Erkeği kaybolan güvercinim yumurtladı sizce tek başına bakabilir mi? 411k

Join the forum, it's quick and easy

Erkeği kaybolan güvercinim yumurtladı sizce tek başına bakabilir mi? 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musabyrm
musabyrm
Ad Soyad : Musa
Forum Kayıt : 02/04/14

Erkeği kaybolan güvercinim yumurtladı sizce tek başına bakabilir mi? Empty Erkeği kaybolan güvercinim yumurtladı sizce tek başına bakabilir mi?

2/4/2014, 6:29 pm
S.aleyküm arkadaşlar.Erkeği kaybolan güvercinim yumurtladı sizce tek başına bakabilir mi? Üstüne yatar mı? Bugün 1.yi yumurtladı bakalım 2.yi ne zaman yumurtlucak.2 çift güvercinim vardı yumurtlayanın eşi kayboldu yani erkek kayboldu,diğer çift rahat bırakmıyorlar yumurtlayan kuşu kovalıyorlar sürekli.Daha önceden yumurtlaması gerekiyordu sanırım kovalıyorlar diye ayırdım diğer çifti baktım ki yumurtlamış sizce tek başına bakar mı cevaplarınızı bekliyorum.
ariftopcu
ariftopcu
Ad Soyad : arif topçu
Forum Kayıt : 29/03/14

Erkeği kaybolan güvercinim yumurtladı sizce tek başına bakabilir mi? Empty Geri: Erkeği kaybolan güvercinim yumurtladı sizce tek başına bakabilir mi?

2/4/2014, 7:30 pm
bence yumurtalar olgunlaşmadan at gitsin hayvanlara eziyet olmasın.
musabyrm
musabyrm
Ad Soyad : Musa
Forum Kayıt : 02/04/14

Erkeği kaybolan güvercinim yumurtladı sizce tek başına bakabilir mi? Empty Geri: Erkeği kaybolan güvercinim yumurtladı sizce tek başına bakabilir mi?

2/4/2014, 7:35 pm
Neden bakmaz mi.s
enes4141
enes4141
Ad Soyad : enes canbulat
Doğum Tarihi : 09/11/02
Forum Kayıt : 14/12/13

20/7/2014, 12:59 pm
BELKİ BAKABİLR
Similar topics