KIRMA KUS OYUNU 411k

Join the forum, it's quick and easy

KIRMA KUS OYUNU 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eric
eric
Ad Soyad : ali demir
Doğum Tarihi : 20/07/76
Forum Kayıt : 06/11/08

KIRMA KUS OYUNU Empty KIRMA KUS OYUNU

30/1/2009, 6:30 am
SELAM ARKADASLR IYI KUMESLER.

ARKADASLAR BEN KANADADA YASIYORUM ELIMDE FAZLA KUS YOK.O YUZDEN KUSLARI CIFLESTIREREK KUZEL KUSLAR CIKARMAYA CALISIYORUM.
SIMDI, ELIMDE 1 TANE ANASI BE BABASI KELEBEK OLAN BI TAKLACI VAR.AMA KUSUN OYUN HAREKETLERI HIC KELEBEK DEGIL.BAKIN BU KUS NORMAL TAKLACI GIBI DAMA GELIYOR COK FELAKET AYAK ACMA HAREKETI YAPIYOR ILK YERDEN KALKTIGINDA 10-15 TAKLA ATARAK CIKIYOR,INERKEN PERDAHLI VE BACAKLARI SANKI YERINDEN CIKACAK GIBI INIYOR.DAMA GELIRKEN COK UZUN GITMIYOR
SICRAMA HAREKETI YOK BELKI ONDANDIR YANI TAKLA ATARKEN YUKSELMIYOR DIGER TAKLACILAR GIBI.
AMA SERI TAKLA ATIYOR KANAT SESI YOK DENECEK KADAR AZ. TAKLA SESI GELIYOR TOK BI SESLE.
KUSUN TUY YAPISI DIGER TAKLACILARIMA GORE DAHA SERT KANAT TELEKLERI BIRAZ FARKLI OBUR KUSLARA GORE SANIRIM KELEBEK OLDUGU ICIN.VE GORECEKSINIZ TAKLA ATACAM DIYE DELI OLUYOR BURGU YAPIYOR BACAK ACIYOR ACAYIP BISEY ANLAMADIM GITTI.UCARKEN NORMAL UCUYOR SADECE BI FARKI INERKEN DUZ SIKARAK GELMIYORDA SAG SOL YAPARAK SIKIYOR BAZENDE HAVADA KESKIN DONUSLER YAPIYOR.

SIMDI BEN KUSUMU ANLATTIM INSALLAH VIDEO CEKIP KOYCAM.BENIM DUSUNCEM KUSUN ANASINA BI TAKLACI ATLAMIS.KUSUN FIZIK YAPISI KELEBEK AMA OYUN YAPISI YANI DAMARI TAKLACI.AZ BISEY DE UCUMUNDA KELEBEKLIK VAR.

TECRUBELI ARKADASLARA SORUM SU.BEN BU KUSUN PERDAHINI AYAK ACMASINI VE SIK SERI TAKLASINI YAVRUSUNA AKTARMAK ISTIYORUM.ONUN ICIN BU KUSUMA IYI BI TAKLACI DISI VURMAYI DUSUNUYORUM.BUNDAKI AMACIM ELIMDEKI MARDIN KUSLARIMDA O KUS GIBI BURGU AYAK ACMA VE SERI TAKLA YOK.AMA MARDINLERIMDE UZUN CEKIYOR.SONUC OLARAK BEN BUNLARIN YAVRULARINDA HEM UZUN CEKEN HEM SERI SIK TAKLA ATAN HEM ONUN GIBI AYAK ACAN VE ONUN GIBI BURGU HAREKETI YAPAN NESIL ELDE EDEBILIRMIYIM YOKSA YAVRULARINDA KELEBEKLIK OLURMU?

SAYGILAR HAYIRLI KUMESLER.
eric
eric

KIRMA KUS OYUNU Empty Geri: KIRMA KUS OYUNU

30/1/2009, 6:38 am
BU ARADA BU KUS ELIMDE TEKTIR ANASI BABASI BENDE DEGILDIR.NASIL BOLE OLDUGUNU BILMIYORUM.
ALDIGIM KISI BUNUN ANA VE BABASINI KELEBEK OLDUGUNU SOLEDI.AMA GELDI KENDI GOZLERIYLE GORDU ODA SASIRDI VE ANASIYLA BI TAKLACININ CIFTLESMIS OLABILECEGINI SOLEDI.NORMALDE ANASININ ESI VARDI AMA NASIL OLMUSSA BI TAKLACIYLA CIFTLESMIS SANIRIM.KUSLARDA ARADA BIR KACAMAK YAPIYOLAR ANLASILAN.
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

30/1/2009, 6:45 am
çok saçma taklacı eşlese azman olur kelebekte öle oyun yapmaz kuş taklacıdır
eric
eric

31/1/2009, 1:22 am
admin kardes sacma diyosun ama benim diger taklacilarim cok farkli ondan.diger taklacilarim bicok ozellikleriyle birbirine benziyor ama o kusum cok farkli, ucusu dama sikmasi cok degisik.
Forum Admin
Forum Admin

31/1/2009, 8:30 am
KELEKLE SAYADAN ÖLE KUŞ ÇIKARMI SİZCE MANTIKLIMI SİZE YNLIŞ YUMURTA YAWRU VERMİŞTİR YADA SİZ KUŞ OLARAK ALDIYSANIZ O YAWRULARI KARIŞTIRMIŞTIR
eric
eric

KIRMA KUS OYUNU Empty kanada ali demir

1/2/2009, 2:16 am
admin kardes anlamiyosun galiba.yumurtanin veya kusun karistigi yok.kusun anasi babasi kelebek tek mantik kelebek ve oyun kusu karisimi bisey olmus.

KIRMA KUS OYUNU Dsc01441ue1
Forum Admin
Forum Admin

1/2/2009, 9:05 am
BURDA USTATLAR ÇOK ESKİ GERÇEK KUŞLARDAN 10 15 TAKLAYLA KAÇAN KUŞ BULAMIYORLAR SİZ ORDA KELEBEKLERDEN ÜRETMİŞİNİZ HELAL OLSUN SİZE VEREBİLECEGİM TEK CEVAP KANADANIN HAVASI TAKLACI İÇİN İDEALMİŞ BU KUŞ ZATEN KELEBEKLE ALAKASI YOK KIRMA BİR KUŞ TAKLACIYA DAHA ÇOK BENZİYOR AMA KIRMA GİBİ