Bu hastalıgın çözümünü bulamadım.. Bu hastalıgı bilen varmı ? resmli.. 411k

Join the forum, it's quick and easy

Bu hastalıgın çözümünü bulamadım.. Bu hastalıgı bilen varmı ? resmli.. 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qtahya
Qtahya
Ad Soyad : ibrahim karabay
Forum Kayıt : 17/04/14

Bu hastalıgın çözümünü bulamadım.. Bu hastalıgı bilen varmı ? resmli.. Empty Bu hastalıgın çözümünü bulamadım.. Bu hastalıgı bilen varmı ? resmli..

20/8/2015, 11:51 pm
hastalık ilk aşamada bu şekilde oluyor..  1. 2. 3. resim gibi..

Bu hastalıgın çözümünü bulamadım.. Bu hastalıgı bilen varmı ? resmli.. Ql7Dpv" /> 
Bu hastalıgın çözümünü bulamadım.. Bu hastalıgı bilen varmı ? resmli.. <a href=Bu hastalıgın çözümünü bulamadım.. Bu hastalıgı bilen varmı ? resmli.. J2W0y9" />

[img]Bu hastalıgın çözümünü bulamadım.. Bu hastalıgı bilen varmı ? resmli.. OZLYO5[/img]

son olarak bu şekilde oluyor.. 4. resm gibi
[img]Bu hastalıgın çözümünü bulamadım.. Bu hastalıgı bilen varmı ? resmli.. 6kXga3[/img]

genelde ölüm olmuyor olursada yavrularda oluyor .. Büyüklerde ya kayboluyor yada tamamen gaga göz etrafına sarıyor.. Yavruların bazılarının kafasında sigil yada sivilceye benzeyerek başladıgıda oluyor.. bazılarının göz kapaında sivilce yada sigil gibi baslıyor.. bazılarının kulagından sivilce yada sigil gibi baslıyor..bu hastalıktan 1 kusum öldü.. burada kuşcu abiler çiçek diyor .. 4 yada 5 ünde ölüyorlarmı diye soruyorlar ayır dyorum çiçek olsa öldürür diyorlar..

Anlıycanız hastalıgın çözümünü bulamadım.. Bu hastalıgı bilen varmı ? varsa yardımcı olursa cok mutlu olurum..
Similar topics