ACİL YARDIM..! ÇOK ACİLLL 411k

Join the forum, it's quick and easy

ACİL YARDIM..! ÇOK ACİLLL 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

drccigdem
drccigdem
Ad Soyad : çiğdemç
Forum Kayıt : 12/10/12

ACİL YARDIM..! ÇOK ACİLLL Empty ACİL YARDIM..! ÇOK ACİLLL

12/10/2012, 12:47 pm
TERASIMDA BİR GÜVERCİNE 3 MARTI SALDIRIRKEN GÖRDÜM KOVALADIM MARTILAR KAÇTI GÜVERCİN YÜRÜYOR SAĞLAM YÜRÜYÜŞÜ BİR KANADI SAĞLAM DİĞER KANADINI YERE SÜRÜYOR HAREKET ETTİRMİYOR VE BEN GÜVERCİNLER HAKKINDA SIFIR BİLGİ SAHİBİYİM SU İLE TEMİZLEYİP OKSİJENLİ SU İLE YARA ALDIĞI GÖĞÜS VE KANAT DİBİNİ TEMİZLEDİM YEM SU İSTEMİYOR ÇOK KORKMUŞŞ? KANADI İYİLEŞMESİ İÇİN NAPMAM LAZIM BİLMİYORUM AMA BIRAKIRSAM MARTILAR BAŞIMIZDA 4 DÖNÜYORRR... OLACAKLAR MALUM :( ACİL CVP LÜTFEN
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

ACİL YARDIM..! ÇOK ACİLLL Empty Geri: ACİL YARDIM..! ÇOK ACİLLL

12/10/2012, 10:22 pm
Gecmi$ olsun,

su ile temizlediyseniz öyle birakin, önüne bugday, pirinc, dari, bezelye ve misir sunun, veyahut etrafa bir sorun, size bir kap yem versinler, onu 1 - 2 hafta besliyebilecek kadar, ... ACİL YARDIM..! ÇOK ACİLLL 4245286173

Doga bu, kanadinin biri yerde sürtüyor ise veya digerinden dü$ük duruyor ise darbe aldi orasindan kesin, merhem sürebilirsiniz yaranin tez kapanmasi icin, fakat bu Güvercin kendisini tekrar Dogaya biraktiginizda yine bunlara yem olur, ne kadar cabuk ve düzgün iyile$mesine bagli, burda sizin elinizden yaptiklarinizdan ba$ka bir$ey gelmez, doganin kanunu bu, ugra$inizin sevabi kesin sizindir, ...

Issiz bir yere biraksaniz en gec gece Kedilere yem olur, ... eminimki, yirtici ve ac hayvan etrafta kayniyordur, Ku$un kendi kondisyonu ne durumda bilmedigimiz icin, belki umdugumuzdan güclü cikar, yemini suyunu verin, iyi gözlemleyin, ya size dü$er onu tekrar salmayi, veyahut bir bakmi$iniz kendisi ucup gitmi$, Ku$ bu, mecbur ucacak, kanadi var oldugu mütdetcede ucacaktir Allahin izniyle, ... tekrar gecmi$ olsun

Saygilar
drccigdem
drccigdem

13/10/2012, 10:13 am
kUşun durumu bugün gayet iyi yemi suyu herşeyi önünde..zıplıyor uçmaya çalışıyor..azimli çıktı sürekli yürüyor fakat kanadınıı pek oynatmıyorr:( hatta zıpladığında genelde kanadının üstüne basıp takılıyor duvar yanındayken gördüğüm kadarıylaa
drccigdem
drccigdem

13/10/2012, 10:23 am
ACİL YARDIM..! ÇOK ACİLLL 644502_378518402223735_67751075_n
drccigdem
drccigdem

13/10/2012, 10:41 am
ACİL YARDIM..! ÇOK ACİLLL 32385_378523038889938_636536434_n

buda şimdiki haliii kırık mı sizce?
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

13/10/2012, 3:07 pm
Evet, hareketli duruyor, fakat iyide yipranmi$, fakat sizin sayenizde cabuk toparlar durumunu, yemini suyunu aksatmayin, birazda zaman ile 1 bakmi$siniz kalkip ucup gitmi$, ... ACİL YARDIM..! ÇOK ACİLLL 4245286173

iyi niyetinizden kimse $üphe etmiyor, geriside artik Allah`a kalmi$, ...

Kanadi kirikmi diye sordunuz, bunu bir Vetrener daha isabetli belirliyebilir, fakat bana sorarsaniz, HAYIR, kirik oldugunu sanmiyorum !

Yedigi gaga darbelerinden kalan bir esere benziyor, yine ucuz kurtulmu$ her$eye ragmen, ...

Saygilar
drccigdem
drccigdem

13/10/2012, 5:38 pm
:(( gidip sargısını yaptırdık.. yerine geri koyduğumda halsiz gibiydi biraz uyudu daha sonra baygın yatmaya başladı.. az öne ise uçup gittiii.(( off taramuar etti beni şuan bu fotolar kaldıı...
konuyu ladırabilirsiniz.. :((herkese teşekkürlerr
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

13/10/2012, 8:16 pm
SIKMAYIN CANINIZI ACİL YARDIM..! ÇOK ACİLLL 4245286173
Similar topics