ALMANYALI SABAHATTİN (ALMANYA) - Sayfa 2 411k

Join the forum, it's quick and easy

ALMANYALI SABAHATTİN (ALMANYA) - Sayfa 2 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALMANYALI SABAHATTİN (ALMANYA)

+20
cabir
Theseis
okyanustatekdamla
kasapserkan
mesut trabzonlu
kuscu
hasankoc
parçacı mehmet
altınokguvercin
şahin_-55
ibrahimdonertas@ttnet
baretim
galaca _foca
oguz59
Forum Müdür
KOSOVALIOKTAY
Rauf
rakun69
Forum Admin
sabo
24 posters
sabo
sabo
Ad Soyad : sabahattin
Forum Kayıt : 28/06/08

ALMANYALI SABAHATTİN (ALMANYA) - Sayfa 2 Empty Geri: ALMANYALI SABAHATTİN (ALMANYA)

2/2/2009, 7:52 pm
selam onur beni sasirtiyorsun bana türkiyede benim dönigim iste böyle
dönüyo dedigimde milet ya iste türkiyede kelebeklerde öyle dönüyo yok kus sallaniyormus dönerken inan sasiriyorum ben sannetim türkiyede kapali dönen sevilmiyor isallah izine gelirsem heber veririm istanbulda bir arkadasimvar kendisi bana rica etmisti eyer türkiye gelirsen kendisine getireyim diye kendim yugoslavya göcmeni oldugumdan bizler daha cok kapali dönenini severiz isallah izinde görüsürüz

almanyadan saygilar
rakun69
rakun69
Ad Soyad : onur güven
Doğum Tarihi : 08/08/79
Forum Kayıt : 16/06/08

ALMANYALI SABAHATTİN (ALMANYA) - Sayfa 2 Empty Geri: ALMANYALI SABAHATTİN (ALMANYA)

3/2/2009, 8:59 pm
dönekten bahseden çok ama adamakıllı dönegi olan az. akçayda emekli baş komser oktay abiden aldıgım 6 dönekten bi kırmızı dişi kaldı onun kuşlarıda kapalı ve uzun dönüyorlardı zaten ondan hasta oldumda bu işe başladım. 15 sene mardin baktım sonrası bu dönekler büyük zevk vermeye başladı.baya edindim yavrular çıkardık ama yinede izlemeye gidip bi çift alıp denemeden içim rahat etmiyor. edirneden onur
şahin_-55
şahin_-55
Ad Soyad : fahri koç
Doğum Tarihi : 05/09/79
Forum Kayıt : 20/09/08
http://www.kocguvercin.tk

4/2/2009, 12:52 am
maşşallah..güle güle besle...
altınokguvercin
altınokguvercin
Ad Soyad : Bahri ALTINOK
Doğum Tarihi : 20/01/77
Forum Kayıt : 09/09/08
http://site.mynet.com/altinokguvercin/sebablarim/

4/2/2009, 5:37 pm
Allah’ım can pekliği versin sağlıcakla besleyin….
Anonymous
Misafir
Misafir

5/2/2009, 6:08 pm
maşallah bereketli olsun güle güle besleyin
parçacı mehmet
parçacı mehmet
Ad Soyad : MEHMET GÖK
Doğum Tarihi : 08/12/74
Forum Kayıt : 04/10/08

12/2/2009, 10:43 am
sabahattın abı meraba rauf abinin anlattı şekildemi dönuyor senin kuşlar 50 metre eger ögleyse o kuşları altın kafeste beslemek lazım ben 24 seneden beri dönek besliyorum ve cok il gezdim hiç görmedim saygılar
sabo
sabo

15/2/2009, 8:28 pm
selam memmet kardesim inan yunanistanda bundan daha uzun dönenleri var biz kendi capimizda ucuruyoruz sagolsun rauf güzel seyler anlatmis yanlizca benim besledigim dönek yukardan kendini saldigi icin dönüsü uzun oluyo birde sirf gögsüne dönüyo türkiyede dönekler kanatlarini actigi icin dönüsleri daha kisa yanlizca daha zor oluyo tabi buda zefk meselesi türkiyede isallah selanik besleyenler fazlalasir

almanyadan selamlar
oguz59
oguz59
Ad Soyad : oguz.colak
Doğum Tarihi : 16/05/65
Forum Kayıt : 08/01/09

26/2/2009, 9:03 pm
merhaba sabahattin msn adresimi gönderdim görüsmek üzere
sabo
sabo

27/2/2009, 5:01 pm
oguz bana birsey gelmedi birdaha gönder veya sen bana at
oguz59
oguz59

28/2/2009, 2:16 pm
merhaba bir daha denedim gelmistir ama gelmediyse sende göndersen olur
hasankoc
hasankoc
Ad Soyad : hasankoc
Doğum Tarihi : 15/02/72
Forum Kayıt : 10/09/08
http://sebabcilarinbulusmayeri.azbuz.com/index.jsp

