KUS SOKULME ZAMANI 411k

Join the forum, it's quick and easy

KUS SOKULME ZAMANI 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eric
eric
Ad Soyad : ali demir
Doğum Tarihi : 20/07/76
Forum Kayıt : 06/11/08

KUS SOKULME ZAMANI Empty KUS SOKULME ZAMANI

5/1/2009, 6:29 am
SA HERKESE HAYIRLI KUMESLER.

ARKADASLAR NETTE GEZINIYORUM VE GORUYORUMKI BAZI ARKADASLARIN KUSLARI 4 AYLIK VA CATIR CATIR OYNUYOR.DAMA BILE GELIP OYNUYOLAR.BENIM BENIM KUSLAR DAMA GELMESI EN AZ 6 AYI BULUYOR.ZATEN UCURIM DESEN EN AZINDAN BI 3 AYLIK IKEN UCMAYA BASLIYOLAR.3 AYDAN GENCLERI HIC UCMAK ISTEMIYOR CATIDAN YERE YERDEN CATIYA.SIMDI BENMI YANLISIM YOKSA BU KADAR ERKEN SOKULEN KUSLAR VARMI.HA BIRDE ADAMLAR DIYORKI KUS TUYUNE BILE GIRMEMIS.NE YALAN SOLIYIM BENIM YAVRULAR TUYUNE GIRMEDEN DAMA GELEN OLMADI SIMDIYE KADAR.
BENIM BILDIGIM BI KUS TAM VERIMLI OLMASI ICIN EN AZINDAN YASINI DOLDURMASI LAZIM.YANLISMIYIM
Anonymous
Misafir
Misafir

KUS SOKULME ZAMANI Empty Geri: KUS SOKULME ZAMANI

5/1/2009, 9:32 am
bende 3 aylı olmadan önce uçurmuyorum yanı senın gıbı yapıyorum.eylul 5 te çıkan bır çift yavrum var daha yenı teke düştüler ama her gun uçuramadım belkı daha önce oyuna başlarlardı uçursam
erdem22
erdem22
Ad Soyad : erdem günay
Forum Kayıt : 03/10/08

5/1/2009, 3:38 pm
erken oynayan kuş genellikle tüyden sonra oyun bozar. geç oynayan kuş ise sık taklaya düşmeden bol bol uçup antrenman yapma şansı bulduğu için daha fizikli dayanıklı ve uçkun olur. fiziki yapısını tam olgunlaştıramadan oyuna giren kuşun sonu pek hayır etmiyor dolayısıyla geç oynayan kuşu he zaman tercih ederim. benim uçurduğum bir dişim var. ağustos 2008 doğumlu. taklayı yeni çevirdi. ama uçurduğum zaman havada kuş aramaktan boynum ağrıyor. 1,5 saat uçup konduğunda kuşun ağzı bile açılmıyor.
mehmet KARA
mehmet KARA
Ad Soyad : mehmet kara
Doğum Tarihi : 19/06/82
Forum Kayıt : 25/09/08

15/1/2009, 6:05 pm
erdem 22 arkadaşa aynen katılıyorum denedim gördüm yavrum erken söküldü ve yaşına girmeden serte düştü şimdi kümeste o bana bakıyor ben ona ama MAŞALLAH yavruları güzel
kaynak
kaynak
Ad Soyad : ismailözkaynak
Doğum Tarihi : 14/01/69
Forum Kayıt : 21/12/08

8/2/2009, 8:43 pm
erken oynasa dert geç oynasa dert kuşlar neyapsın erken oynayınca bozarmış inandık diyelim en azından oynadıgı sürece seyrettin yetmezmi geç söküldü oda bozuldu neyapıcan emeyemi zamana mı yanarsın arkadaşlar kuş kuşçunun elinde oynar çünkü bu zaman mekan imkanla ilgili onun için hangisi hoşuna gidiyorsa onu besle bu zevk işi ırkı bozuk kuşlar istisna
kenan500
kenan500
Ad Soyad : kenan basariri
Forum Kayıt : 12/11/08

11/4/2009, 9:38 am
bence en verim aalbile eğin yaş grubu 4-6 aylık arası tuydende cıktığı zamanrdırr .oyuna başlayan bir kuş tuye girdiği zaman canı yanar oyunu bozar zevk vermez en güzeli tüye girecek bekelyecveksin tuyden sonr uçuracaksınn .iyi uçurmaalr