cok acil yardim.. 411k

Join the forum, it's quick and easy

cok acil yardim.. 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jeren
jeren
Ad Soyad : ceren
Forum Kayıt : 26/05/14

cok acil yardim.. Empty cok acil yardim..

26/5/2014, 1:34 pm
arkadaslar kapimin önünde baska bi kus tarafindan hirpalandigini gordugum güvercini aldim veterinere götürdüm veteriner muayene etti bisiyi yok şoka girmis dedi su verdi bide güvercin yemi aldim ama his yem yemiyor sürekli uyku halinde agzina siringayla su verdim suanda uyuyor. ölmesinden korkuyorum lütfen yardim edin veteriner bi ilac falan vermedi ama kursagi bos dedi suyun icine ekmek katip ondan verdim biraz baska öneriniz varmi? ne yapmaliyim?güvercin pacaliymis bu arada hicbi bilgim yok güvercin hakkinda ve veteriner fazla kilolu dedi.
enes4141
enes4141
Ad Soyad : enes canbulat
Doğum Tarihi : 09/11/02
Forum Kayıt : 14/12/13

cok acil yardim.. Empty Geri: cok acil yardim..

20/7/2014, 12:46 am
şırınganın içine yemde koy öle ver
BlackJack
BlackJack
Ad Soyad : Fatih Korkmaz
Forum Kayıt : 10/12/08

cok acil yardim.. Empty Geri: cok acil yardim..

28/7/2014, 1:25 pm
ehmmmm yapacagın sey cok yeterkı sen o iradeyı göster.sana birkac tavsiye.haşlanmış yumurta beyazını verebilirsin sarısınıda sırıngada eritip verebilirsin.hoşlanmış veya suda bekletilmiş fasulye nohut yerfıstıgı vs.  ben bu agza zorla yemek sokma konusunda hayli uzmanlaşmıstım.bi elimle agzını acıp obur elimle yemi sokuyordum sende o el becerisi varmı bilemem.ilk basta zorlanırsın ama teknıgini cozersen işin kolay olur.ama dikkat bogazına dizilmesın.arada su molası ver.elinlede yemlerın kursaga inmesi için yukardan asagı masaj yap.hey gidi gunler eski gunlerimi hatırlattın bana.kolay gelsın
Similar topics