buda bnm bekçim.... - Sayfa 2 411k

Join the forum, it's quick and easy

buda bnm bekçim.... - Sayfa 2 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

buda bnm bekçim....

+14
dgunduz
kuscuyum_45
asigenc019
rahimpirinç
şahin_-55
CAYLAKPITBUL
kuscuozgur
halit
sefaaa
murat yılmaz
sdtsword
ksklecann
usher_00
kara_snek
18 posters
Anonymous
Misafir
Misafir

buda bnm bekçim.... - Sayfa 2 Empty Geri: buda bnm bekçim....

29/11/2008, 6:47 am
halit kardeş sana sadece gülüyorum pitbull dediğimiz köpek zaten korkusuz ve cesur bi köpektir o zaman neden kangalı deviremıyor ???
bak konu dövüşe geldi tekrar sorun dövüş değil ama pitbull dövüşmek için yapılmış bi hayvan bu amaçla yapmışlar kangal ise inan pitbulldan daha cesur ve akıllı bi hayvandır kankag 3 tane kurtla başaçıkabılıyor ama pitbull 3 kurtla başbaşa kalsa (3 une gerek yok 1 ı yeter zaten) birine saldırıp kıtlenıcek eee öbur 2 kurtta başlar pit i bacaktan yemeye ne anladım bu işten.kangal bizim köpeğimiz üstünede köpek yoktur dunyada.afrıkada bir çiftçi ile röpörtaj yapmışlar bunu turkçeye çevirmişler:adama sormuşlar neden kangal aldınız dıye adamda demişki:kaç tane köpek aldıysam hepsi acıkınca sürüyu bırakıp gitti ama kangal sürü ahıra girmeden başından kesınlıkle ayrılmıyor ve sabaha kadar çita kovalıyomuş hayvan kangalda şaşırmıştır bu ne biçim bi hayvan demiştir:) yani pitle kangalın kulvarları ayrı pit dövüşş köpeği kangalda çoban köpeği kangalın üstün yanı ıse pitbull un dövüş köpeği olmasına ramen onu yenmesı dır
sdtsword
sdtsword
Ad Soyad : Sedat Kılıç
Doğum Tarihi : 14/03/78
Forum Kayıt : 08/07/08

29/11/2008, 9:53 am
hem kulvaları farklı diyosun hem o onu yener diyosun kendinle çelişiyosun biri 30 kilo biri 90 kilo yani biri diğerinin 3 katı ağırlıkta ve boyda hal böyleyken hala neyi tartışıyosunuz durum bu kadar adaletsizken bile o hayvan yine korkmuyo kaçmıyo kafa tutuyo bu taktire şayan bi olaydır.
sefaaa
sefaaa
Ad Soyad : sefa aysel
Doğum Tarihi : 12/07/90
Forum Kayıt : 12/09/08

29/11/2008, 10:13 am
arkadasım pıtte herhangı bır duygu yok cunku hayvanın olusumunda 12 ayrı hayvanın geni var bırakta artık o kadar dursun orda ınanmayacaksın ama ayının bıle genı var o hayvanda dıger ornek ise cakalında aynı sekılde pıt saldırırken herhangı bıraz yuksek tasa cık sana sardırmaz bekler ınmeni sımdı kangalla o hayvanı kavga ettırmenınde manası yok ıkısıde farklı pıtı besleyen onu kopek olarak beslıyorsa helal olsun ama olum saldırı makınası olarak beslıyorsa lanet olsun ona arkadasım bız bızım kopegımızı koruyalım kıyaslamaya bıle gerek yok yani herkezin zevki kendine ama pit beslemeyenler piti savunmayın kımseye siz vahşiliğinden sardırganlıgından dolayı savunuyorsunuz her mesajda bır kavga var kardesım bırakın rahat hayvanları ne bu kavga kavga getırın kopeklerın ozellıklerını kıyaslayın hıc olmazsa baskaları bılgılenır a bu kopek boyleymıs der arkadaslara faydası olur
sdtsword
sdtsword

29/11/2008, 10:55 am
benim önceki yazdığımı okumadığın belli oluyo ben kıyaslamayla ilgili yorum yaptım tabiki kangal bizim köpeğimiz ama bunu milli bi olaya dönüştürmenin manası yok o zaman kimse yabancı kökenli kuş beslemesin bizim kendi kuşlarımızı besleyelim bu bir zevktir kim neyi isterse besler neyi isterse onu savunur saygılı olmak lazım bu bir ikincisi önceki yazımdada belirtmiştim ben köpek dövüşlerine karşı olduğumu.piti beslemeyenler piti savunmayın demişsin üzerime alınmıyorum çünkü bende pit besliyorum genleriyle oynanmış falanmış filanmış bunlar palavra milletten duyduklarınızla yorum yapmayın pitler çaprazlama eşleştirmelerle elde edilmiş profesyonel köpek dövüşlerinde kullanılmak üzere elde edilmiş bi ırktır yani dövüş köpekleridir.hayvanı nasıl yetiştirirsen öyle olur sokak köpeiğinide al kavgacı yap saldırgan yetiştir oda önüne gelene saldırır.kim ne istiyosa onu beslesin şahsen ben pitten başka köpek beslemem bi köpekte aradığım istediğim tüm özellikler onda var benim davarım yokki kangal besliyim kangal dediğin köpek çoban köpeği onun yaşam alanı kente uygunmu sence hayvanı alıp arka bahçeye bağla akşamları iş çıkışı yarım saat gezdir falan filan bumudur yani hayvan sevgisi ben buna karşıyım taş yerinde ağardır bırakın hayvanlar doğal ortamlarında yaşasınlar.-köpek dövüşlerine sonuna kadar karşıyım-
Anonymous
Misafir
Misafir

