Sökülmemiş Güvercinlerim Acil bakarmısınız usta kuşcular 411k

Join the forum, it's quick and easy

Sökülmemiş Güvercinlerim Acil bakarmısınız usta kuşcular 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emre-İst.Kayışdağı
Emre-İst.Kayışdağı
Ad Soyad : Emre Turan
Forum Kayıt : 02/01/12

Sökülmemiş Güvercinlerim Acil bakarmısınız usta kuşcular Empty Sökülmemiş Güvercinlerim Acil bakarmısınız usta kuşcular

12/3/2012, 5:27 pm
Arkadaşlar benim 3 tane güvercinim var 2 si eş sabuni ile miski eş bir tanede ankara dumanlısı var arkadaşlar bunlar daha sökülmemiş 1 tane taklacı kuşum vardı çok güzeldi onu verdim üstüne bu 3 ünü aldım az üstüne para koyup bunların sökülmesi için ne yapmalıyım yanlarında bana alışık bir taklacı yok ama.

Ve aldıgım yer hemen yan mahallede bir abimiz o abinin evine giderlermi acaba sürekli giderlerse geri alamam sürekli ayıp olur adama gitmemesi için ne yapmalıyım kaç gün bekletmeliyim sizce lütfen cevaplarınızı bekliyorum
Emre-İst.Kayışdağı
Emre-İst.Kayışdağı

Sökülmemiş Güvercinlerim Acil bakarmısınız usta kuşcular Empty Geri: Sökülmemiş Güvercinlerim Acil bakarmısınız usta kuşcular

12/3/2012, 7:21 pm
Cevap yokmu arkadaşlar acil ama bakıp geçmeyin lütfen özelliklede senden yardım bekliyorum Murat Abi :)
Emre-İst.Kayışdağı
Emre-İst.Kayışdağı

Sökülmemiş Güvercinlerim Acil bakarmısınız usta kuşcular Empty Geri: Sökülmemiş Güvercinlerim Acil bakarmısınız usta kuşcular

13/3/2012, 4:27 pm
arkadaşlar bakıp geçmeyin eğer saçma bir soru sorduysam k bakmayın
Emre-İst.Kayışdağı
Emre-İst.Kayışdağı

13/3/2012, 4:27 pm
bu günde çok havalarda uçan 2 güvercin aldım bursa bide çorum
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

14/3/2012, 1:17 am
Sökülmemiş Güvercinlerim Acil bakarmısınız usta kuşcular 582302429
Emre-İst.Kayışdağı
Emre-İst.Kayışdağı

14/3/2012, 4:38 pm
?
Emre-İst.Kayışdağı
Emre-İst.Kayışdağı

14/3/2012, 4:40 pm
ya bu arada benim dumanlı ile sabuni erkek miski dişi ikiside miskiye kur yapmaya çalışıyor ama sabuni çok kuvvetli ve asıl eşi sabuni bi sorun olmaz demi ikiside kur yapıyor fln ? bu erkeklerden birisini atsam eşi var diye gelirlermi eşini bırakırmı acaba ? Sökülmemiş Güvercinlerim Acil bakarmısınız usta kuşcular 2372082066
Similar topics