Önemli bir açıklama 411k

Join the forum, it's quick and easy

Önemli bir açıklama 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

s3lim
s3lim
Ad Soyad : selim kalpakçı
Forum Kayıt : 20/02/11

Önemli bir açıklama Empty Önemli bir açıklama

22/2/2011, 5:40 pm
sevgili abilerim kardeşlerim bir konu çok dikkatimi çekiyor internetteki satılık kuş ilanları... herkes uçuk fiyatlar veriyor haksızmıyım ? herkesin kuşu kendine güselldir. buna bi lafım yok ama mezatlarda pazarlarda falan kuşlar nerdeyse internettkisinin yarsı fiyatına gidiyor bu bi gerçek. herkese güzel gelen kuşlar vardır bunlar güzelliklerini ve bakımlarını tescilleştirmişlerdir. tescilli kuşlara çok büyük mevlalar isterler çünkü haklılar. ama internet üzerindekiler neyin ne olduğu belirsiz yakalama veya başka bişi olma ihtimali çok yüksek ve büyük mevlalar istiyorlar bu konuya bi açıklık getirmek lazım değil mi? saygılar
f_1
f_1
Doğum Tarihi : 01/01/80
Forum Kayıt : 15/10/10

Önemli bir açıklama Empty Geri: Önemli bir açıklama

22/2/2011, 6:50 pm
mezata iyi kuş geldiğini cok az hatırlıyorum
gelende ya kısır cıktı ya altı çalışmadı:)
refik34
refik34
Ad Soyad : REFİK AKAY
Doğum Tarihi : 19/11/59
Forum Kayıt : 12/11/08
http://www.rakayguvercin.com

22/2/2011, 8:10 pm
Ben bu konunun elbetteki tartışılması gerektiğine inanıyorum.Yabana atılacak bir konu değildir.Lakin bir yetiştirici için internet üzerinden yapılan alış verişin, pekte sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.Dürüst insanları tenzih ederekten, şunu söylemek istiyorum. İnsanın teminatı yoktur. Zira her insanı kendiniz gibi göremezsiniz.Selam ve Saygıyla
s3lim
s3lim
Ad Soyad : selim kalpakçı
Forum Kayıt : 20/02/11

22/2/2011, 10:11 pm
çok haklsıın refik abi. kimsenin alışverişini engellemek veya kötülemek istemiyorum ama internetteki satışlardanda f_1 adlı üyemizin dediği gibi şeylerde çıkabiliyor. bi araba veya gayrimekul gibi sabit bi fiyatları yok kuşların iyisinede çok yüksek fiyat veriyorlar kötüsüne de yüksek fiyat veriolar bi kuş alırken ona ellemen lasım eğırlığını hissetmen lasım die düşünüorum ve ona göre fiyat vermek lasım die düşünüorum saygılar
erkanbaba1964
erkanbaba1964
Ad Soyad : erkan
Doğum Tarihi : 21/06/64
Forum Kayıt : 24/05/10

24/2/2011, 6:10 pm
arkadaşım sana katılıyorum istenilen paralar afaki kuşu şimdi al yarın satmaya kalk verdiğin parayı alman mümlün değil ama ne yazikki durum bu
Similar topics