29/11/2008, 11:06 am
nasıl yetiştirisen öle olur demişsin ama pitbull dövüş köpeği istediğin kadar yetiştir bu hayvanın genlerinde var dövüşmek sokak köpeğini yetirştir demişsin sokak köpeğini yetiştirirsın ama sadece ıssırır pitbull gibi güçlü bi yapıya sahıp değildir.sonuçta pitt dövüş köpeği kangalda çoban köpeği kıyaslamaya gerek yok artık
sefaaa
sefaaa
Ad Soyad : sefa aysel
Doğum Tarihi : 12/07/90
Forum Kayıt : 12/09/08

29/11/2008, 11:07 am
arkadasım kopegını guzel beslıyorsun bellı yazdıklarından ama pıtın genlerinde var bunlar bızzat okudum bır makalede bılım adamlarınca yapıldı bu kopek dogal ortamda olusmadı ve genlerınde cesıtlı hayvanlarda var bende Alman kurdu beslıyorum sıvas kangalı sehırde yerın olmadıkca tabi beslenmez ben pite karsıda bır ınsan degılım bızzat arkadasıma ben secıp aldım pit ama bes pitin abartılmaması gerektıgını dusunuyorum ve kıyaslanmamasını su bır gercekkı kangalın elıne hıc bır kopek su dokemez ve hakkını veremez farkındaysanız bundan 3 yıl once amerıka ordusu bızım Kangalımızdan ıstedı ama vermedık eger pıt kangalamızdan daha iyi olsa ıstemezlerdi heralde ve kangalın kelle basınada 10 bın dolarmı ne teklıf etmıslerdı yanlıs ola bilir tam hatırlamıyorum ama boyle bırseydi Kardesım bızım kangalımız dunyanın en iyi kopeği burda anlasalım boysa boy kıloysa kılo yapısında var bu
Anonymous
Misafir
Misafir

29/11/2008, 11:16 am
kelle başına 10 bın vermesı bence yanlış çüni benım ıngılterede akrabalarım var ve kangalları var yanı şunu demek istiyorum amerıka kangal isticek alamıcak yok böle bişi
sdtsword
sdtsword

29/11/2008, 12:13 pm
ben kangalı asla kötülemedim doğrudur belki dünyanın bie numarasıdır çokta severim kangala karşı falanda değilim anlatmak istediğimi anlamıyosun kıyaslamaya yorum yapıyorum 12 hayvanın geni var palavrasıda klasik pit masalları:) bi köpeğe nasıl domuz ceylan geni yükleyebilirsin:)) çeşitli ırklarda köpekleri çaprazlayarak elde edilmiş köpektir bu kadar abartmayın ve şu hayvanları canavarmış göstermeyin artık
Anonymous
Misafir
Misafir

29/11/2008, 12:14 pm
canavar gibi yapmışlar hayvanı ama amaç o dövüşmek !!!!!!!!!!!
sdtsword
sdtsword

29/11/2008, 12:21 pm
canavar gibi yapsınlar canavar olmak zorunda değil benimde pitim var 3 yaşında hiçbi vukaatı yok tertemiz bi geçmişi var benim onu beslememin amacıda dövüştürmek değil çok neşeli gayet sıcakkanlı bi hayvan tamam kabul ediyorum görünüşü biraz korkutuyo insanları ama zarasız bi hayvan:)
Anonymous
Misafir
Misafir

29/11/2008, 12:23 pm
kedi gibi olurlar bilirim :D
Anonymous
Misafir
Misafir

29/11/2008, 12:24 pm
dayımın arkadaşında var ağacın altında otururuz yazın lahmacun filan sölerız 2 tande bunun için isterız yoksa arkamızda ağlayıp duruyor o da kedı gıbı ama damarına basmıcaksın :D
kara_snek
kara_snek
Ad Soyad : Caner Şenol
Forum Kayıt : 12/07/08

29/11/2008, 2:19 pm
ADMİNDEN RİCAM SAYFAYI KİTLEMESİ NE COK POLEMİK YAŞANDI UZATMAYA GEREK YOK HERKES KENDİ YERİNE MEKANINA İŞİNE GÖRE KÖPEK BESLERSE İYİ OLUR.KİMSE KİMSEYE KARIŞAMAZ.
Anonymous
Misafir
Misafir