2/3/2009, 8:07 pm
maşallah dönekleriniz güzeller bol yavrulu kömesler
kuscu
kuscu
Ad Soyad : BİROLSENTÜRK
Doğum Tarihi : 24/07/71
Forum Kayıt : 12/03/09

16/3/2009, 9:46 am
slm ben bursa dan kumesinız cok guzel allah kuslarınıza can peklıgı versin insallah
sabo
sabo

18/3/2009, 11:32 am
selam kuscu ismini öyle yazdigin icin yazdim ben kendim bursada akrabalirim var papazcesmede bursayi azbirsey tanirim güzel bir sehir kendin ne besliyorsunisallah bir gün tanisiriz

almanyadan selamlar
mesut trabzonlu
mesut trabzonlu
Ad Soyad : mesut trabzonlu
Doğum Tarihi : 03/09/74
Forum Kayıt : 12/09/08

19/3/2009, 10:25 am
merehaba bende papas ceşmede yetiştim orda eskilerden kimse kalmadı sazcı kemal abi rahmetli oldu selattin abi bıraktı tuncay abi kursunluda bakıyo ben suan cekirgede bakıyorum papascesmede selanik kimse bakamıyor milletin bası belaya giriyo ancak 5o metre döneni ben hic görmedim
kuscu
kuscu
Ad Soyad : BİROLSENTÜRK
Doğum Tarihi : 24/07/71
Forum Kayıt : 12/03/09

20/3/2009, 10:47 am
slm abi ben pacalısını bakıyorum sendede var galiba pacalı bursa dada cok guzel kuslar var insallah gelır bırgun seyredersın saygılarla
sabo
sabo

24/3/2009, 11:48 pm
selam mesut kemal abi benim akrabamdi bilmiyom orayi tanirsan ilhan halamin ogluydu benim besledigim kuslar yunanistandan selanikten geliyo kuslari aldigim usta ismi petinor ve büyük paralara alindi kuslar iki tane kus orda yarismistir ve onlarin yavrularini aliyom simdi ben sana burdan ne yazsam yalan olur yanlizca benim kilerinden daha uzun tutanlari var kendim istanulbula gelirsem buse bir arkadasim var ismi kadir kendisine yavrular getircem belki bir gün zamanin olur yerinde görmeni isterim görmedigin bir sey hakinda yorum yapmican

almanyadan selamlar sabahattin
mesut trabzonlu
mesut trabzonlu

25/3/2009, 10:16 pm
ben 25 senedir kus besliyorum rahmetli kemal abidir benim ustam kemal abiyle tanısmam 1981 senesidir 50 metre dönen kus olmaz bak arkadasım 50 metre matematiksel olarak az sayı anlamına gele bilir ancak birkatlı evin yüksekligi 3metre düsünürsek degi ama olsun tavanı 240 civarı madem kemal abinin akrabasısın beni tanıman gerek malemizdeki telleri de bilirsin telin yüksekligi 35 metre kemal abi bursada macır selanigini ilk ucuranlardan ben ondan bile duymadım madem sen 50 metre dönüyo diyosun de ama ben görmedim diyorum tuncay abiyi bilmen gerek suan kemal abinin kanlarının birkısmı onda kursunluda bakıyor benim kuslarımında birkanı ondan diger kanıda ali erteden tuncay abi 3000 bin euroya kus aldı gecensene obıle 50 metre dönmüyo istanbula geldiginde ara gelelim okuslardan alalım ben meraklıyım iyisine kırıcı olmıcan koycan videoya görcez ozaman yorum yapcaz tamammı kardesim hürmetler saygılar ben 10 senedir cekirgede bakıyorum selaniklerimi yolun düserse görmeni isterim saygılar
sabo
sabo

26/3/2009, 1:48 am
selam mesut benim besledigim dönekler topka dönüyo burda seninle ayni konuyu konusuyoz benim kuslara cok yüksekten parlak veriyom ve kus ordan topladimi kendini asagiya kadar dönüyo makodonlar daha uzun döner birde sen hic kosovo dönedi gördünmü onlar hic acilmiyor inan bu zamana kadar nerde seyrettimsen yere cakilana kadar dönüyo türkiyede piristina diyorlar birde rahmettli kemal abi babamin hala cocugu olur akrabadir ben kendisinde bursalar görmüstüm bilmiyodum kendisi dönekte besledigini simdi senden ögrendim birde türkiyede selanik dönegi iki cesit anlatiyorlar
bazilari acik döndügünü söyliyo bendeki ler kapali dönüyo bendekilerde paca var gecen sene yunanistana iki yavru gönderdim serese adamlar busene benden yine ayni kani satin almak icin geliyorlar beni yanlis anlama ben demiyom ben sanpiyonum yanlizca 5 senedir hic baska kan kuslara girmedi hep ayni ciflerin yavrularini aliyom ve caprazliyom isallah izine gelirsem bursayada ugrucam halamlar oturuyor görüsürüz
mesut trabzonlu
mesut trabzonlu

26/3/2009, 10:14 pm
gel beklerim bos gelme en azından yumurta getir sürelim
sabo
sabo

