KUŞLARIM ÇALINDI 411k

Join the forum, it's quick and easy

KUŞLARIM ÇALINDI 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

okyanustatekdamla
okyanustatekdamla
Ad Soyad : savaş savaş
Doğum Tarihi : 10/12/77
Forum Kayıt : 31/10/08

KUŞLARIM ÇALINDI Empty KUŞLARIM ÇALINDI

5/2/2009, 7:28 am
İSTANBUL BAYRAMPAŞADAN DÜN 25 ADET POSTA ÇALINMIŞTIR 25 İN İÇİNDE 2 BASKA BİRİ SARI BEYAZ PULLU BİRİ SİYAH BİRTANE SAYA KELEBEĞİ BİRTANE KIRMIZI KAFA TİP TİPİN BİR AYAĞI YOKTU BİRTANE KUYRUKSUZ MAVİ ÇORUM MARDİNİ DİĞER GERİKALANDA RENKLİ POSTADIR BEYAZ ŞEKERİ ÇAMAKLI CANSEN V.S BAYRAMPAŞA ÇEVRESİNDE OLUPTA EĞER GÖREN BİLEN OLURSA HABER VERMESİNİ RİCA EDERİM SAYGILAR
SAVAŞ KELEŞ
ismail güleç01
Ad Soyad : ismail güleç
Doğum Tarihi : 01/01/75
Forum Kayıt : 21/04/08

KUŞLARIM ÇALINDI Empty Geri: KUŞLARIM ÇALINDI

9/2/2009, 10:11 am
Geçmiş olsun dostum. Mezat-pazar dolaşıp araman gerekiyor. kuşlar çalanlar genelde çevredeki kişiler oluyor onlarda bulundukları çevreden uzakta elden çıkarıyorlar. Benimde oldu çevrendekilere dikkat et kimseyi kuşlarının yanına çıkarma.
okyanustatekdamla
okyanustatekdamla

10/2/2009, 7:47 am
tşk ederim üstad valla mezatlara gittim ama çıkmadı bişe bide aynı gün 10 tane yerde mezat oluyo hepsine yetişemiyorum gittiğim yerdede mecbur kuşlar çıkana kadar bekliyorum sanırım artık bulunmaz çatıya zaten kimseyi çıkarmıyorum evin içinden çıkılıyo aslına bakarsan ne tarafa baksam diye hala düşünüyorum artık nasip kısmet bakalım güzel allahımın bir bildiği vardır ama umarım o kuşların sayısı kadar gün azap içinde yaşarlar o çalanlar allah onları bildiği gibi yapsın inşallah haram zıkkım olsun bu dünyada olmasada diğer tarafta mutlaka yüzleşcez kimsenin hakkı kimsede kalmaz saygılar
okyanustatekdamla
okyanustatekdamla

10/2/2009, 7:49 am
zaten çalıntı kuşları almayan olsa o zaman kuş çalamazlar ama bu işin içinde olanda çok var zaten çalıntı kuş alanda şerefsizdir
ismail güleç01
Ad Soyad : ismail güleç
Doğum Tarihi : 01/01/75
Forum Kayıt : 21/04/08

10/2/2009, 8:38 am
Senin oradaki mezatlarda çıkacağını düşünmüyorum. Başka semtlerdekileri takip etmen gerekir. Ben her akşam olmasada 2-3 akşamda bir gidiyorum. Gittiğim mezatlarda bakmaya çalışırım. Hem gittiğin mezatlardaki mezatçılara benim kuşlarım çalındı çıkacak kuşlara bir bakayım desen hepsini beklemen gerekmez en azından bir akşamda birkaç mezat dolaşmış olursun. Saygılarımla.
takla17
takla17
Ad Soyad : UMUT ERTEN
Forum Kayıt : 19/06/08

10/2/2009, 11:06 am
EMEGE SAYGI KALMAMIŞ COK ZOR BİR DURUM BU DURUMLARDA TÜM ARKADAŞLAR DAYANIŞMA İCİNDE OLMALIYIZ BU GÜN ONUN BAŞINDA YARIN BİZİM BAŞIMIZA GELMİYECEGİNİ KİM SÖYLEYE BİLİR YANLIZ İSTAMBUL DAKİ ARKADAŞLAR DEGİL TÜMÜMÜZ BİR BİRİMİZE, GELİŞMELERDEN HABERDAR ETMELİYİZ ARKADAŞIMIZA GECMİŞ OLSUN İNŞALLAH BİDA YAŞANMAZ BİR DE POSTALAR ACABA KÜNYELİMİDİLER ŞAYET NUMARALARINI YAZARSANIZ ARKADAŞLAR DAHA DİKKAT EDER VE YARDIMCI OLA BİLİRLER
okyanustatekdamla
okyanustatekdamla

11/2/2009, 7:36 am
tşk ederim ilginiz için künyeli olan var ama bazılarında sadece sene markası var bazılarında da benim ismim yazar SAVAŞ EROL diye ama çok eski markam onlar o yüzdende eski tel numaram var üstünde 0535 760 88 79 bu numara yazar zaten düz kuş yok yani posta olarak çakmaklı olanlarda sazlıdır hep geri kalanda siyah parça mavi parça süt beyaz beyaz üzerine şekerimsi gibi olanlar hep böle renklerde ler içlerinde birtane kırmızı kafa tip vardı paçasız bir ayağı kopmuştu en azından ordan anlaşılabilir ayrıca mezatlara gidiyorum ama malesef içerde kuşlar baktırmıyolar anca beklemem gerekiyomuş tabi tombola yazdırcaklarya millet onu düşünüyo milletin canı yanmış kimin umrunda
Anonymous
Misafir
Misafir

28/4/2009, 12:44 pm
geçmiş olsun inşallah bulursun
Similar topics