güvercin alırken dikkat etmemiz gerekenler. 411k

Join the forum, it's quick and easy

güvercin alırken dikkat etmemiz gerekenler. 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yenigüvercinci
yenigüvercinci
Ad Soyad : fahri
Forum Kayıt : 16/07/12

güvercin alırken dikkat etmemiz gerekenler. Empty güvercin alırken dikkat etmemiz gerekenler.

16/7/2012, 10:24 pm
slm. arkadaşlar güvercin beslemeye yeni başladım güvercin satıcılarına gittiğimde oyunlu güvercinin ayaklarına, kuyruklarını sayarlar, kanat teleklerini bide pardahlı olayları var bunların ne olduğunu açıklarmısınız bide bakmamız gereken başka ne gibi özellik var bunlarıda açıkarsanız çok teşekkür ederim.
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

güvercin alırken dikkat etmemiz gerekenler. Empty Geri: güvercin alırken dikkat etmemiz gerekenler.

17/7/2012, 12:54 pm
Selam Fahri,

o Ku$un orasina burasina neden baktigini SENDE insallah birgün ögreneceksin, ...

Zamanin varsa Forumu gez, oku, ... güvercin alırken dikkat etmemiz gerekenler. 4245286173

Ve en güzel tecrübe kendin elde edecegindir !!!

Inan bana, ...

Arti, burda insanlar var, 20 veya 30 yil bu i$i yapiyorlar, yani Hobby`lerini amma iyi amma kötü gercege dönü$türmü$, elindeki Ku$larin soy agacini bile az cok bilir, babasindan kalan nesili besler, ... vs. ...

Burda yok yok, ... kurcalarsan görürsün, ...

Bunca tecrübe sana 3 - 5 cümle ile anlatilmazda, her anlatilan sana "nasil yani" sorusunu sorduracaktir, bu sefer girdapa sebep olur bu durum, kafan iyice kari$ir, ... güvercin alırken dikkat etmemiz gerekenler. 4245286173

Aramiza ho$geldin, konu ba$liklarina bak Ana sayfadan, ordan teker teker veya ilgini cekenler ile merakini hele bir gider, gördüklerini gördükce cogu soruna zaten cevaplari alacak olacaksin insallah, ... kolay gelsin, ...

Saygilar
06ank26esk
06ank26esk
Ad Soyad : Yasin ŞAHİN
Doğum Tarihi : 23/07/80
Forum Kayıt : 12/07/12

güvercin alırken dikkat etmemiz gerekenler. Empty Geri: güvercin alırken dikkat etmemiz gerekenler.

19/7/2012, 10:37 am
s.a murat kardeşime bende katılıyorum
isminizi bilmiyorum kardeşim deyim

şimdi öncelikle ne tür kuş besliyeceğine karar vereceksin
oyun kuşu
kostüm
saya
varda var. AMA ŞUNU BİL ne tür kuş besleyeceksen besle tek tür besle kümese ondan ondan karıştırma veya ayrı kümeslerde yap her türün kendine has özelliği var ona göre parasıda var sen oyun kuşuna merağın var galiba ben 8 yaşımda başladım ankaralıyım oyun kuşu besliyorum hep tabi 3-4 çiftde kostüm var ayrı kümes oyun kuşu zamanla anlıyacağın ve öğreneceğin tür ilan veriyorlar oyunu garanti diye çok kızıyorum bu söze nasıl oyun garanti her paçalı kuş takla atar atmaz değil ama oyun kuşunda aranan farklı şeyler var
sefer sayısı
kaç takla ile çıkışı
yere kaç metre mesafe girişi
kaç saat uçusu bunlar ana unsurlardır telek olayı bir oyun kuşunda en fazla telek maxsumum 11 telektir ben 12-13 görmedim 8-9 çok ama piyasada olan genelde 10 telektir bu telekte kanatlarının geniş olması iyidir telek ne işe yarar dersen hikaye uzar sana kolay gelsin kardeşim.
KusHastasi51
KusHastasi51
Ad Soyad : Mikail Cewa
Forum Kayıt : 03/08/13

4/8/2013, 10:32 pm
cok kolay iyi bir kus üzerinde tasidigi özellikler hakkinda bilgi edin, satici bul ucurt al
Similar topics