kuşlar çok aşırı zayıfladı kemikleri ele geliyo 411k

Join the forum, it's quick and easy

kuşlar çok aşırı zayıfladı kemikleri ele geliyo 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sosyete16
sosyete16
Ad Soyad : emrah lale
Forum Kayıt : 31/03/13

kuşlar çok aşırı zayıfladı kemikleri ele geliyo Empty kuşlar çok aşırı zayıfladı kemikleri ele geliyo

14/5/2013, 4:29 pm
damızlık baktıgım hava kuslarım var kuşlar çok aşırı zayıfladı kemikleri çıkcak nerdeyse heralde tuye gıremiyolar ne önerırsınız yardımcı olursanız sevınırım
özgür türemen
özgür türemen
Ad Soyad : özgür türemen(20 denizli)
Doğum Tarihi : 17/01/78
Forum Kayıt : 02/06/10

kuşlar çok aşırı zayıfladı kemikleri ele geliyo Empty Geri: kuşlar çok aşırı zayıfladı kemikleri ele geliyo

20/8/2013, 7:35 am
arkadaşım mikostatin mantarlara iyi gelen ilaç var eczaneden onu dene geçmiş olsun
sosyete16
sosyete16
Ad Soyad : emrah lale
Forum Kayıt : 31/03/13

kuşlar çok aşırı zayıfladı kemikleri ele geliyo Empty Geri: kuşlar çok aşırı zayıfladı kemikleri ele geliyo

17/9/2013, 3:26 pm
özgür slm saolasın ama bu ilaç hapmı iğnemi nasıl uygulicam
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami
Ad Soyad : koray
Doğum Tarihi : 22/04/87
Forum Kayıt : 13/07/14

14/7/2014, 11:27 pm
Mikostatin sıvıdır. Yetişkin bir güvercin için 0.7 ml olarak şırıngaya çekeceksin ağız yoluyla verdikten sonra hemen ardından yarım şırınga su vermelisin yoksa kusma yapabilir tadından dolayı.Bu yazdığınız belirtilerden mantar hastalığı olup olmadığını anlamak çok zor tüm hastalıklar kuruma yapabilir. Ben bu yıl kurumadan dolayı ornitoloğa götürdüm labratuvar incelemesi falan yaptılar megabacteriosis adında bir hastlaık çıktı inşallah sendede öyle değildir bu hastalığın tedavisi için bahsedilen ilaç kuş başı günlük 13 tl masraf gerektiriyor ve 30 gün tedavi süresi var ben yapamadım doğal olarak bitkileri kullanmaya başladım. Bendeki belirtiler kuşlarda görünen hiç bir problem yok hepsi gayet sağlıklı neşeliler uçmada üremede iştahta hiç bir problem yok, yavrular tosun gibi büyüyorlar ama anaçlarım günden güne eriyor göğüs kemikleri fırlayacak artık, hertürlü tedavi yaptım salmonellasından tutta ,trichomonasis ,adenovirüsüne kadar birdünya para harcadım kocaman solucanlar bile döküldü hayvanlardan yinede kurumayı bitiremedim sonunda uzmana götürdüm bu illet çıktı .Şimdi ilaç yerine bitkisel bir karışım hazırladım onu kullanıyorum anaçlarımdaki kuruma durdu ama kiloda almıyorlar umudum alttan gelen yavruların sağlıklı olması bu sağlıklı olan yavrular inşallah Allah ın izniyle kurumadan damızlık olup yavru verirlerse bu hastalığa kesin antikor oluşturmuş yavrularım olacak bu saatten sonra bu  hastalık benim için ölene kadar bitmiştir diyebileceğim.İnşallah senin kuruma sebebi bu hastalık değildir biraz detaylı bilgi verebilirsen ben ornitoloğada sorarım bende çok çektim insanın canı sıkılıyor herşeyi yapıyorsun elle birdünya yediriyorsun yine kuruyor yine kuruyor hayattan soğutur adamı.
Similar topics