Yavru Yabani güvercin yardım lütfen 411k

Join the forum, it's quick and easy

Yavru Yabani güvercin yardım lütfen 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

engylm
engylm
Ad Soyad : Engin YILMAZ
Forum Kayıt : 08/09/14

Yavru Yabani güvercin yardım lütfen Empty Yavru Yabani güvercin yardım lütfen

8/9/2014, 8:55 am
MErhaba arkadaşlar.
6 gün önce çatıdan güvercin yavrusu düştü. Aldım eve getirdim yoksa ölecekti.
ilk gün zorla ağzını çarak birşeyler yedirdim. 2. gün internetten bakarak küçük kavanoza çorap geçirerek deldim ve öyle gagasını sokarak yedi.
son 2 gündür yemiyor. Arpa veriyorum ıslatıp. kaç günlük bilmiyorum ama kanatları uzun.
ne yapmam gerek. kavanozu görünce heyacanlanıyor gagalıyor , gagasını içeri sokuyor ama çıkarıyor geri. yemiyor.

Yardım edebilirmisiniz ne yapmam gerek. Şimdiden Teşekkürler.

Yavru Yabani güvercin yardım lütfen 729Md5
birtane
birtane
Ad Soyad : Yakup Hakalmaz
Doğum Tarihi : 07/09/90
Forum Kayıt : 11/06/15

Yavru Yabani güvercin yardım lütfen Empty Geri: Yavru Yabani güvercin yardım lütfen

11/6/2015, 9:27 am
öncelikle Bir Çay bardağına Buğday su ile karıştırıp su bardağın içine bırakacan sonra balonu ağzına alacağı şekilde kesip sonra bardağın içine buğday ve az sulandırıp bırakacan sonra balonuda bardağa sarıp güvercinin gagasını içine alacan güvercin böylelikle alıştırıp büyüdüğünde önüne buğday yada pet shoplardan karışık yem önüne atmalısın tşkler kuşa sahip çık büyüt sonra istersen doğal yaşama atman için büyüdükten sonra uçur yabani güvercin biraz zor bakılır :) böyle taklacı kuş beslen
Similar topics