KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İLE GÜVERCİN SATIŞ DÜKKANI AÇMAK 411k

Join the forum, it's quick and easy

KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İLE GÜVERCİN SATIŞ DÜKKANI AÇMAK 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kuşçu_bayan
kuşçu_bayan
Ad Soyad : YONCA AKIN
Forum Kayıt : 03/03/18

KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İLE GÜVERCİN SATIŞ DÜKKANI AÇMAK Empty KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İLE GÜVERCİN SATIŞ DÜKKANI AÇMAK

6/3/2018, 7:23 pm
Değerli güvercin severler, herkese  merhaba.
Geçen yıl KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerine  katıldım ve katılım belgesi aldım. Ben ve eşim yaklaşık 9 yıldan bu yana güvercin besliyoruz.Elimizde var olen sermaye  ve 2018 yılı KOSGEB Girişimci Desteği ile bir güvercin satış işletmesi kurmak istiyoruz.Bu işletme aynı zamanda canlı yayın ile internetten online ihale  yapacak.Ne  dersiniz ?
Bir sorum daha var ,içimizde KOSGEB Girişimcilik Desteği hakkında bilgi ve deneyimi ola  var mı ? Çünkü neyi nerede nasıl yapacağımızı tam olarak bilmiyoruz.Veya çevrenizde  tanıdık güvenilir  danışmanlık firması  var mı ? İnternette KOSGEB Girişimci Desteği adı altında dünya kadar çakal-dolandırıcı,fırsatçı- var
kuşçu_bayan
kuşçu_bayan
Ad Soyad : YONCA AKIN
Forum Kayıt : 03/03/18

KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İLE GÜVERCİN SATIŞ DÜKKANI AÇMAK Empty Geri: KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İLE GÜVERCİN SATIŞ DÜKKANI AÇMAK

13/3/2018, 1:31 pm
Merhaba 
Dün KOSGEB'e  gittik KOSGEB Girişimci Desteği kapsamında  Güvercin Satış dükkanlarının  KOSGEP Girişimci Desteği kapsamında olduğunu öğrendik ,KOSGEB'deki personel bizimle  çok ilgilendi hatta işletmemiz için gerekli olan mali kodu bile  verdi.

Güvercin satış işletmesi açmak isteyen arkadaşlar 477601 bu numara ile  kayıt olmalı maliyeye. KOSGEB işletmede yer alan bütün demirbaşlara  destek veriyor ve tüm bunların yanında iş yerinin kira ve personel giderlerine de destek sunuyormuş.KOSGEB'te  yer alan uzman bize iş yerini kurduktan sonra iş planınızı hazırlayın dedi.Hadi  hayırlısı.
Similar topics