cevap verirseniz sevinirim. 411k

Join the forum, it's quick and easy

cevap verirseniz sevinirim. 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

cevap verirseniz sevinirim. Empty cevap verirseniz sevinirim.

1/2/2009, 5:27 pm
herkese merhabalar benim 2 çift dişi kuş var biri 2 tane yumurtasını yaptı şuan kuluçkada diğeri bir tane yaptı diğerini yarın yapıcak yanlız yumurtaya dünden beri yatmıyor tamam ikinci yumurtayı yapmayı bekliyor diyeceksiniz belki ama soracağım soru şu ben genelde yavrularımı hep yaz aylarında aldım şimdi gelelim asıl soruya dişi kuş dün yumurtladı ve dünden beri yatmıyor yumurtaya ve havada soğuk olduğu için yumurta bayağı bir soğuk sizce yumurta bundan zarar görürmü yazın olsa birşey demezdim ama kış olduğu için meraklandım biraz.not: bugün sadece erkek çok az yattı üstüne sonra kalktı ama yarın 2.yi yapacağına eminim yumurta zarar görmüşmüdür sizce dünden beri soğukta kalmakla sözü fazla uzattım kusura bakmayın:)
izmirli83
izmirli83
Ad Soyad : ümit
Forum Kayıt : 17/05/08
http://www.cigliguvercin.tr.gg

cevap verirseniz sevinirim. Empty Geri: cevap verirseniz sevinirim.

1/2/2009, 9:31 pm
sanmıyorum kardeş yatıpta kalkmış olsa olabilir ama hiç yatmadıysa sorun yok ama sen genede başka yorumlarıda bekle
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

1/2/2009, 9:50 pm
BİŞİ OLMAZ İKİSİ EŞİT ÇIKAR YATMAMASI DAHA İYİ
MURAT AKGÜL
MURAT AKGÜL
Ad Soyad : Murat AKGÜL
Doğum Tarihi : 18/09/77
Forum Kayıt : 07/02/09

8/2/2009, 8:58 am
evet arkadaşa katılıyorm kuşlar gerçekten o kadar zekiki cenabı allahın bahşettiği bişey bu öyle bi ayarlama yapıyolarki yavrular aynı zamanda çıkıyo ve hiç bişey olmuyo kafanı yorma kardeş allahtan bişey gelmezse çıkar yavrular önemli olan2 .yumurtladıktan sonra yatmaması ozaman iş sakat
Similar topics