!!!...Yumurta Konusunda Yardım...!!! 411k

Join the forum, it's quick and easy

!!!...Yumurta Konusunda Yardım...!!! 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BaRbArOs
BaRbArOs
Forum Kayıt : 04/11/08

!!!...Yumurta Konusunda Yardım...!!! Empty !!!...Yumurta Konusunda Yardım...!!!

2/2/2009, 8:06 pm
Arkadaşlar, kardeşler ve abiler ilk olaraktan vereceğiniz cevaplar için ve öneriler için önceden çok teşekkür ediyorum...

Benim güvercinlerim yumurtladı yumurtaya yatıyolar ama yumurtanın biri bir köşede oluyor biride altında oluyor ben bunu bi türlü çözemedim...Neden ikiside altında olmuyor....Ot,saman türü şeylerde toplamamışlar ama nedense hep böyle oluyor....
denigo20
denigo20
Ad Soyad : Deniz Tural
Doğum Tarihi : 14/04/92
Forum Kayıt : 17/05/08

!!!...Yumurta Konusunda Yardım...!!! Empty Geri: !!!...Yumurta Konusunda Yardım...!!!

2/2/2009, 10:54 pm
barış bey merhabalar yumurtaların ikisi farklı yerde demişsiniz bence yumurtaların birinin boş olma ihtimali olabilir gibime geliyor ama siz vazgeçmeyin kuşlarınızı yemlediğinizde o yumurtaları yan yana koyun bakalım yine atıyorlar mı yoksa sahipleniyormu eğer yine atarsa boş olma ihtimali yüksektir.
BaRbArOs
BaRbArOs

!!!...Yumurta Konusunda Yardım...!!! Empty Geri: !!!...Yumurta Konusunda Yardım...!!!

3/2/2009, 4:19 pm
Yumurtaları koydum yan yana ikisinin de üstüne güzelce yattılar.....
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

3/2/2009, 7:10 pm
TABAK KULLAN
BaRbArOs
BaRbArOs

3/2/2009, 8:56 pm
Sayın admin abicim, yumurtalık koyuyorum bu seferde yumurtalığa değil de yumurtalığın hemen yanına yatıyo..Ama belki ben ordayım diye kenara yatıyo.Belki ben yumurtalığı hep öyle bıraksam belki içinede girer yatar....
MURAT AKGÜL
MURAT AKGÜL
Ad Soyad : Murat AKGÜL
Doğum Tarihi : 18/09/77
Forum Kayıt : 07/02/09

8/2/2009, 9:03 am
kardeş arkadaşın dediği gibi kuşlar çok akıllı hayvanlar yumurta boşsa atabilir yada yuvasına başka kuş gelip rahatsız ediyodr kavga ediyors yumurtalar dağılır sakın bi yer yap diğer kuşlar rahatsız etmesin.1 hafta geçtiyse zaten yumurtanın tutup tutmadığı belli olur bi bak bakalım dışardakı tutmamışmı
BaRbArOs
BaRbArOs

14/2/2009, 8:52 am
Abicim altından aldım onların yumurtaları düz siyahlarımın altına koydum onlar yatıyolar....
İkinci yumurtaya onlara yatırcam bakalım bu sefer güzel yatıcak mı?
Anonymous
Misafir
Misafir

6/3/2009, 4:45 pm
banada oluyor öle ben altına koyuyorum yumurtayı yatıyor yavrularda gayet sağlıklı çıkıyor
Anonymous
Misafir
Misafir

23/3/2009, 11:35 am
Eğer Tabak işini çözmediyse. Yualığı Otla Doldur. Onlar Kendilerine yer yapıp orda yumurtlar yumurtalarda bir tarafa kaçmaz.
dgunduz
dgunduz
Ad Soyad : gündüz
Doğum Tarihi : 29/09/86
Forum Kayıt : 08/03/09

25/3/2009, 3:33 pm
tabak kullan ıkı yumurtada ortada bulustugundan ıkısının de ustune yatar... hıc boyle sorunlarla karsılasmadım ancak pratık cozumler ıse yarayabılır..
Similar topics