ınsan olamaz
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

23/2/2011, 2:10 am
Allah razi olsun paylasim icin !

Ne diyecegimi bilmiyorum, ... Allah belalarini verir insallah, ...

Bir kac video daha vardi, onlarida izledim, hala $oktayim, Kümesimin en kötü ku$una dahi bir baska göz ile bakiyorum sanki, takla yok yem yok sözü geliyor aklima, canlari sag olsun, ...

Istedigini yapmadigi icin veya hastalanip tedavisini birtürlü yapamadigi icin Güvercinin kafasini cekenler dü$ünsün artik, dü$ünsün derken durduk yerde can almak nasil bir$ey, aynisini onlara yapmali, ...

:301:

Birde bari$in simgesi olan bir yaratik, ... evet, batililara cok $ey serbest, can almak bile, ...

Gecen bir yazi okudum, ISLAM dini kurban olayinda tek kan akitan dinmi$, ... diyene bakin, ...

Saygilar
refik34
refik34
Ad Soyad : REFİK AKAY
Doğum Tarihi : 19/11/59
Forum Kayıt : 12/11/08
http://www.rakayguvercin.com

26/2/2011, 7:52 pm
Sevgili Arkadaşlar...Bu başlıkta gördüğümü izleyince irkildiğimi, yazımda anlatmaya çalışmıştım.Zira bunların zincire vurularak, tedavi altına alınmaları gerektiğini vurgulamıştım.Lakin beklediğim tepkiyi güvercin severlerden, bu forumda göremedim.Zira bu başlığa atılacak mesajlarla, belki çiddi bir kamuoyu oluşur diye düşünmüştüm. Ama ilgi çok az kaldı. Bu durum beni gerçekten üzmüştür.Oysaki bu foruma üye olan herkes bu iğrenc güvercin katliamını kınamaları gerekirdi.Selam ve Saygıyla
MERAKCI
MERAKCI
Ad Soyad : ece mesut
Forum Kayıt : 07/02/11

26/2/2011, 9:13 pm
hayvanlarin can cekislerine baktikca insanliktan utandim tek kelimeyle lanetliyorum
refik abi selamlar bu konuya duyarsiz kalmak tabiki aci olur ama ben zannetmemki bu videoyu izleyipte tepkisini koymayacak arkadaslar vardir
saygilar ECE FRANSA
ASGYB
ASGYB
Ad Soyad : DUMAN
Doğum Tarihi : 10/03/69
Forum Kayıt : 14/12/09
http://www.duman-kazim.tr.gg

26/2/2011, 9:48 pm
Olamaz böyle birsey!!!!!!!!!!! Ama neyazikki oluyormus,insanliktan nasibini almamislarin gercek yüzleri bence,ama unutmayalimki her yanlisin birde kocaman sebebi vardir,bu cocuklara verilmeyenin,ögretilmeyenin tek sebebi olabilir Allah korkusunun iclerinde olmamasi bence,bu sekilde gelenegi, görenegi,örf ve adetleri olmayanlarin zavalliliklaridir bence,herseyin bi karsiligi vardir,hayvan sevgisi olmayan kisilikten INSANLIK ta beklenemez.
AYTEKİN
AYTEKİN
Forum Kayıt : 26/12/10

27/2/2011, 12:17 am
Barbarlar her yerde...
kuscu47
kuscu47
Ad Soyad : nihat-47
Doğum Tarihi : 01/01/68
Forum Kayıt : 04/11/09

27/2/2011, 12:55 am
hayvanı sevmeyen insanlarıda sevmez,bunu yapanlar insan olamaz lanetliyorum
PerfoTakla
PerfoTakla
Ad Soyad : hakkı
Forum Kayıt : 04/12/08

27/2/2011, 9:56 am
Hayvanlara bak! güzelim insanları(?) nasıl da öldürüyorlar.
belhal
belhal
Ad Soyad : mehmet haldun sözmen
Forum Kayıt : 11/08/10

27/2/2011, 11:26 am
Diyecek kelime bulamadım Allah cezalarını versin
mehmet73
mehmet73
Ad Soyad : mehmet yapıcı
Forum Kayıt : 04/03/10

