YARDIMCI OLURMUSUNUZ 411k

Join the forum, it's quick and easy

YARDIMCI OLURMUSUNUZ 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burak Kuzoluk
Burak Kuzoluk
Ad Soyad : Burak Kuzoluk
Doğum Tarihi : 19/09/90
Forum Kayıt : 14/02/12

YARDIMCI OLURMUSUNUZ Empty YARDIMCI OLURMUSUNUZ

15/3/2012, 3:16 pm
1 haftalık yavrunun ağzının kenarında iltaap başlangıcı var ne yapmalıyım acıl yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim..
seleray 51
seleray 51
Ad Soyad : Selim Kahraman
Forum Kayıt : 06/06/10

YARDIMCI OLURMUSUNUZ Empty Geri: YARDIMCI OLURMUSUNUZ

16/3/2012, 1:53 am
SELAMINALEYKÜM KARDESIM ÖNCELIKLE RESMINI BEGENDIM ALLAHTAN BILEGINE SAGLIK SIHAT DILERIM KARDES ÖNCE BÜTÜN KÜMESTEKI KUSLARI KONTUROL ET ANA BABA LARIN AGZINA BAK TEHSIS ETTIGIN KUSLARI AYIR KAFESDE KAPALI TUT BÜTÜN SULUKLARI SIRKEYLEN TEMIZLE ELMA SIRKESI 5-6 sarimsagi ez kulak cöpü yada kiprite pamugu sar ezdigin sarimsaklari subadagina doldur we hergün gerekirse iki defa bogazlarini agiz kenarlarini temizle 1l suyagine 5-6 sarimsak ez koy bunu 1 hafta yada 1.5 hafta yap bu eski yöntem 2 kinci yöntem kus malzemesi satan yere gidipbogaz agiz iltaplanmasi icin ilac alacan saygilar
Burak Kuzoluk
Burak Kuzoluk

16/3/2012, 7:16 am
Ağabeyciğim çok teşekkür ederim Allah razı olsun kümesim ve kuşlarım bakımlı temızlıge cok onem werırım ilk yöntemde dedığınız sarımsaklı su olayını yaklasık 3-4 aydır zaten uyguluyorum fakat bu yavrusu olan kuşların soyu bıraz eskıye dayanıyor duymus olabılırsınız kuyumcuların bozkırlılerı ankarada bılındık kuslardandır daha oncekı yavrularındada bu tür sorunla karsılasmıstım dusuncem farklı ama tedavı ıcın yapmam gereken en son dedıgınız gıbı ılaçla çözmek .. Saygılar çok teşekkür ederim
seleray 51
seleray 51
Ad Soyad : Selim Kahraman
Forum Kayıt : 06/06/10

17/3/2012, 4:20 am
yoksa yazik olur haywana ozaman ilac yapman gerekir bide bu anadan babadan gecer yawruyu yemledikleri zaman olarada tetawi uygulaman gerek ALLAHTAN DILEGIM CABUCAK DÜZELMESI DÜZELMELERI HA BU HASTALIK BULASICIDIR ÖBÜR KUSLARA TEDAWI UYGULA HASTA OLANLARI AYIR TEKRAR GEMIS OLSUN
Burak Kuzoluk
Burak Kuzoluk

17/3/2012, 10:31 am
Teşekkür ederim ilginiz için sağolun..
ömer usta
ömer usta
Ad Soyad : ömer usta
Doğum Tarihi : 09/10/69
Forum Kayıt : 03/12/10
http://faruk191691@mynet.com

19/3/2012, 10:31 am
burak kardeş senin kuşta peynir hastalığı olmuş randozal diye toz ilaç var kuşun ağzına sabah akşam üç gün çay kaşığının ucuyla çok azıcık toz olarak dök iki gün sonra hiçbir şeyi kalmayacak.. peynir hastalığına randozel den daha iyisini gömedim.. inşallah iyileşir
Burak Kuzoluk
Burak Kuzoluk

20/3/2012, 10:28 pm
Ağabey pek ilaç kullanma taraftarı deilim yukarda yazdığım gıbı eskı bı soy böyle olması normal daha oncekı yawrularında cogunda oldu bu sefer cımbızla temızledım tentırdıyotla temızledım ıyıce hergun elma sırkesıyle gagasını temızlyorum bişeyi kalmadı gende teşekkür ederim.