-30 DERECEDE GUVERCIN UCMASI 411k

Join the forum, it's quick and easy

-30 DERECEDE GUVERCIN UCMASI 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eric
eric
Ad Soyad : ali demir
Doğum Tarihi : 20/07/76
Forum Kayıt : 06/11/08

-30 DERECEDE GUVERCIN UCMASI Empty -30 DERECEDE GUVERCIN UCMASI

11/1/2009, 9:12 pm
SELAM HERKESE,BILEN ARKADASLAR VARMI GUVERCINLER EN DUSUK KAC DERECEDE UCAR.YADA KAC DERECEDEN DUSUK OLURSA ZARARLIDIR?
eric
eric

-30 DERECEDE GUVERCIN UCMASI Empty Geri: -30 DERECEDE GUVERCIN UCMASI

13/1/2009, 2:37 am
galiba kimse -30, -40 larda guvercin ucurmamis.kimse cevap yazmadigina gore.
Anonymous
Misafir
Misafir

13/1/2009, 6:42 am
abi sende öle bı yerde kuş beslıyosunkı kuş bıle hayatından bıkmıştır o kadar soğukta yazık hayvanlara. sen -30 -40 dedikçe ben burda üşüyorum ALLAh sana ve kuşlarına yardım etsın
polllat
polllat
Ad Soyad : sinan öztekin
Doğum Tarihi : 02/01/93
Forum Kayıt : 25/01/09

28/1/2009, 1:06 pm
benim bildiğim sular ne zaman donarsa kuşlarda o zaman üşümeye başlar.Yani durum vahim...
eric
eric

29/1/2009, 2:35 am
polllat demiş ki:benim bildiğim sular ne zaman donarsa kuşlarda o zaman üşümeye başlar.Yani durum vahim...

o zaman disardaki yabani guvercinlerin allah yardimcisi olsun
polllat
polllat
Ad Soyad : sinan öztekin
Doğum Tarihi : 02/01/93
Forum Kayıt : 25/01/09

29/1/2009, 10:57 am
Amin başka ne diyebilirim ki
Ama onlarda kedilerine göre bir yerler buluyolar.Tabi bazıları donarak ölebiliyor. :no:
yıldırım
yıldırım
Ad Soyad : hüseyin koca
Doğum Tarihi : 10/08/94
Forum Kayıt : 01/06/09

11/6/2009, 12:28 pm
ya hu ne güzel ilkbahar yaz var ken ne yapcan -30 -40 ben karlı havalarda yemlerini veriyom hemen kapıyı sıkı sıkı kapatıyom hayvanlara yzk :no: :no:
serdar kaya
serdar kaya
Ad Soyad : serdar kaya demir
Doğum Tarihi : 20/09/94
Forum Kayıt : 11/07/10

7/8/2012, 11:02 am
yeri biraz geniş olan arkdaşlar semaver yada mangalı yakıp içindeki odun kömür köz haline gelince kümsin içine koyun etrafına korumalık yapınki kuşlar deyip yanmasın kanatlarını ısıtsın sonra uçurursun 5-10 dakkalığına
Kuscu-Murat
Kuscu-Murat
Ad Soyad : Murat Göcmen
Doğum Tarihi : 04/02/78
Forum Kayıt : 04/01/10
http://murat-tuna66.jimdo.com/

7/8/2012, 10:05 pm
Eksi derecelerde sizler di$arda eli cebinden cikmaz halde dururken, af buyrun, burnunuzdaki sümük burunda donarken, ayaklariniz donarken, bu kutsal yaratikdan Olimpiyat rekoru kirmasinimi bekliyorsun Ali abi ? ? ?

Eksi 40 derece diyelim, sen o derecelerde di$arda oluyormusun ? ? ?

Kendim icin diyebilirim, eksi 35 derecelerde Catilarda cali$tigimi biliyorum, hareket ettikce isindim farz edin, fakat derdimiz ü$ümekten yana, buz tutmu$ dik catida dü$memek idi, taki arkada$imizin biri dü$ene kadar, ... her$eyin siniri vardir, söz konusu can güvenligi ise i$ide mi$ide kim takar, ...

Yabanilere deginmi$sin, onlarin adi üstünde, yabani, bizimkiler ise evcil denilebilinecek kadar bir durumda, fark burda ba$liyor zaten, ... o yeme muhtac, yabani ise bakar ba$inin caresine, ... neyse, konu bu degil, ...

Yani sira besledigim Muhabbet Ku$larim bile eksi 40 dereceye kadar dayanikli, onlarida gördük, Ku$lari nerdeyse fire vermeden ilk bahara getirebildik, tabiki Kümes ona göre yapilmali biraz, yazin Ki$a tedbir alarak, Ki$inda yaza, ... Ki$in donuk suluklari eritmek icin saatlerce Ku$lar icin yedigimiz soguk yetiyor, arti ellerimizin suya degidigi vakit gözlerden ya$ gelesiye ü$ümeler, ... ü$ütmezisek iyi valla, ... ah be Ali abi, ... Güne$te fazlami durdun ne king -30 DERECEDE GUVERCIN UCMASI 4245286173

Ku$ bu, bence ucar tabiki, fakat o derecelerde atmaca, kartal, sahin, huma ku$u, ne arasan o senide bulur Ku$unuda, ... ben bunu hayatda denemem, yeterki Ramazan Orucu olmasin, cekerim sandalyemi, alirim Kahvemi, izlerim Ku$larimi yerde, ne i$i var Ku$umun havada, ...

Saygilar king