Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!! 411k

Join the forum, it's quick and easy

Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!! 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emre-İst.Kayışdağı
Emre-İst.Kayışdağı
Ad Soyad : Emre Turan
Forum Kayıt : 02/01/12

Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!! Empty Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!!

14/3/2012, 7:29 pm
Arkadaşlar güvercinlerimi alıştırmaya çalışıyorum kanatlaır bantlı bahçeye çıkarıp etrafı tanısın diye gezdiriyorum kedi saldırıyor Bu soruna bir çözümünüz varmı ne yapmalıyım köpek alın fln demeyin sakın :D

Güvercinlerimin birisini bile kedi kaparsa gerçekten çok üzülürüm 6 tane var hepside çok değerli güvercinler.
amasyalı kuşcu
amasyalı kuşcu
Ad Soyad : mücahit bilal
Doğum Tarihi : 20/09/96
Forum Kayıt : 29/03/10

Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!! Empty Geri: Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!!

24/3/2012, 3:55 pm
İlla Köğek alman gerekdiği anlamına gelmez sende sahte bir kopek yaparsın kumaşdan kopek resmi çıkar içini yünle doldur alsana kopek sonrada boya.
kuscusemih
kuscusemih
Ad Soyad : Semih Cakir
Doğum Tarihi : 27/08/91
Forum Kayıt : 26/03/08

Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!! Empty Geri: Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!!

24/3/2012, 10:08 pm
Hayırlı Kümesler

Ne kadar doğru bilmiyorum ama kahve telvesini kedinin gezdiği yerlere dökün telve patilerinin arasına girip rahatsız ediyormuş bir daha da pek yanaşmıyormuş kümes etrafına bunu bi kaç kere deneyin uzaklaşana kadar bi yerden duymuştum ama yararlımı değilmi bilmiyorum denemekte bi fayda var
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

4/6/2012, 11:02 am
Öncelikle merhaba.Kediler gerçektende birçok canlı için tehlike arz eden canlılardır.Ancak bazı kediler çok inatçıdır tıpkı bir atmaca misali.Kapmadan gitmez ya da sürekli saldırı peşindedir.Bence böyle bir durumda en iyi yapılması gereken şey bir kafesle tuzak kurup kediyi çok uzakta bir yerde salmak en iyi çözüm geliyor bana.Ya da duymak istemiyorsunuz sanırım ama köpek besleyebilirsiniz.Selamlar...king
BlackJack
BlackJack
Ad Soyad : Fatih Korkmaz
Forum Kayıt : 10/12/08

4/6/2012, 5:59 pm
eline bir sopa al kedi gelince birden bağırarak üstüne doğru koş kovala ama vurma korkut sadece.bir daha değil bahçeye mahallene bile gelmez korkudan lol!
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

4/6/2012, 6:17 pm
Manyak lol!

derler adama lol! Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!! 4245286173 lol!
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

Kuşlarım bahçemde hava alırken kedi saldırıyor hep lütfen yardım çözüm Acil bakın!!!! Empty Böylemi

4/6/2012, 6:19 pm
lol!

BlackJack
BlackJack
Ad Soyad : Fatih Korkmaz
Forum Kayıt : 10/12/08

6/6/2012, 6:31 pm
lol! lol! lol! aynen lol!
ozmen
ozmen
Ad Soyad : ozmen
Forum Kayıt : 24/05/12

6/6/2012, 8:43 pm
sakın köpek alma bahçen kedi mezarlıgına döner bizim kurt günlük 3 kedi öldürüyodu alıyosanda bile baglı tut
Similar topics