Hasta bir Guvercin buldum. Lutfen yardimci olun 411k

Join the forum, it's quick and easy

Hasta bir Guvercin buldum. Lutfen yardimci olun 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

roseer
roseer
Ad Soyad : Gul
Forum Kayıt : 28/03/18

Hasta bir Guvercin buldum. Lutfen yardimci olun Empty Hasta bir Guvercin buldum. Lutfen yardimci olun

28/3/2018, 4:46 pm
Merhaba.. Dun tuylerini kabartmis ucmayan bir guvercin buldum. Birakip gitmeye icim elvermedi eve getirdim. Ama elimden bir sey gelmiyor :((

Yiyip icmiyor. Uyuklama modunda ve tuylerini kabartmis. Cok halsiz. Elime aliyorum cok hafif cani kalmamis gibi :(( bir iki kere su icti sadece ve biraz agzini acip atates puresi koydum. yuttu galiba. sabah hic su icmedi. biraz elma kaynatip suyunu vermeye calistik icmedi. Agzini acip ekmek koyduk biraz. Ama yutamamis cok gecfarkettik cikardim.

Ve simdi biraz hirilti var ve zorla icirdigim elma suyunu cikariyor. burnundan da sanki cikariyor. Ne yapacagimi bilemedim. Ne yapmam lazim :((
roseer
roseer
Ad Soyad : Gul
Forum Kayıt : 28/03/18

Hasta bir Guvercin buldum. Lutfen yardimci olun Empty Geri: Hasta bir Guvercin buldum. Lutfen yardimci olun

28/3/2018, 4:52 pm
Sanirim yanlis yerdeyim. Kimseye cevap verilmemis hic. Sanirim olmesini bekleyecegim. Pahali cins guvercinlerinizle saglikli gunler diliyorum. Digerlerinin yasamasina gerek yok sanirim. Iyi gunler..