bizler 411k

Join the forum, it's quick and easy

bizler 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kalmah19
kalmah19
Ad Soyad : ahmet kılıç
Forum Kayıt : 19/04/11

bizler Empty bizler

17/5/2011, 9:41 pm
kuş uçuranlara serseri gözüyle bakılıyo artık sıkıldım bugün sonuna kadar doldum arkadaslar evime kadar polis geliyor rahatsız oluyorlar diyor polis serseri gözüyle yitip kalkıyo hukuk ögrencisiyim son senem serseri olsaydım buralara kadar gelemezdim galiba yarın kuslarımı veriyorum kusculugu erteliyorum komsularıma komsularınaza tesekkür ediyorum özgür bir ülke hobilerimizi gerceklestiremeyecek kadar özgürlük var bu ülkede
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

bizler Empty Geri: bizler

18/5/2011, 2:49 pm
bizler 32722 üzme canini
Ali3547
Ali3547
Ad Soyad : Ali Demir
Doğum Tarihi : 21/11/94
Forum Kayıt : 13/07/10

18/5/2011, 10:00 pm
öyle valla ama beni kimse ayıramaz bu sevdadan ALLAHIN izniyle...
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

18/5/2011, 10:21 pm
Sevda baska, bakamamak baska, ...

Arkadasimizin durumu hafife alinacak birsey degil, incilmemek elde degil, laf anlamiyana laf anlatmak cok zor, ...

Baska bir muhitde tekrar ve tüm bilgin ile yeniden yaparsin insallah günün birinde, canin sag olsun !

Bizim yeni komsulardan biri bana gecen laf tasir gibi birsey dedi, ... durduk yerde kac kusun var dedi, toplam 200`e yakin dedim, gözleri saskin saskin bakti ve dediki, neymis kustan fare geliyormus, dedimki dogru, ama fareyi dünyaya benmi getirdim, zaten vardi, yerde az yem olunca oda neslini düsünerek buraya yöneliyor, am 5 kedi ugruyor, onlarda haklarindan geliyor az cok, kapanda var, ... kusun yemedigi veya kenarda biraktigi bugdayi yiyen fareyemi odaklanim simdi, biraz sosyetik ayaklari esiyor kendilerinde, Bosna hersekli kendileri, islerine gelince Allah, gelmeyince yallah, ... hani istenilmedigimi hissetsem gerekeni yaparim, olur olmaz vakitde torunlari ile kuslara bakabilirmiyiz diye kapiyi yine calan kendileri, ... gelde anla, ... iki yüzlülükten baska birsey degil, ... heryerde vardir, bosver, bir sende degil yani uzun lafin kisasi, ...

Gönlünü ferah tut, ve bana kalir ise geri adim atma, varsin ürsünler, kanun buna ne diyor onu bilemem simdi, orasini sen daha iyi bilirsin, önce bir arastir ve icabina bakarsin artik bizler 686484
gokkuş
gokkuş
Ad Soyad : gokhan yapici
Forum Kayıt : 29/03/11

19/5/2011, 9:34 am
ahmet kardes (kalmah) kuslarinin sayisini azalt, yirmi kusun varsa iki tanesini seç, bunlardan ayrilmam dediklerin.. bunlarla hem kendini hem komsunu oyalayabilirsin..
komsularin arasinda yokmu kopek besleyen? iki kus bir kopek den fazla mi pisletir? gibisinden komsulari sakinlestirirsin az da olsa.. hem senin gozunun onunde de kus olmus olur.. zevkini az da olsa tatmin edersin..

bizim de basimizdan geçti geçen sene 40 kusa rahatsiz olan komsuyu bu sene 7 kusa alistirdik çogaldikca kusculara dagitirim komsuda rahat ben de rahat..
yer musait olmayinca idare etmek gerekiyor..

kuscuya serseri diyenin.. bazi kuslarimizin satis fiyatindan aberleri yok galiba.. bunu ticaret gozuyle gordugunde kar da yapabilirsin (hani komsularina bu sekilde anlatabilirsin tantanayi kessinler diye) ki gerçektende yeni mersedes taxiye degisildigini ben fransadan duydum siz zaten turkiyedesiniz..

elbetde bu gunlerde uzgun ve kizgin olursun.. geçmis olsun.
amasyalı kuşcu
amasyalı kuşcu
Ad Soyad : mücahit bilal
Doğum Tarihi : 20/09/96
Forum Kayıt : 29/03/10

