serhat şimşek e ait kumes 411k

Join the forum, it's quick and easy

serhat şimşek e ait kumes 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

afyoq
afyoq
Ad Soyad : serhat
Doğum Tarihi : 01/01/93
Forum Kayıt : 01/04/13

serhat şimşek e ait kumes Empty serhat şimşek e ait kumes

9/4/2013, 4:04 pm
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

serhat şimşek e ait kumes Empty Geri: serhat şimşek e ait kumes

10/4/2013, 8:15 pm
zor şartlarda kuş besliyosun
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

10/4/2013, 10:45 pm
Haklisin Admin, bu karde$imiz cok bilincli, cok hevesli vede Ku$larini iyi beslemekte cok ama cok hevesli, yaparda, ama Ku$ bu, ucmali, o an dert veya SIKINTI olur, sonuna kadar haklisin, az ve öz isabet ettin yorumunla, hani 2 Ku$a orada "belki" bakarsin, ama ya 4 oldularmi, yada 6, yada 8, ... derdide cogalir, pisligide ve onunla birlikte her$eyi artik, ... Allah genc ve iyi niyetli karde$imizinde ve herkesinde gönlüne göre Ku$ besleyip, üretip bakmayi nasip eder in$allah !!!

Sabir i$i oldugu kadarda kom$ularlada iyi olmayi gerektiriyor, yerinde iyi olmali az cok, ne bilim, dert yaratacak o kadar nokta varki, hepsini dü$ünmek gerek, ... kolay degil etbeltde, ...

Saygilar
afyoq
afyoq

13/4/2013, 9:13 pm
tskrlr aynen reıs daha bugun sıkayt aldım ev sahıbınden 5 katlı evde duruyorum 5 . kattayım ama yınede sıkayet etms komsunun bırı ıste yumurtada yatyr kuslar haftada bır salıyrm 4 olunca bakacaz artık zaten kıradayım olmazsa cıkacak buradan tskrlr agalar eywlh :)
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

16/4/2013, 9:52 pm
king

Ku$ icin evdenmi cikacaksin ?

Ku$ bo$ vakit ugra$in olsun, seni daha mühim olan $eylerden etmeden tabiki, ve en mühimi, sana keyif veren bir$ey ba$kalarina huzursuzluk vermesin, gerci, hani derlerya, ev alma kom$u al diye, catacak olan insan yine catar, illaki bir$eyler bulur, ... vallahi bizde burda, Almanyada Almanlara yeri geldigi vakit neler demiyoruzda, hakli veya haksiz, adamlarin bir pazar günü bo$, o günde i$ yapsan bizim kaldigimiz yerde kimse bir$ey demiyor, yani desede hakli, fakat demiyor, oda artik saygisindanmi, korkusundanmi bilinmiyor, ... hani herkes robot gibi nerdeyse 7 gün evden i$e, i$ten eve, ... hayat cok zor burda, ama o kadarda rahat olabiliyor, cevre bu konuda cok mühim, ... Allah i$ini gücünü ras getirsin, cikarsan o evden sana bir ip ucu veririm king

Saygilar
afyoq
afyoq

18/4/2013, 12:26 pm
:) Reisim bakalım sımdılık dusunmuyorum kusu salmıyorum haftada bır gun cumartesı gunlerı bırakıyorum bır yandanda kafama gore teras kat arıyorum reıs nasıl olsa bekar evı denk gelır sımdılık salmamak sorun olmuyorda yarın yavrular cıkınca mecbur salmam gerekecek anacları damızlık yapacam zaten :)
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat

18/4/2013, 10:23 pm
Ucamiyan Ku$ Ku$ degildir, ... ucmasi gerek, yoksa eziyet`ten ba$ka bir$ey olmaz, ... serhat şimşek e ait kumes 4245286173
Similar topics