27/2/2011, 2:55 pm
İBLİS BİRMİDİR YADA BİNMİDİR DESEN PEK FAZLA ÜNEMİ YOK RUHUNU İBLİSE SATAN İBLİSİ TAKLİT EDEN HERKES ŞEYTANIN TA KENDİSİDİR
bekir79
Ad Soyad : B.Ç
Doğum Tarihi : 24/03/79
Forum Kayıt : 11/07/08

27/2/2011, 3:54 pm
allahdan hayvan sevgisini bunlardan almadık, birde bu batılı medeniyet yerine özümüze ejdadımıza bir dönebilsek. bunlar kınamaktan lanetten anlamaz. geregini yüce allahın adaletini havale ediyorum.
mehmet73
mehmet73
Ad Soyad : mehmet yapıcı
Forum Kayıt : 04/03/10

28/2/2011, 7:05 am
ŞEYTANIN EVLATLARI CEHENEM ZEBANİLERİ
ahmet123456
ahmet123456
Ad Soyad : Ahmet Yıldız
Doğum Tarihi : 12/04/96
Forum Kayıt : 02/08/11

4/8/2011, 9:00 am
Allah hepsinin belasını versin ne diyim
DELIYUREK41
DELIYUREK41

13/10/2011, 10:17 am
hayır bu karaktersızlerın memleketınde hıcmı hayvan sever yok.bu sadece bız türklere ait bır duygumudur anlamadım.boga ğüreşi adında yıllardır hayvan katledılıyor zevk ıcın.kımse gık demıyr
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

13/10/2011, 11:10 pm
Rant ugruna topluluklari silah sati$lari icin birbirine dü$üren Amerikadan ne beklenirki, ... bizim bir kom$u ülke gibi kendilerini diger Milletlerden daha üstün görürler herzaman, ... boyut olarak öyleler, ... MC D...... sayesinde oda, ...

Insanliktan nasibini alamiyan o kadar cokki bu garip Dünyada, ... olanida yok etmeye kalkarlar, ... düzen böyle kurulmu$, ... sendeki bendeki sifati yüzümüze vururlar, manasina kafa yormadan, ... o bahsettigin Millet kendisinden olmiyana pek acimaz, ... bizim burayada bakmak gerekirse, ... Alman, aileyi büyütelim denildiginde aklina "gerdege" girmek gelmez, Hayvanlar yurduna gider ve oradan bir Köpek alip eve gelir, ... bizim insanimiz i$ine gelmedigi icin cocugum birgünde "kre$`e" gitmesin, birak yatsin derken, bu Alman sabahin dördünde kalkar, gün dogmadan bir iki saat köpegi ile gezer, ihtiyacini görür, ... ak$am yine öyle, ... ayirdigi zamani bir yana birak, hayatini o Köpege adar, izini filan onun iyiligine göre ayarlar, mesela cok sicak ülkelere o kadar bunaltici olmadigi vakit gider, kendisi Güne$i sevsin sevmesin, ... Köpek onlarda bir aile ferti, ... hatda bana göre biz yabancilardanda kiymetli, ... saglik konusunda`da köpek kadar degeri yo burda insanin, ... tek fark, kurtulamiyacak bir rahatsizliga yakalandiginda igne ile ebedi uykuya verilebilinmesidir insandan yola cikarsak, ... tek fark bu, babasinin ölümüne pek göz ya$i dökemiyen, Köpeginin ölümünü pek kaldiramaz, ... hani yanli$ anla$ilmaktan Allah`a siginarak aklima geleni yazdim, tepkin cok yerli, fakat kime diyon, duyanmi var, ... bogalari öldürenler, kom$u kitada acliktan ölen var iken ikinci sinifta olsa, o tomatesleri festivallerinde ayaklar altinda ezmeyi tercih ederler, ... eliyle uzatsa belki hayat kurtulacak, ... o yüzden herzamanki gibi üzerine basa basa olmasada üstü kapali vermek istedigim mesaj, birakin bu Avrupa sevdaliligini, ... gerci coktan yol almi$iz ülke olarak, Allah sonumuzu hàyir eyler insallah, ... gidi$at pek ic acici degil, ... vaziyetde bunu gösteriyor, ...

