kursak tıka basa yem dolu ama 3 gündür sindirim yok çok acil yardım 411k

Join the forum, it's quick and easy

kursak tıka basa yem dolu ama 3 gündür sindirim yok çok acil yardım 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

necoli_07
necoli_07
Ad Soyad : nejdet öztaş
Forum Kayıt : 29/01/10

kursak tıka basa yem dolu ama 3 gündür sindirim yok çok acil yardım Empty kursak tıka basa yem dolu ama 3 gündür sindirim yok çok acil yardım

7/9/2013, 10:57 am
balon cinsi güvercinim kursağı tıka basa yem dolu ama 3 gündür aynı; sindirim yok,ağzından ağır bi koku geliyor.kuş aşırı zayıfladı akbaba gibi yürüyor.ne oldu acaba?
bulunduğum yer güvercin ilaçlarını bulabileceğim bir yer değil beşeri ilaçlardan hangisini kullanabilirim.
eric
eric
Ad Soyad : ali demir
Doğum Tarihi : 20/07/76
Forum Kayıt : 06/11/08

kursak tıka basa yem dolu ama 3 gündür sindirim yok çok acil yardım Empty Geri: kursak tıka basa yem dolu ama 3 gündür sindirim yok çok acil yardım

8/9/2013, 1:06 am
Kardes kolibasil ilaci alman gerek bir tur antibiotiktir, ingilizce bu hastalik e-coli demek,  sole eczanelerde alabilirsin hatta Neomicin ihtiva eden bir antibiotic bulursan iyi olur.turkce Neomisin sindirim ve ishal  icin iyi gelir.
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami
Ad Soyad : koray
Doğum Tarihi : 22/04/87
Forum Kayıt : 13/07/14

kursak tıka basa yem dolu ama 3 gündür sindirim yok çok acil yardım Empty Geri: kursak tıka basa yem dolu ama 3 gündür sindirim yok çok acil yardım

15/7/2014, 12:24 pm
Kursak iltihabı olabilir gambamix tavsiye ederdim ama ulaşamıyorum demişsiniz. mikostatin ve bytril kombine olarak kullanın yanındada destekleyici olarak rezene,kekik ve adaçayını yarımşar çay kaşığı olacak şekilde 1 çay bardağı suda demleyin(su kaynasın üzerine döküp soğumasını bekleyin bardaktaki suyun dörtte birini şırıngaya çekerek verin hemen ardından ağzına 2 damla limon ve çeyrek çay kaşığı kadar saf zeytinyağı damlatın ) bu esnada tahılları sindiremediği için sularına elektrolit katın bulamazsanız eczaneden desktroz %5 serum alın ve 1 litreye ufak boy şırıngalardan 2 3 şırınga tam olarak katın buna multivitaminde ekleyebilirsiniz daha güzel olur. Bu bitkileride kulak ardı etmeyin sindirim düzenleyici,antiseptik,antioksidan özellikleri çok güçlüdür aynı sorunlarda dönem dönem bende kullanıyorum. Bu özelliklerinin dışında bazı önemli vitamin ve mineralleride doğal yoldan sağlarsınız ayrıca adaçayındaki k vitamini zarar gören kursak bağırsak duvarı vs gibi dokuların onarımında önemli rol oynar. Bu şekilde 3 gün içinde kötü kokusu gitmiş olması gerekit eğer bu koku devam ederse bytril kesilip 1 gün ara verdikten sonra mikostatin+flagly ile devam edin. Kümesinizde kan emen sineklerden mevcutmu?
Similar topics