25/5/2011, 12:41 pm
kalmah19 demiş ki:kuş uçuranlara serseri gözüyle bakılıyo artık sıkıldım bugün sonuna kadar doldum arkadaslar evime kadar polis geliyor rahatsız oluyorlar diyor polis serseri gözüyle yitip kalkıyo hukuk ögrencisiyim son senem serseri olsaydım buralara kadar gelemezdim galiba yarın kuslarımı veriyorum kusculugu erteliyorum komsularıma komsularınaza tesekkür ediyorum özgür bir ülke hobilerimizi gerceklestiremeyecek kadar özgürlük var bu ülkede
sana katılıyorum abi bende güvercin besliycekdim misafirlikde biri dediki güvercine serseriler bakar dedi bi sinir oldum ya niye serseriler baksın kendi halimde onları besliyip uçurcakdım. o zaman her hayvana serseri bakar nasıl iş anlam veremiyorum ama kafama koydum ben, gizlide olsa alıcam 1 çift bakıcam besliycem yada alcam yolda buldum baygın haldeydi çok susamış die getircem artık.
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

25/5/2011, 1:20 pm
Selam,

bu tür söylentilerde söyle hareket et:

1. önce o lafi söyleyen insana veya adama bak, adam`mi diye, ...

2. sonra söyledigi laf`a bak laf`mi diye, ... bizler 686484

Bosver bunlari, aldirmiyacaksin, ...

Bir söz daha vardir:

" Insanlari tanidikca hayvanlari daha cok sevmeye basladim " diye, gerisini sen düsün artik, ...

Saygilar
yücelgüvercin
yücelgüvercin
Ad Soyad : yücel yurttanır
Forum Kayıt : 21/02/11

26/5/2011, 8:01 am
merhaba arkadaş sana katılıyorum öncelikle şunu söylemek isterim Kİ otür insanları bende anlamam VEE VE NEFRET EDERİM dosdum ONLAR Diyeyim çünki hayvan sevgisi olmayan insandan NEE BEKLERSİ BAŞKA ONLARA DİYECEK SÖZ BULAMAM benimde bir komşu vardı kuşları su atardı gitsinler diye NEFRET EDERDİM BU DOGANIN KANUNU NASIL ATMACA EEENN GÜZEL KUŞU SEÇİYORSA YEMEK İÇİN bende komşu yüzünden EVİ Başka semte taşıdım dostum senin derdini çok iyi anlıyorum işallah bir yol bulursun dostum Kendini üzme böyle İİ ............ bizler 447376
kalmah19
kalmah19
Ad Soyad : ahmet kılıç
Forum Kayıt : 19/04/11

28/5/2011, 11:46 am
:tesekkürler yorumlarınız için ne yapalım bu sene de okul bitiyo askere gidip geldikten sonra memlekkette devam ederiz bi 6 ay disimizi sıkacaz bizler 210605 hepinizden
amasyalı kuşcu
amasyalı kuşcu
Ad Soyad : mücahit bilal
Doğum Tarihi : 20/09/96
Forum Kayıt : 29/03/10

28/5/2011, 2:36 pm
yurdışında kimse bişey diyemiyor adamların evinde hep hayvan neden burda öyle deil özgürlük yok
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

28/5/2011, 10:13 pm
Hayirli teskereler dilerim simdiden, ...

Cehalet herseyin düsmanidir, gavur mavur diyoruz ama, adamlarin bir cocuk egitimi var birde hayvan egitimi, bakmaya karar versin yeterki, rahat etmesi icin elinden geleni yapiyor, dogada neye ihtiyac duyuyorsa elinde iken aynisini ona sunmaya gayreti icinde, ...

Burda hayvan sevgisi o kadar yogunki, adam köpegi gelen aractan kurtarmak icin kendini yola atiyor, köpek soktan kaciyor, kendisi arabanin altinda can veriyor, ...

Dilenciler bile yanlarina Köpek aliyor burda, adamlar bana degilde Köpegin hatiri ve iyiligi icin üc bes kurus atar bardagima ve sapkama diye, ...

Bunlarin bizden cok ögrenecegi sey var ama, bizimde bunlardan yine öyle, ...

Saygilar