Mrb Alıstırma hakkında önerı almak ısterım ...! 411k

Join the forum, it's quick and easy

Mrb Alıstırma hakkında önerı almak ısterım ...! 411k

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nobodystopme
nobodystopme
Doğum Tarihi : 22/10/90
Forum Kayıt : 18/05/09

Mrb Alıstırma hakkında önerı almak ısterım ...! Empty Mrb Alıstırma hakkında önerı almak ısterım ...!

18/5/2009, 7:59 pm
Slm arkadas oncelıkle uzun bı aradan sonra yenıden beslıyorum 20 metre kadar uzunlukda bı tarasa sahıbım yuksek bunalardan ve kumesım tahtadan taklacı cıns beslıyorum ve saatlık kuslar ızleyıp aldıqımdır genelıde erkekler cok dısıye duskun acaba alısma surecı ne kadardır bunların bılgılendırırsenız sevinirim :)
nobodystopme
nobodystopme

Mrb Alıstırma hakkında önerı almak ısterım ...! Empty Geri: Mrb Alıstırma hakkında önerı almak ısterım ...!

18/5/2009, 8:03 pm
nobodystopme
nobodystopme

Mrb Alıstırma hakkında önerı almak ısterım ...! Empty Geri: Mrb Alıstırma hakkında önerı almak ısterım ...!

18/5/2009, 8:04 pm
nobodystopme
nobodystopme

18/5/2009, 8:23 pm
toplamda 8 kus olacak yarından hıtıbaren heps oyunlu saatlık kuslar aydınlatmanızı beklıyorum genelde ben 1hafta bekletır sonra kafalarına gor catıya cıkıp ındırırdım zorlamadan 10 gun ıcındede ucururdum sızce ne yapmalıyım bunlar kalktınmı ınemıor kendı catılarında ucuslarını gorduqum ıcın
Anonymous
Misafir
Misafir

19/5/2009, 5:49 am
kardeş maşallah yerın guzel kuşlarında güzel inş ıstediğin gibi de oynarlar
bence hayvanları serbest bırak onlar gırer çıkar yuvaya yada yerın musaıt yuvanın önune kumes telınden geniş bır kafes yaparsın hem hayvanlar gezınır hemde rahat ederler
aklım kaldı valla terasta burda herşey beslenır :D
nobodystopme
nobodystopme

19/5/2009, 7:25 pm
eyw saolasın bilgilendirdiqin icin :D
Similar topics