Bu işe gönül veren abiler yardım edin lütfen 411k

Join the forum, it's quick and easy

Bu işe gönül veren abiler yardım edin lütfen 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

baoklular
baoklular
Ad Soyad : Murat
Forum Kayıt : 25/02/12

Bu işe gönül veren abiler yardım edin lütfen Empty Bu işe gönül veren abiler yardım edin lütfen

25/2/2012, 8:52 pm
Merhabalar. Ben kuşculuğa yeni başlayacağım kümesin biraz küçük anca 2 çift için uygun ama çatımız müsait mi değilmi bilmiyorum çatımızın tepesi açık değil çelikk çatı var fakat kuşların çevreyi görmelerine engel olmuyor. Kenarlarında 2 metre kadar boşluk var . Sizce ne tür güvercinler benim çatıma alışır yardımcı olan ve olmayanlar hepinize çok teşekkür ederim Saygılar. ...BURSA... Bu işe gönül veren abiler yardım edin lütfen 3434830833
ahmet1265
ahmet1265
Ad Soyad : Hüseyin
Forum Kayıt : 21/06/10

Bu işe gönül veren abiler yardım edin lütfen Empty Geri: Bu işe gönül veren abiler yardım edin lütfen

27/2/2012, 7:31 am
Bende yani sayılırım ama 1 yılın verdiği tecrübeyle söyliyim Kelebek , oynar , dolapçı veya düz uçucu flo lardan alabilirsin. Sana tavsiyem yeni başlamıssın filo vs. türevlerini alıştırmassın. Sen en iyisi bir çift kelebek al kızma olsun 1 haftaya salarsın. Aramıza Hoş geldin.
ahmet12345
ahmet12345
Ad Soyad : Ali
Doğum Tarihi : 15/04/90
Forum Kayıt : 02/08/11

Bu işe gönül veren abiler yardım edin lütfen Empty Geri: Bu işe gönül veren abiler yardım edin lütfen

27/2/2012, 7:37 am
Sana tavsiyem sakın ama sakın taklacı bir ırk alma. Neden diye oracak olursan çünkü uçurduğun an kuş dama yaklaşır yaklaşır tekrar taklalarla yükselir ve en sonundada konarken çatı onlar için sorun olur . Filo , kelebek gibi yanlardan giremezler . Sen en iyisi arkadaşın dediği gibi bi çift kelebek al hem alışması kolaydır hemde bakması. Bi mardin kuşu gibi de oyunlu olanlarıda vardır.
Bu işe gönül veren abiler yardım edin lütfen 4245286173
baoklular
baoklular
Ad Soyad : Murat
Forum Kayıt : 25/02/12

27/2/2012, 8:33 am
Çok teşekürler. Mesaj lara devam edin lütfen bakalım daha ne tavsiyeler gelecek çoğunluğa bakarak karar vermek gerekir.
Bu işe gönül veren abiler yardım edin lütfen 3434830833
kemocan
kemocan
Ad Soyad : kemalettin kalaycıklıoğlu
Forum Kayıt : 08/01/10

9/5/2012, 10:40 am
selam.paça takıntın yoksa çorum güvercini alabilirsin.dolapçı da mükemmel olur.hatta ikisini de alabilirsin.bir gün birini bir gün diğerini uçur çifte heyecan yaşa bence.çorum ırkı yüksekte oynar 1-2 saat uçar.dama sefer yapanları da vardır.dolapçı da güzel kuş ve çok çeşitli renkleri var.ah bir de azman diyorum. azman da uçucu bir ırktır .düz uçar pırıltıda kümese dalar .dalıcıdır yani.zor yerlere de kolaylıkla iner.birini seç bence.
enes4141
enes4141
Ad Soyad : enes canbulat
Doğum Tarihi : 09/11/02
Forum Kayıt : 14/12/13

19/7/2014, 12:54 pm
bence sen bir çift kelebek al
Similar topics