DENEYİN VE GÖRÜN 411k

Join the forum, it's quick and easy

DENEYİN VE GÖRÜN 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mesut-1907
mesut-1907
Ad Soyad : mesut mesut
Doğum Tarihi : 14/02/81
Forum Kayıt : 13/02/09

DENEYİN VE GÖRÜN Empty DENEYİN VE GÖRÜN

6/5/2009, 6:32 pm
SELAMLAR.... bundan yıllar önve duymuştum ama önemsememiştim tarasta kuş besledigimden kum kutusu var içine mineral de karıştırdıgım kuşları her saldıgımda direk oraya hucum ediyorlar ve sanki günlerdir açmış gibi o kumu yiyorlar kafalarını kumdan kaldırmıyorlar bile hep niye bu kadar iştahlı yiyiyor diye sonunda buldum.Yantarasta bi kadın kedi besliyor o kedi de gelip benim kuma afedersiniz işiyor dedigim gibi bundan yıllar önce bi abi söylemişti bi kaba kum koy kumada işe diye demek ki abi haklıymış sonuçta idrar da da mineraller var.bende işi biraz geliştirdim bi kaç kere 2aylık oglum var oraya işettir dim hala zevkle yiyorlar.Denemesi bedeva.
Forum Admin
Forum Admin
Ad Soyad : Güvercin Forum
Doğum Tarihi : 05/10/84
Forum Kayıt : 10/01/08
https://thepigeontv.yetkinforum.com

DENEYİN VE GÖRÜN Empty Geri: DENEYİN VE GÖRÜN

6/5/2009, 6:41 pm
:)
bora özmen
bora özmen
Ad Soyad : bora özmen
Doğum Tarihi : 26/07/82
Forum Kayıt : 06/05/09

7/5/2009, 10:34 am
tuzlu olduğu için geliyorlar kuşun beli bir miktar tuza ihtiyacları vardır onuda ordan temin etmeleri gerekirmektedir tuzu islat ve yine aynı şeyi yaparlar+çiçek hastalığına iyi geliyorsidik pamukla gözüne sürteceksin
tanerpaker
tanerpaker
Ad Soyad : Taner Paker
Doğum Tarihi : 11/12/85
Forum Kayıt : 29/04/09

7/5/2009, 7:08 pm
sizin söylediklerinizde ilginç çiçek hastalığı deyince allah korusun cidden çok kötü bi bulaşmasın bütün kuşlar harab oluyo uzun uğraşlardan sonra ayakkabı boyasının iyi geldiğini test ettim=)
Similar topics