Güvercin Buldum Ve Beslemek İstiyorum Yardın Edin 411k

Join the forum, it's quick and easy

Güvercin Buldum Ve Beslemek İstiyorum Yardın Edin 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zalimyunus
zalimyunus
Ad Soyad : Emre KÖSEOĞLU
Doğum Tarihi : 30/08/95
Forum Kayıt : 24/04/09

Güvercin Buldum Ve Beslemek İstiyorum Yardın Edin Empty Güvercin Buldum Ve Beslemek İstiyorum Yardın Edin

24/4/2009, 6:39 am
Arkadaşlar cok rüzgar vardı ve şiddeli yamur yağıyordu güvercin gördün bi rüzgar vurdu bu takla attı(taklacımıdık yoksa rüsgar yüzündenmi?)sonra düştü ve ben bunu aldım eve getirdim bi kutunun içinde besliyorum yardın edin arada dışarı cıkırıyorum ark ayağında ip ile bağla sal dedi öyle yaptım ama cok üzüldü 1 iki kere uçtu sonra denemedi yürüyerek başını utatıyor ve etrafa bakıyordu biraz tutduk ve içeri geri götürdüm ark dişi diyor buna bi erkek alıp çifleştircem yardım edin bu kuşun cinsi ne tam olarak dişimi yoksa erkekmi nasıl biryerde beslemeliyim bizim evin bağçesi okadar uygun olacığını sanmıyorum... yardımlarınızı bekliyorum yakında resimde koyacağı(cok iyi anlayan kişi ile msnde kamera acığp gösterebilirim yani bakıştı anlayan biri ile yarıdm edin...)
dgunduz
dgunduz
Ad Soyad : gündüz
Doğum Tarihi : 29/09/86
Forum Kayıt : 08/03/09

Güvercin Buldum Ve Beslemek İstiyorum Yardın Edin Empty Geri: Güvercin Buldum Ve Beslemek İstiyorum Yardın Edin

24/4/2009, 6:46 am
şimdi kardes resım olmadan kus dısımı erkek mı bılemeyız ancak balkonun varsa ufak bı yer yapıp orda bakabılırsın ... hangı ırk oldugunu da ancak gorerek soyleyebılırz..
zalimyunus
zalimyunus

Güvercin Buldum Ve Beslemek İstiyorum Yardın Edin Empty Geri: Güvercin Buldum Ve Beslemek İstiyorum Yardın Edin

24/4/2009, 6:48 am
kardeş ordaysan bi msn verirmisin gösteriyim....
dgunduz
dgunduz

24/4/2009, 6:48 am
zalimyunus
zalimyunus

24/4/2009, 6:49 am
d nin önünde _ mi var...
dgunduz
dgunduz

24/4/2009, 6:49 am
yess
Similar topics