2/12/2008, 3:41 pm
Anonymous
Misafir
Misafir

2/12/2008, 3:42 pm
:D işte kangalımızın marifetleri
kara_snek
kara_snek

3/12/2008, 8:11 pm
ya bilader neyin davası oluyo anlamadım şehrin göbeğinde kangal enrde bakılır hey Allah'ım yarabbim!.....
Anonymous
Misafir
Misafir

4/12/2008, 5:25 am
arkadaşım sen pit bull a ewdemı bakıyorsun???
kara_snek
kara_snek

5/12/2008, 3:43 pm
evet evimde bakıyorum....
Anonymous
Misafir
Misafir

5/12/2008, 4:41 pm
ewde köpek beslenmez ...
kara_snek
kara_snek

5/12/2008, 11:13 pm
neden melekmi girmez?
Anonymous
Misafir
Misafir

6/12/2008, 6:53 am
sen biliyosun ya neden soruyosun...
kara_snek
kara_snek

6/12/2008, 11:06 pm
hmm merak etme dostum onlar hurafeeee.o zaman ben ölümsüzüm varmı böyle bişey azrailde sonuçta melek değil mi?
Anonymous
Misafir
Misafir

7/12/2008, 6:59 am
herkesın bı görevı vardır sen bu dunyaya kulluk etmeye geldın vazifelerın var yaradana karşı RABBIM de her meleğe ayrı görevler vermiş sen le bu konularda tartışmak istemıyorum her koyun kendı bacağından asılır ben musluman bı kardeşin olarak senı uyarmak ıstedım çünki bu benım görevım müslüman müslümandan sorumludur hayırlı gunler dılerım
kara_snek
kara_snek

7/12/2008, 8:29 am
eyw yani bende anladım seni ama sonuçta yerim müsait değil ben daha napabilirim köpeğimin yeri yurdu mekanı belli ben bu durumda merkezde kangal nerde besliyim...
Anonymous
Misafir
Misafir

7/12/2008, 9:37 am
ben sana kangal besle demıyorum bende sevıyorum pitbull ları bide dogo ları ama ewde bakamam o yuzden almıyorum yoksa pitbull lara karşı olan bırısı deyılım yanlış anlama
kuscuozgur
kuscuozgur
Ad Soyad : özgür delice
Doğum Tarihi : 04/08/80
Forum Kayıt : 13/09/08

10/12/2008, 7:21 pm
şimdi ben rot derim sayfa bir bukadar daha gidermiş ben size hengi köpek daha güçlü söyliyim öğrenin.................şimdi yaşlı bir adam torunuyla oturuyor ikide köpeği var bu dedenin bunlar çocuk kendini bildi bileli hep dövüşüyorlar merak edip dedesine soruyor dede bunlar hep kavga ediyor hangisi döver dede gülerek oğlum ben bunların hangisine iyi bakarsam o yener yani nasıl yetiştiğine bağlı biraz dövüş için yyetiştirilmiş bir pit normal bahçedeki kangalı normalda yer ama ikiside dövüş eğitimi almış kangal ve pit bende merak ediyorum nasıl bir dövüş olur ama şu kesin tekli kırmada adam öldürüyor barettede dokuzluda hangisi bu işiçin yada kendini korumak için dokuzlu barette yani tekli kırmada aynı görevi görür ama av da herşey kendi kulvarında değerlendirilirse amacına ulaşır ..portakal bahçesi
kara_snek
kara_snek

10/12/2008, 9:00 pm
kuscuozgur demiş ki:şimdi ben rot derim sayfa bir bukadar daha gidermiş ben size hengi köpek daha güçlü söyliyim öğrenin.................şimdi yaşlı bir adam torunuyla oturuyor ikide köpeği var bu dedenin bunlar çocuk kendini bildi bileli hep dövüşüyorlar merak edip dedesine soruyor dede bunlar hep kavga ediyor hangisi döver dede gülerek oğlum ben bunların hangisine iyi bakarsam o yener yani nasıl yetiştiğine bağlı biraz dövüş için yyetiştirilmiş bir pit normal bahçedeki kangalı normalda yer ama ikiside dövüş eğitimi almış kangal ve pit bende merak ediyorum nasıl bir dövüş olur ama şu kesin tekli kırmada adam öldürüyor barettede dokuzluda hangisi bu işiçin yada kendini korumak için dokuzlu barette yani tekli kırmada aynı görevi görür ama av da herşey kendi kulvarında değerlendirilirse amacına ulaşır ..portakal bahçesi

HAY HOCAM AĞZINA SAĞLIK SENİN
Anonymous
Misafir
Misafir

10/12/2008, 9:31 pm
caner bey dogo lar hakkında bılgınız varmı acaba???
kara_snek
kara_snek

11/12/2008, 10:06 am
dogolar arjantinde domuz avında kullanılan bi ırktr.yani domuz avı için cok ideal bi köpektir...
Anonymous
Misafir
Misafir

11/12/2008, 10:44 am
bende almayı düşünüyorum artık ama bahçede bakıcam :D biraz pahalı bir köpek
Similar topics