Anaçlar tarafından bakılmayan yavru 411k

Join the forum, it's quick and easy

Anaçlar tarafından bakılmayan yavru 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

redginseng
Ad Soyad : izmirli erdem
Doğum Tarihi : 01/01/69
Forum Kayıt : 30/05/08

Anaçlar tarafından bakılmayan yavru Empty Anaçlar tarafından bakılmayan yavru

4/4/2009, 10:41 am
Anaçlar tarafından bakılmayan yavru 66381936

Arkadaslar anneleri tarafından beslenmeyen yada annesi babası ölmüş-kaçmış yavrularda ,tuylenmişse beslemeye bu sütle devam ediyorum..Bununla birkaç yavruyu kurtardım.Enjektorle kursak doluncaya kadar verin.Sindirince tekrar verin. Az beslenen bakımsız yavrulardada kullanıyorum.Marketlerde var fiyatıda 1.75 TL civarı..Faydasını gordüm sizlerle paylaşmak istedim...Saygılarımla

En son redginseng tarafından 18/12/2009, 11:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tolga40
Ad Soyad : yıldız
Forum Kayıt : 01/08/08
http://site.mynet.com/tolga40/

Anaçlar tarafından bakılmayan yavru Empty Geri: Anaçlar tarafından bakılmayan yavru

4/4/2009, 12:15 pm
teşekür kardeş vermiş olduğun bilgi için
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

Anaçlar tarafından bakılmayan yavru Empty Geri: Anaçlar tarafından bakılmayan yavru

4/4/2009, 4:06 pm
mantıklı
Anonymous
Misafir
Misafir

24/6/2009, 5:26 pm
SELAM
REDGİNSENG ARKADASIM AYNI ÜRÜNÜN NESTLE MARKASINI BULDUM YAVRULARA VERDİM FAKAT BANA PEK MANTIKLI GELMİYO GİBİ..ÇÜNKÜ O SÜT SADECE SIVI...TABİİ Kİ
KUŞU ÖLÜME TERKETMEKTEN İYİDİR AMA NE BİLEYİM SANKİ O MAYA YERİNE VERİLEBİLİRMİŞ GİBİ GELDİ..YİNE DE TEŞEKKÜRLER...SAYGILAR
Hasan OLGUN
Hasan OLGUN
Ad Soyad : Hasan Olgun
Doğum Tarihi : 24/01/73
Forum Kayıt : 05/01/09

24/6/2009, 8:59 pm
Zaten yeme düşünceye kadar yaşamasını saglıyosunuz. Ömür boyu bunu kullanmıyor ki.

Ben denemedim ama sıvı oldugu ıcın denenebilir.
redginseng
Ad Soyad : izmirli erdem
Doğum Tarihi : 01/01/69
Forum Kayıt : 30/05/08

2/8/2009, 6:27 pm
Misafir demiş ki:SELAM
REDGİNSENG ARKADASIM AYNI ÜRÜNÜN NESTLE MARKASINI BULDUM YAVRULARA VERDİM FAKAT BANA PEK MANTIKLI GELMİYO GİBİ..ÇÜNKÜ O SÜT SADECE SIVI...TABİİ Kİ
KUŞU ÖLÜME TERKETMEKTEN İYİDİR AMA NE BİLEYİM SANKİ O MAYA YERİNE VERİLEBİLİRMİŞ GİBİ GELDİ..YİNE DE TEŞEKKÜRLER...SAYGILAR
Kullanın yaşatıyorum ben bununla..enjektorle verin kursaği şişinceye kadar,takip edin sindirince tekrar verin..Yalnız benim verdiğim yavrular et yavru değil,yeme düşmemiş anne baba tarafından bakılmayan tuylenmiş yavrularda kullandım
Similar topics