26/3/2009, 11:21 pm
yumurtayi ne yapican canlisi varsa ben kus ticari deyilim sevdigim arkadaslara hediye cok ediyom canin sagolsun
oguz59
oguz59

27/3/2009, 5:42 pm
sabahattin merhaba bana demistim türkiyeye geldigimde sana getiririm ama benim profilde burda almanyada yaziyor kendim belki günün birinde bulusma olabilir ama su o kadar dönüslerini iyi yazdiklarindan parasi ne kadarsa yada hediye olarak kargoylan adresimi yazayimda gönderi ver dönüs segredelim ondana sonrada senin yazilarina karsilik yazayim cünkü sade ben degil ö teki arkadaslarda inanasi zor ama öyleyse nrünbergte bile olamayan dönekler yani atiri sayilan dönekcilerde senin kuslarini tanitma firsati olur. msn adresim : oguz-colak@live.de yada bana yazabilirsin görüsmek üzere
sabo
sabo

28/3/2009, 11:25 am
selam oguz hamburka gelirsen beni ara cep
017648655834 hemserim iyi kusu bulmak zor ben de dönen kusa hastayim bak senin bir hemserine bir kus verdim ismi NAKIP ASLAN ONUNDA CEP 01744230756 kendisini ara sor cakal kac metre dönüyo kusu iyilestirmek icin 180 eur doktora verdi kendimin burda kahvem var ne yapip kahveyi saticam türkiye izine gelicem istanbulda arkadasima kus getircem 10 yakin sirf yavru bundan sana bir tane bir tane bursaya birtane izmire kendiniz ucurur ve kararinizi verirsiniz kac metre döndügünü almanyadan selamlar
rakun69
rakun69

13/4/2009, 4:46 pm
sebahattin abi boşuna gırtlak patlatma burdakiler çiçek gibi açık dönüyo en uzunu 5 metrede fert kesiyor icratı . arkadaşlar madem illaki sıkı ve uzun dönen kuş isterseniz akçayda emekli baş komser okyat abi ye gidin yivli G3 mermisi gibi döndüesün de görün 25 ,30 metre arası dönüşünü ben izledim elimdeki kırmızı dişi onun hediyesidir. fazla biliyorum tarzında yaklaşır sanız kuş bile izlemeden dönersiniz demedi demeyin. ben edirneden ustanın kuşlarının dönüşünü izlemeye gittim. döndüremiyorsan döndürene saygı duyacan.
rakun69
rakun69

13/4/2009, 4:48 pm
sebahattin abi bu arada benim msn yi de ekle ara sıra laflarız onur.guven.22@hotmail.com saygıyla kal abi
sabo
sabo

14/4/2009, 5:09 pm
selam güven bende buzamana kadar türk dönegini görmedim desem yalan olmaz yanlizca cok dehesik dönüsler var eyer ben bu gün kendi kanimi beslemesem kosovo dönekleri var onlardan beslerdim benim kilerden daha uzun dönüyorlar hemde acik dönüyorlar türkiyede sanedersem daha yok veya ben internette görmedim

almanyadan selamlar
kasapserkan
Ad Soyad : serkan kurnaz
Doğum Tarihi : 16/12/77
Forum Kayıt : 23/05/08

30/4/2009, 4:49 pm
sizi tebrık edıyorum ortamın harıka cok emek verdığın bellı allah gönlune göre versın saygılar
okyanustatekdamla
okyanustatekdamla
Ad Soyad : savaş savaş
Doğum Tarihi : 10/12/77
Forum Kayıt : 31/10/08

7/5/2009, 1:49 pm
KÜMES VE KUŞLARINIZ PIRIL PIRIL TAKTİR EDERİM SİZİ BOL YAVRULU SEZONLAR SAYGILAR
sabo
sabo

12/5/2009, 5:54 pm
sealam arkadaslar yazdiklariniz icin sagolun kuslara cok iyi baktigim halde kuslar yine hastalaniyor ben bile anlamiyorum kuslarin ignelerini ve kurlarini kacirmiyorum vitamin olsun yemleri olsun tasi topragi yinede kuslar hastalino cogu zamab dönek kusunu hastalik yüzünden birakmak istedegimi söyliyebilirim bilmiyorum türkiyede nasil kuslara bakiyorsunuz veya hastalik oluyomu

almanyadan selamlar

sabahattin lakus
Theseis
Theseis
Ad Soyad : Kenan Şahin
Doğum Tarihi : 07/05/82
Forum Kayıt : 08/05/09

13/5/2009, 7:57 pm
Mşallah kuşlarınız ve yuvalıklarınız çok güzel ,Yavrularınızdan bir tanesi paçalı yunandan geldiği belli orda paçalı paçasız bakmaksızın eşlerler burda ikisi ayrı ırk olarak kabul ederiz,Kuşlarımızı başka ırklarla kırmayız, söylediğiniz gibi 90 dan dönüş türkiyede tutulmaz , 60, en fazla 70 dereceden plaka dönüş ararız.Güle Güle besleyin kuşlarınızı
Anonymous
Misafir
Misafir

16/5/2009, 12:28 pm
paylaşımın için tşkler