Saygilar

Konu ile alakali oraya buraya deginerek ortaya yazdim, ... gerci takan yoktur ama oda ayri bir konu, silende siler zaten, ...
eric
eric
Ad Soyad : ali demir
Doğum Tarihi : 20/07/76
Forum Kayıt : 06/11/08

19/10/2011, 3:10 am
valla bu internet sayesinde butun dunyada neler olup bitiyo insanoglunun butun ayiplarini cok net sekilde gorebiliyoruz. ben bu olayi sadece guvercinsever birli olarak kinamiyorum hangi canli olsada ayni sekilde lanetlerdim. allahindan bulsunlar.
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

19/10/2011, 9:12 am
Amin !

Fakat insanoglunun insanca tavirlari git gide eriyor, ... $ahit gerek insan kilingindaki bir yaratiga insan demeye, ... iyilerini ayirmak gerek, dengedeyse eger bir$ey, $üphesiz onlarin sayesinde, ... eee, ba$takiler ne yaparsa, aynisini yapar Millet`te, ...

Aclik insanogluna her$eyi yaptirtir, ve fakirlik, ... gönül zenginligine cogunun karni tok, ... $airin biri demi$ki, ... Madem her nefes hak`tan hediye, Dünya icin Hak`ki unutmak niye, ... diye, ... imtihan Dünyasinda herkes kendi yaptiklarindan sorumludur, ... Allah sonumuzu hàyir eyler insallah, ...

Aklima gelmi$ken birde kisa sunu anlatmak istiyorum, umarim verilmek istenilen mesaj anla$ilir, ...

Adamin biri in$aat sektöründe cali$iyor, i$i, temelden ev yapmak, elindende geliyor, Baba yadigari bir meslek, ... neyse bu adamda ev üstüne ev yapiyor, 35 yildir böyle, yapiyorda yapiyor, o evlere girenlerin cok duasini aliyor, i$ciligide saglam, ... el memnun i$inden ama, adam yorgun, gencte degilki artik zoruna gitmesin, ... Patronuna gidiyor ve artik emekli olmak istiyorum diyor, Patronuda Baba adam, tamam diyor, fakat son 1 istegim var senden, o kadar ev yaptin bana, iyi paralar kazandim sayende, tabiki hakkinida hep verdim, ... benim bir istegim var, onuda yerine getirirsen emekli olabilirsin, ...

Usta sevinmi$, ve soruyor, buyur der, ... Patronu derki, bana son bir ev daha yapacaksin, ondan sonra gidebilirsin hak ettigin emekliligine, ... adam derin nefes alir ve tamam o halde der ve gider, ...

Normalde 6 ayda biten Ev bu kez 3 ayda bitiyor, adamin acelesi var tabiki, yorgun, ... ve evi bitirir, gider Patronuna ve evin bittigini bildirir, ... ve derin derin nefes alir, ... oh dercesine, ...

Patronu ustasindan az önce aldigi ev anahtarini alir masadan ve ustasina taktim eder, ve derki, bu ev artik senin, güle güle otur, tadini cikar emekliliginin der, ...

Usta sevinecegine yüzü gülmez, icine sinmedi bu hediye, ... cünkü titiz cali$madi, ba$tan savma cali$ti, bir an bitsede kurtulsam misali, ... kendine olacagini bilseydi dahada özenirdi, kesin, ...

Velhasilikelam, ne yaparsak kendimize yapiyoruz, öyle veya böyle, ... sonra ke$kelerde fayda etmiyecek, ... insallah ke$ke diyenlerden olmayiz bizlerde, ...

Allah insanogluna gelecegi icin bari akil fikir verir insallah, kör olan vicdanlar hakim sanki bugünümüzde, ... sonucta ortada, ... maneviyata degilde maddiyata önem veren oldukcada bu kolay kolay degi$mez, aksine, yeni nesile miras gibi verilir, ... buda bitimin baslangici demektir, ... ha bugün ha yarin, ... yol alan cok nede olsa, ... gidiyorlar bakim, yollari acik olurmu olmazmi onuda zaman gösterir, ...

Saygilar
baoklular
baoklular
Ad Soyad : Murat
Forum Kayıt : 25/02/12

25/2/2012, 8:57 pm
Bunların cezasını Yüce Allah öteki tarafta verecektir.
Similar topics