YUMURTLAMAMA 411k

Join the forum, it's quick and easy

YUMURTLAMAMA 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNİX09
UNİX09
Ad Soyad : ünal
Doğum Tarihi : 19/08/79
Forum Kayıt : 13/03/12

YUMURTLAMAMA Empty YUMURTLAMAMA

25/2/2013, 10:07 am
SLM ARKADAŞLAR 3 TANE DİŞİM VAR İLK BAŞTA 1 ER TANE YUMURTA ALDIM 1 TANESİNDEN 2 ÇİFT YUMURTA ALDIM BİTANESİNDEN DE TEK YUMURTA ALDIM SONRA RAHATSIZLANDI HALSİZLEŞTİLER KUŞÇU ARKADAŞLARDAN ROVAMAYCİNE DİYE BİR İLAÇ VERDİM İLAÇ İYİ GELDİ İYİLEŞTİ KUŞLAR AMA YUMURTA ATMIYORLAR BUNA BAĞLI OLABILIRMI ACABA KUŞÇU USTALARDAN YARDIM BEKLIYORUM...
Ebubekir ÖZKAN
Ebubekir ÖZKAN
Ad Soyad : Ebubekir ÖZKAN
Forum Kayıt : 24/02/12

YUMURTLAMAMA Empty Geri: YUMURTLAMAMA

17/2/2014, 12:30 pm
Sevgili kardeşim aynı sorun benim dişi güvercinimde de vardı.Beysan beyle irtibata geçtim. Sağolsun bana bir ilaç gönderdi. gerekli tavsiyeler uydum. Sabrettim ve inandım. 9 aydan sonra güvercin tekrar yumurtladı ve şu an dolu. bakalım ne çıkacak. Ama benim için önemli olan etkili tedavi ile sonuca ulaşmaktı. Tekrar TEŞEKKÜRLER BEYSAN TAŞTAN... tlf: 0532 523 80 45
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami
Ad Soyad : koray
Doğum Tarihi : 22/04/87
Forum Kayıt : 13/07/14

YUMURTLAMAMA Empty Geri: YUMURTLAMAMA

15/7/2014, 10:08 am
Yumurta problemlerinde ilk olarak eşleri ayırıp  trichomonasis ve mantar tedavisi uygulayın. Tedaviden sonra bir süre e vitamini selenyum bolbol güneş ışığı bünyeye gerekli olan aminoasit ve mineralleri verin eğer kuşta kısırlık yoksa %99 düzelecektir.Birde 250 gram zeytin yağına 1 baş sarımsağı güzelce rendeleyip katarak ağzı kapalı karanlık bir ortamda 10 15 gün kadar bekletin bu süreden sonra haftada 2 3 gün 250 gram yeme 1 çay kaşığı olacak şekilde ilave edin yumurtlamada çok büyük faydasını görürsünüz.