acil yardım lütfennn 411k

Join the forum, it's quick and easy

acil yardım lütfennn 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

şevket
şevket
Ad Soyad : şevket yıldızalp
Forum Kayıt : 23/06/14

acil yardım lütfennn Empty acil yardım lütfennn

23/6/2014, 1:09 am
slm arkadaşlar ben bir hafta önce kedinin ağzından bir güvercin kurtardım beyaz.hafif yaranlanmıştı.ertesi gün veterinere götürdüm iki ayrı şırıngada ilaç verdi birinden iki birinden bir cc suyuna katıp veriyorum haftası geldi düzelme yok.ishal olmuş oda ateş yapıp havale geçirmiş dedi kısmen felçli gibi dedi. yeşil ishal yapıyor sürekli.yaparkende inilti gibi bir ses çıkarıyor.kuşta ishalin yanı sıra kanatlarda düşme var zorlanıyor yürürken kanadı ayağına takılıyor sürekli.bilmiyorum. tekrar uçabilirmi ama ben onu hayata döndürmek için elimden geleni yapmak istiyorum bir kaç gündür düzgün iştahıda yok fazla buğday yemiyor.ilk 3 gün şırıngayla ağzına sade bisküvi,yumurta sarısı,ince rendelenmiş havuç,1-2 damla balı sütle açıp muhallebi kıvamına getirip verdim sonra buğday yiyiyor diye bıraktım.ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Furkan159
Furkan159
Ad Soyad : Furkan MESTAN
Forum Kayıt : 14/07/14

acil yardım lütfennn Empty Geri: acil yardım lütfennn

2/8/2014, 2:07 pm
kardeşim sen kuşun yanına bir tane daha kuş al kuş tek başınayken hem ürker hem de bir kenara pusar kalır sen aynen yapmaya devam et ama yanına bir tane eş al inşallah iyileşir
bozdumanlı_susami
bozdumanlı_susami
Ad Soyad : koray
Doğum Tarihi : 22/04/87
Forum Kayıt : 13/07/14

acil yardım lütfennn Empty Geri: acil yardım lütfennn

3/8/2014, 1:35 am
Hasta kuşun yanına eş alma, muhtemelen salmonella var bactrim gibi trimetoprim+sulfa grubu bileşenler içeren kombine ilaç kullanmak muhtemelen ishali kesecektir.
Similar topics