DAHA BUGÜN ALDIM HEMEN YUMURLAMIS BU NASIL İŞŞŞ? 411k

Join the forum, it's quick and easy

DAHA BUGÜN ALDIM HEMEN YUMURLAMIS BU NASIL İŞŞŞ? 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

qüvercin
Forum Kayıt : 14/04/09

DAHA BUGÜN ALDIM HEMEN YUMURLAMIS BU NASIL İŞŞŞ? Empty DAHA BUGÜN ALDIM HEMEN YUMURLAMIS BU NASIL İŞŞŞ?

19/4/2009, 6:41 pm
3 adet güvercinin 2 ERKEK 1 DİSİ EVE GETİRDİM(4-5SATT)SONRA DİSİ YUMURTA BIRAKMIS ALDIĞIM YERDEKİ KAFES 4 ERKEK 1 DİSİ İLE DOLUYDU ACABA ORDAN CİFTLESMİS OLABİLİRMİ?YUMURTAYI ALDIM HEMEN KÜMESE PECETELERİN ARASINA!!SONTADA KUŞU İÇERİ..
AMA HİÇ ÜSTÜNE YATMADI BU NEDİR?
YUMURTANIN BOŞ OLMA İHTİMALİ VARMIDIR?DİER ERKEKLERİDE KÜMESE ALDIM (KÜMES KÜÇÜK)DİER ERKEKLER YUMURTAYI KIRABİLİRİMİ ??YUMURTA ZİYANMI OLDU:(..NAPMAM GEREK YARDIM??
(YUMURTAYI BALKONUN HERHANGİ BİR KÖSESİNDEN TOPLADIM)CEVAP YAZİN LÜTFEN SİMDİDEN SİZLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM İİ Yİ GÜNLERR HEPNİZE CEVAPLARINIZI BEKLİYORUMMMMMMMMM
tolga40
Ad Soyad : yıldız
Forum Kayıt : 01/08/08
http://site.mynet.com/tolga40/

DAHA BUGÜN ALDIM HEMEN YUMURLAMIS BU NASIL İŞŞŞ? Empty Geri: DAHA BUGÜN ALDIM HEMEN YUMURLAMIS BU NASIL İŞŞŞ?

19/4/2009, 7:52 pm
kuş yuva yapmadığı yere yumurtlarsa seninki gibi yatmaz o yumurtanın eşini 2 gn sonra atar sen ilk yumurtayı kaldır dişinin eşide varsa ,2 . yumurtayı attıkları yere yatabilirler bakarsın yatarlarsa diğer yumurtayıda altlarına koy,yatmazsada yakında yuvasını kurar tekrar yumurtlar
Hasan OLGUN
Hasan OLGUN
Ad Soyad : Hasan Olgun
Doğum Tarihi : 24/01/73
Forum Kayıt : 05/01/09

DAHA BUGÜN ALDIM HEMEN YUMURLAMIS BU NASIL İŞŞŞ? Empty Geri: DAHA BUGÜN ALDIM HEMEN YUMURLAMIS BU NASIL İŞŞŞ?

20/4/2009, 8:37 am
Yok yok elleme. Benim de aynısı oldu. Kuş geldıgı gun dışarda yumurtladı . aldım yumurtayı kafese foluga koydum. Digerini de yumurtlayınca ikisine birden basmaya başladı. Digerini yumurtlamasını bekle bence. Yatarlar.
Afyonlu fatih
Afyonlu fatih
Ad Soyad : ahmet fatih
Doğum Tarihi : 20/11/92
Forum Kayıt : 13/05/09

3/8/2009, 9:35 am
sen gene şanslıymıssın benimki havada bıraktı yumurtayı bilmiyodum yumurta olduğunu gitti
axaraylı_68
axaraylı_68
Ad Soyad : RAMAZAN
Doğum Tarihi : 02/01/88
Forum Kayıt : 10/08/09

27/8/2009, 11:07 pm
4-5 saat içinde yumurtlaması normal kuşu kontrol etmek gerek aslında çatal diye tabir edilen kemiği kuş alırken kesinlikle kontrol edin kıırk veya çok geniş açılma varsa okuştan %99 yumurta alınamaz kuşun neden yatmadığına gelirsek yumurtaya yerine henüz alışmadığı için değişikliği yadırgadığı için kaynaklanmıştır..bazı kuşlar yumurtayla birlikte yuvası taşındığı zaman dahi yatmakta bu biraz kuşun yumurta bakmaktaki heves tecrübe gibi unsurlarla ilişkili sana tavsiyem kümesine bakıcı kuşlar al eğer takla besliyorsan bazıları öyle oluyorki yumutrlamasada yuvasında yumurta görünce yatıveriyor... bol sağlıklı yavru alımlar dilerim saygılar...
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

28/8/2009, 9:50 am
9 aylık hamile kuş almışın kuşta yumurtlamış bu normal

kuş büyük ihtimal yatmaz çünkü yer degiştirdi kuşlar o yumurtayı at

o dişinin erkegi sendeyse zaten 20 25 gün içinde tekar yumurtlar