sinekten inmiyorlar acilll yardimmm 411k

Join the forum, it's quick and easy

sinekten inmiyorlar acilll yardimmm 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

patrika
patrika
Ad Soyad : furkan
Forum Kayıt : 22/08/13

sinekten inmiyorlar acilll yardimmm Empty sinekten inmiyorlar acilll yardimmm

22/8/2013, 4:28 pm
Oncelikle s.a
Guvercinlerim cok yuksege cikiyorlar ve inmiyorlar done done done uzaklasiyorlar ve cok kacak weriyorum ruzgar felanda yok nasil alcakta ucmalarini saglayabilirim terasda besliyorum bu arada 5.kat kolay gelsin acil yardimlarinizi bekliyorum 21 ucan kusum wardi simdi 17 oldu kuslarim yenide degil 1 senelik assa yukari acill yardimm
Furkan159
Furkan159
Ad Soyad : Furkan MESTAN
Forum Kayıt : 14/07/14

sinekten inmiyorlar acilll yardimmm Empty Geri: sinekten inmiyorlar acilll yardimmm

2/8/2014, 7:06 pm
kardeşim hep aç salman lazım mümkünse akşam havanın kararmasına 15 dakika kala uçur 1 ay kadar öyle uçur onlar alışır zaten :D
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami
Ad Soyad : koray
Doğum Tarihi : 22/04/87
Forum Kayıt : 13/07/14

sinekten inmiyorlar acilll yardimmm Empty Geri: sinekten inmiyorlar acilll yardimmm

3/8/2014, 1:41 am
Kuş aç salınmaz hem elektrolit dengesi bozulur hemde başka kümese inme riski olur. Tok olarakta salarsan uçmazlar uçumdan önce çok az miktar yemlek gerekli.Kuşlarının kaybolmasının yükseğe çıkmalarıyla alakası yok ya çok aç susuz saldığın için başka kümese sıkıyodur yada atmaca falan götürüyodur. İstediği kadar yüksek uçsun bu kaybolma sebebi değil.
kuscu64
kuscu64
Ad Soyad : Ali Aydin
Forum Kayıt : 24/09/14

24/9/2014, 3:39 pm
sinekten inmiyorlar acilll yardimmm 3419840488 kuslar yüksekteyken gözünü bir an ayir aynen gitmistir. Dogan veya Sahin yüksekte daha ustadirlar kasla göz arasinda kaybolur.