ÇORUM GÜVERCİN SEVENLER, YETİŞTİCİLER VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULMUŞTUR 411k

Join the forum, it's quick and easy

ÇORUM GÜVERCİN SEVENLER, YETİŞTİCİLER VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULMUŞTUR 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cıplakcı
cıplakcı
Ad Soyad : Tugay YILDIRIM
Doğum Tarihi : 30/04/71
Forum Kayıt : 11/03/09

ÇORUM GÜVERCİN SEVENLER, YETİŞTİCİLER VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULMUŞTUR Empty ÇORUM GÜVERCİN SEVENLER, YETİŞTİCİLER VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULMUŞTUR

11/1/2013, 3:58 pm
Değerli güvercin dostlarımız derneğimizi resmi olarak kurmuş bulunmaktayız.Tüm güvercin dostlarımızı derneğimize bekliyoruz
cikcik
cikcik
Ad Soyad : necati geldi
Forum Kayıt : 14/01/13

ÇORUM GÜVERCİN SEVENLER, YETİŞTİCİLER VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULMUŞTUR Empty Geri: ÇORUM GÜVERCİN SEVENLER, YETİŞTİCİLER VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULMUŞTUR

14/1/2013, 7:11 pm
haverim geç oldu ama temiz olur teşekürler
hakan demiral
hakan demiral
Ad Soyad : hakan demiral
Forum Kayıt : 02/03/13

ÇORUM GÜVERCİN SEVENLER, YETİŞTİCİLER VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULMUŞTUR Empty Geri: ÇORUM GÜVERCİN SEVENLER, YETİŞTİCİLER VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULMUŞTUR

3/3/2013, 10:26 am
çoruma gittiyimde derneyi ziyaret ettim çok deyerli abilerimle tanıştım orda hepsine burdan teşekkürlerimi sunuyorum çok güzel bir dernek kurulmuş hoş sohbetler oluyor insallah çoruma tekrar gittiyimde ziyaret edeceyim

burdan özellikle paşa kaya abiye kemal abiye kavas abiye harun abiye ve çocukluk arkadaşım kenan sagır kardeşime selamlar
ÇORUM GÜVERCİN SEVENLER, YETİŞTİCİLER VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULMUŞTUR 1390399058 ÇORUM GÜVERCİN SEVENLER, YETİŞTİCİLER VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULMUŞTUR 1390399058 ÇORUM GÜVERCİN SEVENLER, YETİŞTİCİLER VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURULMUŞTUR 745452271
Similar topics