ARKADAŞLAR BU NASIL BİR HASTALIK BAŞINA GELEN VARMI YARDIM 411k

Join the forum, it's quick and easy

ARKADAŞLAR BU NASIL BİR HASTALIK BAŞINA GELEN VARMI YARDIM 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gkhn_06
gkhn_06
Ad Soyad : GÖKHAN GÜNEŞ
Forum Kayıt : 05/12/09

ARKADAŞLAR BU NASIL BİR HASTALIK BAŞINA GELEN VARMI YARDIM Empty ARKADAŞLAR BU NASIL BİR HASTALIK BAŞINA GELEN VARMI YARDIM

19/2/2014, 3:25 pm
ARKADAŞLAR 3 4 GÜVERCİNİMDEN BU ŞELİDE YARA CIKTI UC KISMI SIYAH ILTIHAP SEKLİNDE VE İÇERİSİ ZEYTİN İÇİ GİBİ DERİNİN ÜZERİNDEN CIKIP BİLYE KADAR BÜYÜYOR 

g photo 1621984_10202986983504539_1729557092_n.jpg
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami
Ad Soyad : koray
Doğum Tarihi : 22/04/87
Forum Kayıt : 13/07/14

ARKADAŞLAR BU NASIL BİR HASTALIK BAŞINA GELEN VARMI YARDIM Empty Geri: ARKADAŞLAR BU NASIL BİR HASTALIK BAŞINA GELEN VARMI YARDIM

14/7/2014, 11:14 pm
Biraz sert kıkırdak gibi bir dokuysa tümor olabilir bazı tümör türleri bulaşıcı olabiliyordu hatırladığım kadarıyla inşallah böyle birşey değildir . Sen bence bir veterinerden ichtyol krem alıp buraya 1 hafta boyunca sür fayda etmezse zaten labratuvar incelemesi olmadan yapılabilecek fazla birşey yoktur. Ama bu dediğim kremi mutlaka bulup kullan eskilerimiz iyi bilir karamerhem derler bu dediğim ilaç bu karamerhemin modifiye edilmiş halidir çok inatçı mantarlar ve türmörler haricinde bu tür problemlerin çoğuna iyi geliyor.Birde kuşlarına temiz bak fotodan gördüğüm kadarıyla pislik içinde bakıyorsun yazık günah hayvanlara.