YETİŞKİN GÜVERCİNLER YUVAYA KAÇ GÜNDE ALIŞIR? 411k

Join the forum, it's quick and easy

YETİŞKİN GÜVERCİNLER YUVAYA KAÇ GÜNDE ALIŞIR? 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

braveeragon
braveeragon
Ad Soyad : aydın uz
Doğum Tarihi : 02/03/82
Forum Kayıt : 27/03/09

YETİŞKİN GÜVERCİNLER YUVAYA KAÇ GÜNDE ALIŞIR? Empty YETİŞKİN GÜVERCİNLER YUVAYA KAÇ GÜNDE ALIŞIR?

6/4/2009, 6:13 pm
Arkadaşlar başka kuşum yoktu ve 2 hafta olmasına rağme n uçsunlar diye bıraktım bir tanesini ve geri gelmedi. Ne kadar kalmaları lazım yuvadaki o yuvayı benimsesinler
dgunduz
dgunduz
Ad Soyad : gündüz
Doğum Tarihi : 29/09/86
Forum Kayıt : 08/03/09

YETİŞKİN GÜVERCİNLER YUVAYA KAÇ GÜNDE ALIŞIR? Empty Geri: YETİŞKİN GÜVERCİNLER YUVAYA KAÇ GÜNDE ALIŞIR?

7/4/2009, 6:42 am
iyi eş almamış bir kuş eskı kumesı de yakınlarda ıse alır basını gıder... yerınde olsam tek tek alıstırma yerıne 3-5 cift yapar hiç sıkıştırmadan zamana bırakırdım .... ilk adım cok önemli. herkezin basına gelebılıcek bısey bu
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

YETİŞKİN GÜVERCİNLER YUVAYA KAÇ GÜNDE ALIŞIR? Empty Geri: YETİŞKİN GÜVERCİNLER YUVAYA KAÇ GÜNDE ALIŞIR?

17/4/2009, 8:32 am
kuştan kuşa degişir
usta
usta
Ad Soyad : hüseyin koca
Doğum Tarihi : 10/08/70
Forum Kayıt : 04/07/09

6/7/2009, 7:40 pm
admine katılıyom mesela posta senelerce dursa damarlıysa mümkün deil uçuramassın
buazza
buazza
Ad Soyad : OLCAY PANGAL
Doğum Tarihi : 01/01/87
Forum Kayıt : 26/04/09

6/7/2009, 8:10 pm
bende 3 sene oncesıne kadar erkek posta vardı ınanın tavuk kadar kart ve kocamandı bu bende bır sene kapalı durdu sonra sıkıldım salıverdım 1 hafta sonra haber geldı kus aıt oldugu eskı kumesıne gıtmıs orasıda gazıantep dusunun lüleburgaz neresı gazıantep neresı ve ınanın bır yıl durdu kus bende
mermeri_era
mermeri_era
Ad Soyad : Orçun ÖZ
Doğum Tarihi : 05/08/90
Forum Kayıt : 27/04/09

7/7/2009, 4:17 pm
Forum Admin demiş ki:kuştan kuşa degişir

Admin son derece doğru söylermiş yalnız;ilk kuşlar yuvaya zor alışır yenı kurulan bir kümesse normalde yuvada alışık kuşu olupta yenı kuş getıren arkadaşların kuşlarıda hemn alışır maksimum 1 haftafır bence...
Similar topics