ÇATIDAKİ KÜMESE NASIL KUŞ ALIŞTIRACAĞIM??? 411k

Join the forum, it's quick and easy

ÇATIDAKİ KÜMESE NASIL KUŞ ALIŞTIRACAĞIM??? 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferhat58
Ferhat58
Ad Soyad : Ferhat ÖZCAN
Forum Kayıt : 18/05/14

ÇATIDAKİ KÜMESE NASIL KUŞ ALIŞTIRACAĞIM??? Empty ÇATIDAKİ KÜMESE NASIL KUŞ ALIŞTIRACAĞIM???

18/5/2014, 5:49 pm
Merhaba benim şuan bi çift kağıt mavim vardı biri sivas gözlü diğerini de kedinin ağzından almıştım yaralıydı kanadına makas attım kendini toparlasın diye falan düzeldi kuş çok güzel uçuyormuş onuda bugün anladım çatının içinde 1 ay durdular kümeste sonra dedim çatının üstüne çıkartıyım sivaslıyı koydum kafese diğeri yanından ayrılmadı ilk önce sonra çatının deliğinden içeri girmiyodu bende kokrktum dedim kaçıcak falan diye.Kuş önce yarım saat evin etrafında döndü arada bir eşinin yanında durdu hiç gitmedi ama onu içeri alınca baya uçuyo gidiyo evi gören çatılara konuyo falan kuş 6 saat dışardaydı.bir çatıda kaldı,kaldı derken atlıyor bizim evin etrafında dönüyor geri oraya gidiyodu.sonra kondu çatıya deliğe yaklaştı falan ama girmedi sonra kuşu yakalıyım dedim çıktım kuş kalktı başka çatıya gitti.Sonrada bastı gitti insafsız.

sizden istediğim ben o sivaslının yanına eş alsam hem ne zaman eş kaparlar? Hemde ben bu çatıya nasıl alıştıracağım kuşu?CİDDİ CİDDİ BESLEMEK İSTİYORUM.ÇOK HEVESLİYİM.
Ferhat58
Ferhat58
Ad Soyad : Ferhat ÖZCAN
Forum Kayıt : 18/05/14

ÇATIDAKİ KÜMESE NASIL KUŞ ALIŞTIRACAĞIM??? Empty Geri: ÇATIDAKİ KÜMESE NASIL KUŞ ALIŞTIRACAĞIM???

21/5/2014, 2:41 pm
tamam arkadaşlar gerek kalmadı kuşum geri geldi ve alışmış bayağı her gün 2 saat uçuruyorum.
Similar topics