Ben Güvercin Bakmaya Yeni Başladım Yardm Edersenz Sevnrm 411k

Join the forum, it's quick and easy

Ben Güvercin Bakmaya Yeni Başladım Yardm Edersenz Sevnrm 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berk07
Berk07
Ad Soyad : Berk Biliş
Forum Kayıt : 19/06/12

Ben Güvercin Bakmaya Yeni Başladım Yardm Edersenz Sevnrm Empty Ben Güvercin Bakmaya Yeni Başladım Yardm Edersenz Sevnrm

19/6/2012, 6:18 am
Güvercinlerimi Alalı 3 Gün Oluyor 1 Çift Güvercinim Var Kanatları Bantlı Dışarıya Salıyorum Etrafı Tansnlar Diye Kaç Gün Kanadı Bantlı Durmalı Yardm?
AcemiKuşçu
AcemiKuşçu
Ad Soyad : Acemi Kuşçu İlyas
Forum Kayıt : 11/08/12

Ben Güvercin Bakmaya Yeni Başladım Yardm Edersenz Sevnrm Empty Geri: Ben Güvercin Bakmaya Yeni Başladım Yardm Edersenz Sevnrm

11/8/2012, 7:04 am
YAKLASIK 2 HAFTA
kuşcu sado
kuşcu sado
Ad Soyad : sadettin tumru
Doğum Tarihi : 04/06/82
Forum Kayıt : 10/01/11
http://www.cinnet_42@hotmail.com

Ben Güvercin Bakmaya Yeni Başladım Yardm Edersenz Sevnrm Empty Geri: Ben Güvercin Bakmaya Yeni Başladım Yardm Edersenz Sevnrm

12/8/2012, 11:06 pm
bır hafta gezsın bahceyı ogrensın üc ngun kanadı bantlı olarak catıya bırakın ucgunde bantları acık bırakın catıya ınsın cıksınlar daha sonra kısa ucuslar yaptırın daha sonrada alışmış olurlar zaten zevke gore bana kalırsa bas çulu
06ank26esk
06ank26esk
Ad Soyad : Yasin ŞAHİN
Doğum Tarihi : 23/07/80
Forum Kayıt : 12/07/12

13/8/2012, 10:07 am
eyer kuş başka yerde uçtu büyüdü ise ne yaparsan yap gider ama yavru başka yeri tam bilmiyor senin orda dışarıyı gördüyse 1 haftada alışır
serdar kaya
serdar kaya
Ad Soyad : serdar kaya demir
Doğum Tarihi : 20/09/94
Forum Kayıt : 11/07/10

13/8/2012, 10:19 am
yerine mekanına göre değişir kanadı bantlı dursun fazla ürkütme rahat dolaşsınlar 5-6 gün yeterli oluyo bende kalkıp insinler 1-2 gün sonra açarsın..
MuRat DoĞan
MuRat DoĞan
Ad Soyad : aDana -YerLiSi
Forum Kayıt : 21/11/12

21/11/2012, 5:21 pm
erkek Dişiyi kovalamaya basladımı aç kardeşim kanadını . buna tahrit dönemi derler.. erkek dişiyi hırsla kovalar yuvaya dogru peşinden ayrılmaz aç kanadını o zaman keyfine bak. ucur bile istersen.
Ardacan Ugur
Ardacan Ugur
Ad Soyad : Ardacan Ugur
Forum Kayıt : 07/05/13

11/5/2013, 7:50 am
bende yeniyim 1-2 hafta sonra ilk olarak erkek salinirmis cunku disi nereye erkek oraya oldugu ich ilk erkek salinirmis Saygilar
KusHastasi51
KusHastasi51
Ad Soyad : Mikail Cewa
Forum Kayıt : 03/08/13

4/8/2013, 10:20 pm
elindekilere bagli kardes tetikte olan kus ister erkek ister disi..... kümesinde baska kus yoksa eger ilk etapta hic salinmaz..... ucurup aldiysan daha dogrusu gerek kalmaz kümeste kus var diyorsan ilk gün sal gitsin inen iniyor kacmak isteyen kendi kümesinden ciksada kacar......
Similar topics