Türkiye Şebap Güvercin Birliği Yarışmalarında Kullanıcak Kafes 411k

Join the forum, it's quick and easy

Türkiye Şebap Güvercin Birliği Yarışmalarında Kullanıcak Kafes 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sakallı Sadık
Sakallı Sadık
Ad Soyad : Sadık Özlü
Forum Kayıt : 16/12/08
http://mehmet-sadik.azbuz.com

Türkiye Şebap Güvercin Birliği Yarışmalarında Kullanıcak Kafes Empty Türkiye Şebap Güvercin Birliği Yarışmalarında Kullanıcak Kafes

1/3/2012, 10:23 am
TUZLA HALİL
TUZLA HALİL
Ad Soyad : HALİL AKSAKAL
Doğum Tarihi : 05/01/82
Forum Kayıt : 28/11/10

Türkiye Şebap Güvercin Birliği Yarışmalarında Kullanıcak Kafes Empty Geri: Türkiye Şebap Güvercin Birliği Yarışmalarında Kullanıcak Kafes

1/3/2012, 5:28 pm
Ben çorlu güvercin festivaline katıldım ve ufak tefek eksiklikler olsa bile organizasyon, ilgi ve alakadan çok memnun kaldım. Güvercinlerimiz için artık her geçen gün daha güzel yeniliklerin yapılmasını gördükçede daha çok mutlu oluyorum. Biz güvercin yetişcileri için uğraşan birlik çalışanlarına teşekkür ediyorum.
yavuzduman
yavuzduman
Ad Soyad : yavuz duman
Doğum Tarihi : 10/04/66
Forum Kayıt : 30/10/09

Türkiye Şebap Güvercin Birliği Yarışmalarında Kullanıcak Kafes Empty Geri: Türkiye Şebap Güvercin Birliği Yarışmalarında Kullanıcak Kafes

28/5/2012, 8:04 pm
Gerçekten çok güzel oldu bu yarışma kafesleri... İlk kez Samsun'da kullanıldı... Tekli olması ızgaralığı,açılma sistemleri vs her ayrıntı düşünülmüş.. Oldukçada sağlam gözüküyor... demonte vs vs.. ben kendime iki adet satın aldım bı kafeslerden... kuşları sergilemede,i zlemede yada hasta kuşları ayırmada,bazen taşımada çok amaçlı olarak kullanıyorum..
Similar topics