acill abilerim yardımınıza ihtiyacım var? 411k

Join the forum, it's quick and easy

acill abilerim yardımınıza ihtiyacım var? 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

abdullah çağatay
abdullah çağatay
Ad Soyad : abdullah çağatay
Forum Kayıt : 05/12/13

acill abilerim yardımınıza ihtiyacım var? Empty acill abilerim yardımınıza ihtiyacım var?

5/12/2013, 11:35 am
ben kuş beslemeye yeni başladım.. balkonda besliyorum ama en üst katta besliyorum. önümde apartman felen yok. 2 çift güvercinim vardı. alışsınlar diye balkonun demirine koymuştum  bir tanesi kendini balkondan aşagıya bıraktı. tabi fırsatçı kedi hemen kaptı. 2-3 gün sonra aynı olay tekrar başıma geldi ne yapmam gerekiyor acill yardımınıza ihtiyacım var
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

acill abilerim yardımınıza ihtiyacım var? Empty Geri: acill abilerim yardımınıza ihtiyacım var?

5/12/2013, 3:23 pm
I$in oldukca zor anla$ilan, ...

Kedi her yerde var, ... gök yüzü atmacayla yine ayni bela, ... 

Sana anca ucan ku$ zevk verir(de) ... oda ona buna yem olmadan, ... olacagi kesin sanki, ...

Evde Muhabbet ku$u beslesene, ... hem yeri emniyetli hemde garanti, daima sizin yaninizda, evde, omuzda, parmakta, ... bana kalirsa yani, ...

Tabi son karar ve tercih senindir ! Biz ne desek bo$ acill abilerim yardımınıza ihtiyacım var? 1271201555
WanteD
WanteD
Ad Soyad : Ahmet
Forum Kayıt : 03/05/14

acill abilerim yardımınıza ihtiyacım var? Empty Geri: acill abilerim yardımınıza ihtiyacım var?

3/5/2014, 3:38 pm
Kanadını Çek Gelene Kadar Düşecek Biyere Koyma Kanadı Gelincede Ucur Biyere Gitmez :)
Similar topics