MUHAMMED & FATİH  (TORBALI) - Sayfa 2 411k

Join the forum, it's quick and easy

MUHAMMED & FATİH  (TORBALI) - Sayfa 2 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUHAMMED & FATİH (TORBALI)

+12
ilazlar
şahin_-55
tolerant38
meliço
BUCALI
parçacı mehmet
balamir
Haso
Forum Müdür
ONRCLK86
Forum Admin
CAYLAKPITBUL
16 posters
Anonymous
Misafir
Misafir

MUHAMMED & FATİH  (TORBALI) - Sayfa 2 Empty Geri: MUHAMMED & FATİH (TORBALI)

24/2/2009, 9:52 pm
maşallah güle güle besle bereketli olsun güzel kuşlar ALLAH can pekliği versin Samsun'dan sevgiler saygılar
CAYLAKPITBUL
CAYLAKPITBUL
Ad Soyad : MUHAMMET
Forum Kayıt : 26/06/08

25/2/2009, 7:31 pm
eyw bahrı kardes
kadersız
kadersız
Ad Soyad : samet uysal
Doğum Tarihi : 18/04/90
Forum Kayıt : 26/02/09

26/2/2009, 5:39 pm
kardes masallah cok güzel kusların var bana 1 cift edındırsen mumkun mu acaba
CAYLAKPITBUL
CAYLAKPITBUL

26/2/2009, 6:01 pm
kadersız demiş ki:kardes masallah cok güzel kusların var bana 1 cift edındırsen mumkun mu acaba
dostum kırmızı baskalar benım degıl eger sen en yukardaki kara baskalardan istiyorsan verebılırım suan kızmalar var elımde
ilazlar
ilazlar
Ad Soyad : fatihli_apo
Doğum Tarihi : 28/04/78
Forum Kayıt : 22/10/08

1/3/2009, 7:33 pm
kuşu parayla alıp satan kuşçu değil tüccardır 50 liralık kuşu 500 liraya 5000 liraya satarım diyende kuşçu değildir kuş üzerinden kuşçuluğu bilmeyenlerin kuş piyasasını bilmeyen insanları dolandırmaktır arkadaşlar gözünüzü açın her kuşun fiyatı bellidir pazarlar mezatlar her kese açıktır ayrıca kuş almak isteyen kendisi gelir alır kimsenin ayığına kuş gönderilmez unutmayın kuşçuluk ve kuş sevgisi bir tutkudur parası olan veya parayı bastırıp alan yada benim kuşum fiyatı şudur demekler kuşçuluk olmaz ancak ticareti için zemin hazırlamak olur milleti kandırmayalım kandıran ancak kendisi kanar
CAYLAKPITBUL
CAYLAKPITBUL

1/3/2009, 8:13 pm
ilazlar demiş ki:kuşu parayla alıp satan kuşçu değil tüccardır 50 liralık kuşu 500 liraya 5000 liraya satarım diyende kuşçu değildir kuş üzerinden kuşçuluğu bilmeyenlerin kuş piyasasını bilmeyen insanları dolandırmaktır arkadaşlar gözünüzü açın her kuşun fiyatı bellidir pazarlar mezatlar her kese açıktır ayrıca kuş almak isteyen kendisi gelir alır kimsenin ayığına kuş gönderilmez unutmayın kuşçuluk ve kuş sevgisi bir tutkudur parası olan veya parayı bastırıp alan yada benim kuşum fiyatı şudur demekler kuşçuluk olmaz ancak ticareti için zemin hazırlamak olur milleti kandırmayalım kandıran ancak kendisi kanar
dostum 1 dunya cumle sarfetmısın ama anlamadım acıkcası ne oldu 1 seyler zorunamı gitti kesın zoruna gıttıkı bole yazıyorsun para ile kusculuk olmazmıs sen onu külahıma anlat masal okuma mılletınde aklını bulandırma kımse kımseye zorla kus satmıyor satamazda ben 5 lıralık kusa500ytl de cekerım 50ytl sunu unutma isteyen alır istanbulda baska ucuzmus 20lıra 30 lıra baska varmıs ustede yazdım varsa ole baska ben toptan 20tane alırım okey
altınokguvercin
altınokguvercin
Ad Soyad : Bahri ALTINOK
Doğum Tarihi : 20/01/77
Forum Kayıt : 09/09/08
http://site.mynet.com/altinokguvercin/sebablarim/

27/3/2009, 6:27 pm
ALLAHIM can pekliği versin sağlıcakla beslemek nasip eylesin...SAMSUN’dan selamlar…
Similar topics