BU HASTALIĞA BİR ÇÖZÜM BULAMADIM VE HİÇBİR YERDE BÖYLE BİR HASTALIK GÖRMEDİM LÜTFEN BİLGİSİ OLAN BİRİ YARDIM EDEBİLİRMİ 411k

Join the forum, it's quick and easy

BU HASTALIĞA BİR ÇÖZÜM BULAMADIM VE HİÇBİR YERDE BÖYLE BİR HASTALIK GÖRMEDİM LÜTFEN BİLGİSİ OLAN BİRİ YARDIM EDEBİLİRMİ 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

serhat_28
serhat_28
Ad Soyad : serhat
Forum Kayıt : 08/03/15

BU HASTALIĞA BİR ÇÖZÜM BULAMADIM VE HİÇBİR YERDE BÖYLE BİR HASTALIK GÖRMEDİM LÜTFEN BİLGİSİ OLAN BİRİ YARDIM EDEBİLİRMİ Empty BU HASTALIĞA BİR ÇÖZÜM BULAMADIM VE HİÇBİR YERDE BÖYLE BİR HASTALIK GÖRMEDİM LÜTFEN BİLGİSİ OLAN BİRİ YARDIM EDEBİLİRMİ

8/3/2015, 10:40 pm
S.A. herkeze arkadaşlar benim güvercinimdeki hastalık uzun süreli bir hastalık yani belirtiler başladığı andan itibaren 3 ay içinde ölüyorlar özellikle 5 yasından büyük kuşlarıma vuruyor bu hastalık.
kuş ilk başlarda neşesini kaybediyor bir kenara çekiliyor sanki kurt varmış gibi ama sağlıklı bir şekilde yem yiyor.
daha sonra yavaş yavaş kilo kaybetmeye başlıyor altı eriyor alttaki kemiği belirgin bir şekilde ortaya çıkıyor sağlıklı bir kuş kadar yem yesede kesinlikle kilo alamıyor.
kuşun dışkısı normal rengi falan normal ölmesine yakın bağırsaklarının olduğu yerde şişme yapıyor yumurtlayacak kuş gibi.
denemediğim ilaç sormadığım ustat kalmadı arkadaşlar çok iyi ve çok değerli iki kuşumu kaybettim biri 8 diğeri 6 yaşındaydı.
şimdikide 6 yasında ve bu şekilde giderse 15 güne kadar buda ölecek.
serhat_28
serhat_28
Ad Soyad : serhat
Forum Kayıt : 08/03/15

BU HASTALIĞA BİR ÇÖZÜM BULAMADIM VE HİÇBİR YERDE BÖYLE BİR HASTALIK GÖRMEDİM LÜTFEN BİLGİSİ OLAN BİRİ YARDIM EDEBİLİRMİ Empty Geri: BU HASTALIĞA BİR ÇÖZÜM BULAMADIM VE HİÇBİR YERDE BÖYLE BİR HASTALIK GÖRMEDİM LÜTFEN BİLGİSİ OLAN BİRİ YARDIM EDEBİLİRMİ

9/3/2015, 7:33 pm
Kimse yorum yapmamış herhalde kimse denk gelmemiş bu hastalığa yukarıda yazdıklarıma ek olarak kusta titreme de var titreme kafada değil yalnız bütün vücudu titriyor arkadaşlar bilen biri yorum yapsın lütfen
Similar topics